Menu strony
Metoda na pajączka

Zamykanie naczynek

Niemal każda kobieta chce wyglądać ładnie przede wszystkim dla swojego męża. Oczywiście dbanie o siebie każdego dnia jest wielce istotne, warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że pewne procesy w ludzkim ciele przebiegają samodzielnie.
Preparaty medyczne

Mity wokół komórek macierzystych

Komórki macierzyste - to ostatnio bardzo modne hasło. Widnieje na opakowaniach kremów, słyszymy je w telewizji, kiedy przyznają medycznego Nobla 2012, czytamy o zabiegach medycyny estetycznej z ich wykorzystaniem. Ale wciąż niewiele osób wie, czym tak naprawdę są komórki macierzyste? W jaki sposób się je pozyskuje? Czy dzięki nim wyleczymy najcięższe choroby? A może odzyskamy utraconą młodość?

Jakimi środkami powinniśmy zadbać o własny wizerunek?

Nadzwyczaj dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas na pewno ten okres jest wybitnie mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, wobec tego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie niejednokrotnie będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , dlatego też obowiązkowo musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.
prostowanie włosów

Kobiety zazwyczaj chcą tego, czego nie mają - posiadaczki loków chcą mieć proste włosy i na odwrót

Tak to dziwnie bywa z przedstawicielkami płci pięknej, że zwykle chcą tego, czego nie mają. Azjatki czy Afrykanki śnią o jasnej karnacji, a Europejki częste chodzą na solarium, by mieć ciemniejszą skórę.
kobieta

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko powodują tego typu reakcje. Często jednak większość z nich to mit, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Należy znać zasady korzystania z solarium nim tam będziemy

Jeśli zbliża się jakaś ważna dla nas uroczystość, to przeważnie chcemy posiadać nie tylko elegancki strój, ale także piękny kolor skóry, a takim przeważnie jest delikatny brąz. Niestety nie zawsze mamy możliwość skorzystania z naturalnego słońca, bo albo to jest nie ta pora roku, lub nie ma takiej pogody jak być musi, albo nie posiadamy czasu na leżenie na słońcu, by złapać wspaniały brąz.
Mały Pacjent u dentysty

Nie bój się gabinetu dentystycznego

Mawia się, że zęby człowieka są pewnego rodzaju wizytówką. Jak sądzę, zapewne każdy by wolał być wartościowany nie przez wygląd, a przez pryzmat cech charakteru, ale niestety powinno się być realistą. Jest odwrotnie, większość ludzi tworzy opinie o osobie na pierwszym wrażeniu.
kobieta

Stylowe nogi latem

Cellulit to jeden z najbardziej uporczywych problemów skórnych. Dermatolodzy twierdzą, że nie radzi sobie z nim około 80% kobiet. Walka z cellulitem nie należy do prostych. Wymaga od kobiet dużej samozaparcia i systematyczności w pielęgnacji.

W jakie miejsce skierować swe kroki, żeby trochę zmniejszyć niedoskonałości swojej aparycji

Dobry wygląd bywa nie tylko pragnieniem nastolatek, ale także kobiet w każdym, nawet tym dojrzałym wieku. O tym, że uroda może uczynić cuda, przekonała się już niejedna elegantka. Z tym większym zmartwieniem patrzą panie na nawet najmniejsze defekty, które szpecą ich wizerunek. Na pewno gros pań pozbyłoby się nadmiaru kilku kilogramów - to całkiem oczywista sprawa. Jednak w grę wchodzą również mniej widoczne, a jednocześnie słabe punkty naszej aparycji.