Menu strony
Zabieg Intraceuticals Opulence

Alabastrowa i gładka cera

Supermodna biel ma tę wadę, że bezlitośnie eksponuje szarą cerę oraz podkreśla przebarwienia. Spokojnie, ten problem nie dotyczy ciebie. Teraz bez wahania założysz seksowny biały top, bo dzięki Intraceuticals Opulence zachwycisz alabastrową skórą.
ginekologia plstyczna

Ginekologia estetyczna to zabiegi, które nie tylko polepszą wygląd miejsc intymnych, lecz również życie erotyczne i codzienne funkcjonowanie

Dla niektórych z nas ginekologia estetyczna może stanowić swoisty temat tabu. Wskazane jest jednak, aby zmieniło się pojmowanie tego pojęcia. Zabiegi, które przeprowadzane są w ramach tej dziedziny medycyny nie mają na celu jedynie polepszenia aspektów estetycznych okolic intymnych, lecz także w wielu sytuacjach są rekomendowane ze zdrowotnego punktu widzenia.
Przełom w walce z cellulitem

Przełom w walce z cellulitem!

Upośledzenie cyrkulacji krwi i chłonki powoduje zmiany w skórnych i podskórnych strukturach. Gromadzenie się odpadów przemiany materii powoduje rozrost tkanki łącznej – struktura pomarańczowej skórki. Cellulit nie jest jednak wyrokiem na całe życie – przyszła nowa era zwalczania pomarańczowego wroga – Vacuum RDT.
depilacja

Jak przygotować się dobrze do kosmetycznych zabiegów robionych laserem, żeby uniknąć jakichkolwiek kłopotów ze zdrowiem?

Laser to bardzo wszechstronne urządzenie. W trakcie kosmetycznych zabiegów robionych laserem da się odmłodzić i ujednolicić skórę. Nieraz używany jest do depilacji, pozbywania się przebarwień, tatuaży jak też zamykania krwionośnych naczynek. Z uwagi na swoje doskonałe parametry powstała moda na korzystanie z tego typu zabiegów. Maszyny laserowe emitują specyficzne światło o zwartej oraz równo przyległej wiązce.
Metoda na pajączka

Zamykanie naczynek

Bez wątpliwości każda dziewczyna chce wyglądać dobrze przede wszystkim dla swojego mężczyzny. Oczywiście dbanie o siebie na co dzień jest nader potrzebne, trzeba jednak zdać sobie sprawę z faktu, że niektóre procesy w naszym ciele przebiegają nieświadomie.
Łóżka do masażu

Jakim sposobem dobrze jest wyposażyć własne SPA, aby czuć się w nim niezwykle wygodnie

SPA to ostatnio niekwestionowany hit - żadne to zdziwienie, bo w końcu w wielu przypadkach SPA potrafi sprawić, że wreszcie człowiek odpocznie, wspaniale się zrelaksuje. No dobra, lecz akurat w owym tekście warto poruszać kwestie dot. sauny, ale tak naprawdę pod kątem biznesowym. Zatem jeżeli na ten przykład posiadacz hoteliku w Karpaczu bądź Mikołajkach będzie pragnął poszerzyć własny interes, to tak naprawdę nie ma bardziej wskazanego rozwiązania, niż właśnie SPA. Takie obiekty bardzo szybko mogą na siebie zarobić.
Frakcyjna odnowa skóry powiek

Frakcyjna odnowa skóry powiek

Problem starzenia się skóry powiek może być rozwiązany nie tylko za pomocą inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Dla wszystkich tych, którzy drżą na samą myśl o skalpelu, istnieje metoda alternatywna bazująca na dobrodziejstwie techniki laserowej.
salon kosmetyczny

Najlepsze Spa oraz salon kosmetyczny w Warszawie

We Wrocławiu mieści się mnóstwo rekomendowanych i promowanych salonów Spa, które proponują wiele usług dla zdrowia i urody. Z oferty Spa mogą korzystać nie wyłącznie panie, również panowie w okazałym asortymencie usług odkryją coś dla siebie. W Spa zdołamy zdecydować się na fachowe masaże relaksujące, realizowane poprzez doświadczonych masażystów, skorzystać z licznych zabiegów na twarz i ciało, takich jak zabiegi antycellulitowe, odmładzające bądź wyszczuplające.
gabinet kosmetyczny i liposukcja

Jakimi sposobami dobrze radzić sobie z nadwagą i cellulitem - zalety i wady liposukcji.

Zbyt duża waga to jeden z najpoważniejszych problemów naszej cywilizacji. Niewłaściwe odżywianie, brak ruchu i stresujący tryb życia powodują, że coraz większa ilość ludzi zbyt dużo waży. Wielu z nich ma świadomość tego i różnymi metodami chce jakoś sobie z tym dać radę. Najróżniejsze diety-cud czy też specyfiki poprawiające przemianę materii są ogromnie popularne, ale często nie dają one żadnych efektów.
kobieta

Stylowe nogi latem

Cellulit to jeden z najczęstszych problemów skórnych. Dermatolodzy twierdzą, że nie radzi sobie z nim około 80% kobiet. Walka z cellulitem nie należy do prostych. Wymaga od nas dużej samozaparcia i systematyczności w pielęgnacji.