Menu strony

Letnie reminiscencje Geox

Zanim lato schowa się w szafie
Lato powoli się kończy. Już niedługo znów królować będą płaszcze, czapki i ciepłe obuwie. Póki jednak słońce broni jeszcze odważnie swojego statusu, nie chcemy myśleć o zimie. Sandały, japonki, obuwie sportowe – tak Geox, marka obuwia z oddychającą podeszwą, żegna tegoroczne lato.

Ślady na piasku
Późne lato coraz mniej sprzyja wylegiwaniu się na plaży. Zamiast tego, nadchodzi wymarzony czas na romantyczne spacery brzegiem morza. Morskie powietrze, bogate w jod, wpływa korzystnie na organizm, pozwalając na odprężenie. Niezapomniany urok spacerów możliwy jest jednak tylko w wygodnym, przewiewnym obuwiu.

obuwie GEOX
Na takie okazje Geox proponuje buty sportowe. Wszystkie modele wyposażone są w oddychające podeszwy ze specjalną membraną, które dostarczają stopom maksimum przewiewności i komfortu. Spacer w takich butach pozwala na wyciszenie i ukojenie. Damskie modele utrzymane są w prostym, minimalistycznym stylu. Wykonane ze skóry, w kolorach będących połączeniem łagodnych odcieni pastelowych i czystej bieli. Modele dla dzieci wzbogacono dodatkami. W bucikach dla dziewczynek dominuje delikatność i połysk, w modelach dla chłopców – energia i dynamika. Dla mężczyzn zaproponowano czyste, sportowe obuwie w połączeniu koloru kremowego i brązu.

obuwie GEOX
Śniadanie na trawie
Póki pogoda sprzyja, korzystajmy z uroków świeżego powietrza. Może warto więc np. urządzić jadalnię w ogrodzie? Zamiast ścian - otwarta przestrzeń, zamiast stołu – trawa. Na taką okazję Geox proponuje sandały. Panie mogą wybrać np. zabudowane sandały Geox w kolorze zielonym lub w brązie. Dla dzieci wygodnym rozwiązaniem są sandałki z otwartym noskiem, zapinane na rzepy. Mężczyzn zainteresuje z pewnością prosty, sportowy model w kolorze brązu. Wszystkie modele wyposażone są w oddychające podeszwy ze specjalną membraną.

obuwie GEOX
Las wita was
Szałasy, domki na drzewie, gonitwy wokół drzew.

Jeżeli zainteresowały Cię treści w naszym artykule, to doczytaj więcej następne wątki na dalszej stronie, która jest pod poniższym linkiem.

Sezon na wycieczkę do lasu trwa przez cały rok. Na leśne wędrówki najlepiej wybrać buty zabudowane. Dla pań Geox proponuje model sportowy w kolorach czerni lub bieli. Chłopcy wybiorą z pewnością modele z elementami zdobień rodem z torów Formuły I. Dziewczynki mogą hasać po lesie w bucikach koloru dzikich malin. Dla mężczyzn praktycznym rozwiązaniem będą skórzane buty sportowe w kolorze brązu. Podczas leśnych spacerów, powietrze pozwoli odetchnąć płucom, a buty Geox – wyposażone w podeszwy ze specjalną membraną – zapewnią oddech zmęczonym stopom.

Informacje o firmie
Firma Geox powstała na początku lat 90-tych w północno-wschodnich Włoszech. Jej założycielem jest Mario Moretti Polegato, który opracował i opatentował perforowaną gumową podeszwę - pozwalającą stopom oddychać i jednocześnie zapobiegającą przedostawaniu się wody do środka buta. Dzięki innowacyjnej technologii, zaledwie w ciągu kilku lat Geox stał się liderem rynku włoskiego i trzecim najważniejszym producentem na świecie w segmencie obuwia codziennego. Produkty Geox sprzedają się w 68 krajach w 724 sklepach firmowych i tysiącach sklepów partnerskich. W Polsce wyłącznym dystrybutorem Geox jest firma Gino Rossi SA. Więcej informacji o Geox jest dostępne pod adresem: .
2022/05/04, 07:01