Menu strony
stopy

Jak się tworzą i jak da się wyleczyć modzele, czyli parę informacji o tej często występującej dolegliwości.

Skóra w wielu fragmentach ciała cały czas jest narażona na różne otarcia i naciski. U większości osób nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami, lecz u niektórych może dojść do zmian skórnych we wrażliwych miejscach. W wyniku podrażnień czy nacisku zewnętrzna warstwa skóry zaczyna obumierać i robi się dość twarda, zrogowaciała warstwa. Nie będzie ona spowodowana żadnymi wirusami, bakteriami czy grzybami, więc nie można się nią w żadnej sposób zarazić, lecz z czasem spowodować może duży dyskomfort.
kosmetyki do twarzy

Doskonałe oczyszczanie cery twarzy

Precyzyjne i metodyczne oczyszczanie cery twarzy to podstawa prawidłowej pielęgnacji, jaka jest znacząca niezależnie od wieku, albo rodzaju cery. Jest niezmiernie ważne, żeby każdego dnia skóra została dokładnie oczyszczona. Jedynie w całości oczyszczona skóra jest w stanie efektywnie przyswajać i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności produkty pielęgnacyjne. Odpowiednio oczyszczona z wszelkich resztek makijażu skóra, to także mniejsze ewentualności na wypryski.
Zabieg na specjalną okazję

Zabieg na specjalną okazję

W obliczu ważnych uroczystości, gdy chcemy wyglądać olśniewająco, często poszukujemy błyskawicznych rozwiązań z dziedziny medycyny estetycznej.
Preparaty medyczne

Mity wokół komórek macierzystych

Komórki macierzyste - to ostatnio bardzo modne hasło. Widnieje na opakowaniach kremów, słyszymy je w telewizji, kiedy przyznają medycznego Nobla 2012, czytamy o zabiegach medycyny estetycznej z ich wykorzystaniem. Ale wciąż niewiele osób wie, czym tak naprawdę są komórki macierzyste? W jaki sposób się je pozyskuje? Czy dzięki nim wyleczymy najcięższe choroby? A może odzyskamy utraconą młodość?
kriozabiegi krioterapia

Krioterapia i kriozabiegi

W tym roku zima nas nie oszczędza. Mróz trzyma mocno, a my z utęsknieniem spoglądamy na kartki kalendarza, sprawdzając kiedy w końcu pokażą wiosnę. Jednak wszystkim zmarzluchom przypominamy - zimno może służyć również urodzie.
Białe zęby, ale czy zdrowe?

Białe, ale czy zdrowe?

Dbanie o zęby staje się coraz istotniejsze dla Polaków. Wymaga się od pracowników miłej aparycji, w tym także pięknego zdrowego uśmiechu. Na polskim rynku stomatologicznym pojawiają się co jakiś czas super-zabiegi, ekstra-oferty – śnieżnobiały uśmiech w 5 minut! Pamiętajmy jednak, że agresywne zabiegi, owszem wybielają, ale i mogą szkodzić...
kobieca uroda

Co nowego proponuje paniom współczesna kosmetologia.

Współczesna kosmetologia może coraz więcej zaoferować możliwości paniom, jakie pragną młodo i ładnie wyglądać. Będzie to dotyczyć nie tylko nowych substancji, które pozwalają na uzyskanie niezwykłych efektów, lecz również bardzo nowoczesnych technik, takich jak na przykład coraz częściej stosowane lasery. Do tego typu technik można także zaliczyć nici liftingujące, pozwalające na uzyskanie znacznej poprawy wyglądu skóry bez stosowania typowych operacji chirurgicznych.
mini zestaw kosmetyków nantes

Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Kobiety niezmiernie lubią odpowiednio wyglądać. Nie bez powodu charakteryzuje się je mianem płci pięknej. Z tej przyczyny częściej niż panowie stosują specyfiki naprawiające zdrowie i urodę. Kobieca kosmetyczka pełna jest rozmaitych środków, które przyprawiają ich mężów o zawroty głowy.
Bielenda Professional Zastrzyk Młodości

Precyzyjna walka ze zmarszczkami

Bielenda Professional Zastrzyk Młodości to nowy zabieg anti-agingowy wykorzystujący właściwości kwasu hialuronowego. Nowatorskim uzupełnieniem linii preparatów jest specjalna ampułkostrzykawka z mikrosferami kwasu hialuronowego pozwalająca na precyzyjną, a przy tym nieinwazyjną, walkę ze zmarszczkami i bruzdami.
Zaćma – choroba utrudniająca życie!

Badania kontrolne to podstawa dbania o zdrowie

Jeśli ktoś miewa kłopoty z twarzą wizyta u dermatologa może okazać się konieczna. Dermatolog to jedna z bardzo często wyszukiwanych pozycji. Pacjent zastanawia się jak wyszukać doktora, który będzie pomocny. Oczywiście jest to bardzo ważne, ponieważ do każdego lekarza należy mieć zaufanie. Powinno się więc mieć pojęcie, gdzie się wybrać aby badania były udane. Niezmiernie ważne w tym temacie są strony na Internecie, na których znajdziemy każdy temat oraz opinię. Znajdą się tam również opinie na temat dermatologów, dlatego łatwo będzie znaleźć właściwego lekarza. O skórę warto dbać, ponieważ jest to ważny czynnik nie tylko zdrowia, ale także własnego samopoczucia.