Menu strony
sylwetka

Jędrne ciało bez cellulitu

Każda kobieta ma inne oczekiwania w stosunku do swojej sylwetki. Do tej pory ciężko było znaleźć rozwiązanie zarówno na nadmiar centymetrów, brak jędrności ciała i cellulitu, największej zmory dzisiaj nawet już 20-latek.
stylizacja zarostu

Zarost też może prezentować się elegancko, potrzeba tylko odpowiednio go stylizować, a tym zajmują się obecnie specjaliści

Przez długi czas mężczyźni gustowali w ogolonych twarzach, ale teraz zarost znowu wraca do łask. Wąsy i broda stają się popularne, lecz każdy pan, który się na zdecyduje, musi zapamiętać, że aby wyglądały ładnie, trzeba je stylizować.
wskaźnik bmi

Dzięki narzędziom ogólnie dostępnym w sieci, przeciętny przedstawiciel społeczeństwa może skontrolować swój wskaźnik bmi

Zdrowy tryb życia stał się pewien czas temu głównym tematem wielu reportaży tak w kobiecych kolorowych magazynach, jak i konwersacji prowadzonych w ramach audycji radiowych. Przywykło się uważać, że Polacy znajomością zasad np. zbilansowanego odżywiania raczej nie grzeszą. Niewiele lepiej bywa w przypadku wprowadzania teorii w praktykę. Świetnie nam znane pozostaje przedstawienie przeciętnego Kowalskiego, który wolne od obowiązków zawodowych popołudnia spędza leżąc plackiem przed ekranem telewizora.
zabiegi kosmetyczne Siedlisko Morena

Dzień Kobiet w SPA

Jak mawiała Elizabeth Taylor "Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń." - i jak się z nią nie zgodzić?
Metoda na pajączka

Zamykanie naczynek

Bez wątpliwości każda narzeczona chce wyglądać dobrze między innymi dla swojego męża. Oczywiście dbanie o siebie na co dzień jest wielce potrzebne, warto jednak zdać sobie sprawę z faktu, że niektóre procesy w naszym ciele przebiegają nieświadomie.
Zabieg Intraceuticals Opulence

Mikrodermabrazja – głęboki peeling

Znaleźć można mnóstwo odmian zabiegów odnowy cery, które są dostępne w gabinetach odnowy biologicznej. W poniższym poradniku zaznajomimy się z rodzajami inwazyjnymi, stosowanymi do dogłębnej i wnikliwej pielęgnacji cery. Tego typu zabiegi są nazywane peelingiem, bo w ich trakcie łuszczy się górna część cery.
Twarz

Jaki jest mechanizm pojawiania się zmarszczek na twarzy, najlepsze sposoby na to, aby je wyeliminować.

Wiele pań w pewnym wieku zaczyna z coraz większym niepokojem patrzeć na swoje odbicie, wypatrując pierwszej zmarszczki. Ich powstawanie jest naturalnym mechanizmem organizmu, pierwsze z nich pojawiają się niekiedy nawet poniżej trzydziestki. Głównym powodem tworzenia się zmarszczek jest osłabienie włókien kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są odpowiednie napięcie skóry.
Termometr

Poszukujesz lekarza z dobrą opinią?

W tym kraju nieustannie utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że mamy niejeden powód. wielkie kolejki, wyczerpani lekarze, wiecznie niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność polskich szpitali i poradni. Oczywiście można uciec od takich sytuacji.
korekta wzroku

Wiele osób cierpiących na wady wzroku stawia na zabiegi operacyjne, jakie trwale likwidują kłopot

Dzisiaj odsetek ludzi noszących szkła kontaktowe przez wzgląd na przeróżne wady wzroku jest bardzo wysoki i w rzeczywistości ciągle zwiększa się. Nie ulega wątpliwości, że wywołane to jest przemianą trybu funkcjonowania i coraz to nagminniej wykonywaną pracą przy komputerze.
uroda

Czym jest i na czym polega mezoterapia? Co poleca się o niej wiedzieć?

Mezoterapia to zabieg, któremu z coraz większą chęcią poddają się panie. Na czym polega? Jak znaleźć salon? Zwyczajne poszukiwania zaczynamy od Internetu. Wpisujemy w wyszukiwarkę frazy typu: „mezoterapia we Wrocławiu”, „salon kosmetyczny we Wrocławiu”, „Gdańsk mezoterapia”. Wystarczy znaleźć odpowiedź na pytanie, na jaki rodzaj mezoterapii postawić, na który salon postawić.