Menu strony

Oryginalne detale w kolekcji marki Figl

tuniki
Kolor, fason oraz dodatki - to wszystko składa się na modny ubiór. Jest jednak coś, o czym nie powinniśmy zapominać – detal. To on nadaje odzieży wyjątkowy wygląd i odróżnia go od wielu innych kreacji.

Letnie ubiory często charakteryzują się fantazyjnymi krojami oraz oryginalnymi detalami. Marka Figl swoją kolekcję letnią oparła właśnie na tych dwóch cechach. Żaboty, marszczone rękawki, wiązania na szyi, paski oplatające talię czy poszerzane rękawy ¾ to tylko niektóre oryginale propozycje.

Letnia kolekcja Figl jest bardzo kobieca. Podzielono ją na linie Club, Prestige oraz Work. Tuniki, topy oraz letnie koszulki, które posiadają ciekawe wiązania na szyi, marszczenia oraz błyszczące dodatki w pasie i na dekolcie to cechy charakterystyczne kolekcji Club.

tuniki
Prestige to, na przykład, zmysłowe sukienki ze ślicznymi detalami. Mała czarna na ramiączkach posiada odkryte plecy oraz związanie w okolicach szyi. Kolejna kreacja marki Figl to sukienka w kolorze bordo i czarnym. Idealnie pasuje na wieczorne spacery we dwoje oraz na imprezę
z przyjaciółmi. Błyszczący pasek, który można opleść kilka razy wokół pasa oraz poszerzane rękawy ¾ to znak rozpoznawczy ubrań od Figla.

Linia Work to koszule z rękawami do łokcia oraz krótkimi. Ta część garderoby nie musi być w tym sezonie gładka i klasyczna.

Jeśli spojrzałeś na zamieszczone w tym miejscu materiały, to dodatkowo zerknij na opracowanie (https://www.wonia.pl/dekoracje-slubne/), które też niewątpliwie przypadnie Ci do gustu.

Można poszaleć z kolorami oraz ciekawymi rozwiązaniami. Figl proponuje koszule z żabotem, posiadające rękawy z bufkami lub z marszczeniami. Na chłodniejsze dni ciekawym rozwiązaniem jest bluzka z rękawami ¾,

bardzo oryginalnie poszerzonymi. W takich kreacjach na pewno nie znikniesz w tłumie.
Letnia kolekcja marki Figl już dostępna w sklepie online
Na podstawie danych z: PUBLICON Public Relations & Communications
2022/01/22, 09:01