Menu strony
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko powodują tego typu reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynikają z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z tego powodu Centrum WellDerm przełamuje opór i mity i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.
kobieta

Zimno dla urody

Choć nadejście chłodniejszych dni jest nieuniknione, może spojrzymy na zimę życzliwiej, jeśli uświadomimy sobie, że minusowe temperatury mają zbawienny wpływ na nasz organizm. Nie tylko leczą i łagodzą ból, ale również spowalniają procesy starzenia.

Krioterapia to metoda leczenia zimnem, z powodzeniem wykorzystywana w medycynie od ponad trzydziestu lat. Za pomocą niskiej temperatury leczy się reumatyzm, niektóre zmiany skórne oraz stany zapalne w organizmie.
zabieg kosmetyczny

Efektywne metody i zabiegi odchudzające

Nasza klinika proponuje kompleksowe usługi z zakresu redukcji cellulitu. Nasze gabinety wyposażone są w innowacyjne urządzenia. Pamiętamy o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.Konsekwentnie rozwijamy swoją propozycję.
otyłość

Czy zabiegi modelowania sylwetki polepszają zdrowie człowieka, czy tylko dbają o jego estetykę?

W bardzo wielu ojczyznach teraz promuje się zdrowy tryb życia. Zachęca się ludzi do zdrowego odżywiania czy uprawiania sportu. Niestety wielu ludzi źle się odżywiało. Można przyjrzeć się społeczeństwu amerykańskiemu, aby się o tym przekonać. Tam mieszkańcy często jedzą fast foody, co prowadzi do dużej nadwagi. To zagrożenie współcześnie stało się obecnym w Polsce, bo złe odżywianie i wiele godzin spędzonych przed Internetem przez młodych prowadzi do ich tycia. Z drugiej strony istnieje szereg metod usuwania tłuszczu, które są bezpieczne i skuteczne. Czy metody medycyny estetycznej mogą poprawić nie tylko wygląd, ale również stan zdrowia pacjenta? Czy metody modelowania sylwetki wyeliminują choroby wynikające z otyłości?
usuwanie pajączków

Usuwanie pajączków

Popękane naczynka to jedna z najpowszechniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych do usunięcia dolegliwości. Skóra naczynkowa wymaga szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza zimą.
dentysta

Stomatolog Wrocław cieszy się wielkim zaufaniem chorych

Stomatolog Wrocław poradzi sobie z każdym problemem

Do doktorów zawsze powinniśmy mieć duże zaufanie i tak samo sprawa prezentuje się, jeśli chodzi o stomatologów.
plaża w Kołobrzegu

Wypoczynek i kurację można ze sobą połączyć. Wystarczy wybrać się w odpowiednie ku temu miejsce

Zimą osuwamy się w pewnego typu sen, każdego dnia myślimy o tym, aby przetrzymać kolejny chłodny wschód słońca oraz prędko znaleźć się o zachodzie słońca w mieszkaniu pod ciepłym kocykiem. W ten gasimy nasze skryte pragnienia oraz możliwości. Dopiero, kiedy świat budzi się do życia przywołujemy w pamięci, iż niedługo lato i warto byłoby dokonać analizy naszego ciała.
system

Jakimi sprawami zajmuje się dentysta? Jak odnaleźć najlepszego profesjonalistę w tej dziedzinie?

Niby każdy doskonale wie, jakimi zadaniami zajmuje się stomatolog, gdyż każdy z nas czasem go odwiedza. Ale czy tak na pewno jest? Stomatologia jest to dyscyplina medyczna jaka zajmuje się leczeniem zębów, przyzębia i jamy ustnej. Zajmuje się również budową oraz funkcjonowaniem zębów, dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie odnaleźć przyczynę kłopotów.
Białe zęby

Dentyści, jacy będą znani są z najwyższej jakości świadczeń.

Niezależnie od tego, do jakiego dentysty ktoś się wybiera to głównie chce posiadać przekonanie, że będzie mieć do czynienia z ekspertem, który nie będzie sprawiać mu bólu, a do tego będzie najlepszy w tym, co będzie robić. Niestety albowiem, dzisiaj nadal stomatolodzy nie będą kojarzyć się dobrze. I to dlatego, że kojarzą się właśnie ze wcześniej wspomnianym bólem.

Gdzie wstawić implanty we Wrocławiu

Piękne i mocne zęby, to znaczący pierwiastek naszego wizerunku. Perfekcyjny uśmiech z pewnością dodaje piękna i pewności siebie, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeśli jednak mamy problem z pięknym uśmiechem, z pomocą pospieszy nam implantologia. Jest to obecnie najefektywniejsza metoda uzupełnienia brakujących zębów.