Menu strony
zabiegi kosmetyczne

Kondycja cery w sezonie letnim

Wakacje w pełni, więc cieszymy się słońcem, podróżujemy i korzystamy z uroków życia. Jednak kiedy my odpoczywamy, nasza skóra narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Promienie UV, dym papierosowy, zanieczyszczenie powietrza, twarda woda –poznaj głównych wrogów młodej skóry i dowiedz się, jak się przed nimi bronić.
kobieta

Zimno dla urody

Choć nadejście chłodniejszych dni jest nieuniknione, może spojrzymy na zimę życzliwiej, jeśli uświadomimy sobie, że minusowe temperatury mają zbawienny wpływ na nasz organizm. Nie tylko leczą i łagodzą ból, ale również spowalniają procesy starzenia.

Krioterapia to metoda leczenia zimnem, z powodzeniem wykorzystywana w medycynie od ponad trzydziestu lat. Za pomocą niskiej temperatury leczy się reumatyzm, niektóre zmiany skórne oraz stany zapalne w organizmie.
Rumień, cera naczynkowa

Jak pielęgnować cerę naczynkową?

Rumień, rozszerzone i popękane naczynka, trądzik różowaty – cera naczynkowa potrafi być bardzo kłopotliwa. Jednak jeśli zaczniesz starannie ją pielęgnować i dodatkowo zastosujesz odpowiednie zabiegi zamykające naczynka, na pewno na długo pozbędziesz się jej przykrych objawów.

Płytko unaczyniona skóra potrafi być wielką zaletą, ponieważ może nadawać twarzy bardzo ładny koloryt i sprawiać, że zawsze będzie ona odpowiednio dotleniona i nawilżona. Niestety, taka skóra często przyjmuje też postać problematycznej cery naczynkowej.
kobieta

Nie wstydź się nóg latem

Cellulit to jeden z najczęstszych i najbardziej uporczywych problemów skórnych. Dermatolodzy szacują, że boryka się z nim około 80% kobiet. Walka z pomarańczową skórką nie należy do łatwych. Wymaga od nas dużej dyscypliny, samozaparcia i systematyczności w pielęgnacji.
Calvin Klein, perfumy

Przyszykuj się na wymarzoną randkę! Jak się zachować by ustrzec się przed nietaktem!

Wychodząc na rendez vous chcemy by był to czas spędzony jak najmilej, a my sami chcemy prezentować się jak najlepiej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza powierzchowność będą brane pod uwagę, ale również to jak pachniemy czy w jaki sposób się zachowujemy.

Gdzie wstawić implanty we Wrocławiu

Białe i mocne zęby, to ważny aspekt prezencji. Imponujący uśmiech bez wątpienia dodaje powabu i wzmacnia samoocenę, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeżeli jednak mamy kłopot z pełnym uśmiechem, z pomocą pospieszy nam implantologia. Jest to obecnie najbardziej efektywna metoda uzupełnienia brakujących zębów.
Sposoby na niechciane owłosienie

Odliczanie do lata czas zacząć

Trzy, dwa, jeden... Odliczanie czas zacząć! Lato przybędzie lada chwila. A razem z nim promienie słońca oraz zadbane, opalone ciało. Aby nie opaliło nas w plamy, usuńmy martwy naskórek i wygładźmy ją.
Tatuaż

Jakim sposobem wybrać rzetelne oraz renomowane studio tatuażu w Szczecinie?

Tatuaże i piercing cieszą się teraz coraz większą renomą, co ciekawe nie tylko ludzie młodzi robią sobie tatuaże, bowiem tatuaże możemy także ujrzeć u osób starszych. Naturalnie w naszym społeczeństwie w dalszym ciągu tatuaże nie są w stu procentach powszechnie pochwalane, co na pewno jest bardzo przykre, ponieważ ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym, w tym tatuażach czy też piercingu, z pewnością nie jest właściwe, w szczególności, iż o wartości człowieka nie świadczy jego image, ale serce.
otyłość

Czy zabiegi modelowania sylwetki polepszają zdrowie człowieka, czy tylko dbają o jego estetykę?

W wielu krajach obecnie promuje się zdrowe nawyki w codziennym życiu. Zachęca się osoby do uprawiania sportu czy zdrowego odżywiania. Na skutki złej diety nie trzeba długo czekać. Można przyjrzeć się społeczeństwu USA, żeby się o tym przekonać. Tam mieszkańcy nierzadko jedzą fast foody, co prowadzi do dużej nadwagi. To zagrożenie współcześnie stało się obecnym w Polsce, bo złe odżywianie i wiele godzin spędzonych przed Internetem przez młodych prowadzi do ich tycia. Z drugiej strony jest szereg sposobów usuwania tłuszczu, które są bezpieczne i skuteczne. Czy możliwości medycyny estetycznej mogą polepszyć nie tylko wygląd, ale także stan zdrowia pacjenta? Czy możliwości usuwania tłuszczu zwalczają choroby wynikające z otyłości?
Zimą pamiętaj o depilacji

Depilacja laserowa - przełom w sferze kosmetyki. Elementarne wiadomości, jakie należy wiedzieć

Estetyczny wizerunek jest najważniejszym powodem, jaki skłania wiele kobiet do stosowania metod mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Przyczyną owych problemów niekiedy bywa nadwyżka męskich hormonów.