Menu strony
Kobieta, rozstępy

Rozstępów podstępy

Rozstępy to najczęstszy problem estetyczny, jakiego obawiają się młode mamy. W widoczny sposób zmieniają one bowiem wygląd i strukturę skóry, pozostawiając trwałe i trudne do usunięcia ślady.
mini zestaw kosmetyków nantes

Kobieca kosmetyczka czasem zaskakuje

Kobiety ogromnie lubią dobrze wyglądać. Nie bez powodu nazywa się je mianem płci pięknej. Wskutek tego częściej niż mężczyźni aplikują środki odnawiające zdrowie i urodę. Damska kosmetyczka pełna jest różnorodnych środków, które przyprawiają ich współmałżonków o zawroty głowy.
uroda

Czym jest i na czym polega mezoterapia? Co poleca się o niej wiedzieć?

Mezoterapia to zabieg, któremu z coraz większą chęcią poddają się panie. Jak przebiega? Jak szukać kliniki, która profesjonalnie i fachowo ją przeprowadza? Tradycyjne wyszukiwanie rozpoczynamy od sieci internetowej. Wpisujemy w wyszukiwarkę frazy typu: „mezoterapia we Wrocławiu”, „salon kosmetyczny we Wrocławiu”, „Gdańsk mezoterapia”. Wystarczy znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj mezoterapii wybrać, na którą klinikę postawić.
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające nierzadko wywołują takie reakcje. Często jednak większość z nich to mit, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm przełamuje opór i mity i zachęca do skorzystania z nowego rodzaju oferty.
Termometr

Poszukujesz lekarza z dobrą opinią?

W naszym kraju cały czas utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, prawda jest taka, że mamy na co. wielkie kolejki, przepracowani lekarze, ciągle niesympatyczne pielęgniarki - to codzienność polskich szpitali i poradni. Oczywiście można uniknąć tego typu zdarzeń.
palomar

Zabiegi dermatologiczne na twarz

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
zabiegi kosmetyczne Siedlisko Morena

Dzień Kobiet w SPA

Jak mawiała Elizabeth Taylor "Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak, wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń." - i jak się z nią nie zgodzić?
Portugalia

Kobieca strona Portugalii

Ośrodki SPA w pobliżu słonecznych plaż i zielonych wzgórz, uliczne bazary i eleganckie sklepy, romantyczne miejsca.
Szczepienie przeciwko grypie

Dowiedz się więcej o swoim lekarzu

W tym kraju ciągle utyskuje się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że jest na co. Wielomiesięczne kolejki, przemęczeni lekarze, ciągle naburmuszone pielęgniarki - to standard polskich szpitali i przychodni. Naturalnie można uciec od takich zdarzeń.
Zabieg nawilżający

Nawilżenie do potęgi drugiej

Poznaj tajemnicę wielu gwiazd, dzięki której wyglądają zjawiskowo, a ich skóra zachwyca promiennym i młodym wyglądem. Sekret tkwi w dogłębnym nawodnieniu skóry i umiejętnym łączeniu procedur zabiegowych medycyny estetycznej i kosmetologii.