Menu strony
Białe zęby, ale czy zdrowe?

Białe, ale czy zdrowe?

Dbanie o zęby staje się coraz istotniejsze dla Polaków. Wymaga się od pracowników miłej aparycji, w tym także pięknego zdrowego uśmiechu. Na polskim rynku stomatologicznym pojawiają się co jakiś czas super-zabiegi, ekstra-oferty – śnieżnobiały uśmiech w 5 minut! Pamiętajmy jednak, że agresywne zabiegi, owszem wybielają, ale i mogą szkodzić...
kosmetyki do twarzy

Doskonałe oczyszczanie cery twarzy

Gruntowne i systematyczne oczyszczanie cery twarzy to istota prawidłowej pielęgnacji, jaka jest znacząca niezależnie od wieku, lub rodzaju cery. Jest niezmiernie istotne, ażeby każdego dnia skóra została całkowicie oczyszczona. Jedynie w całości oczyszczona skóra jest w stanie skutecznie przyswajać i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności produkty pielęgnacyjne. Dobrze oczyszczona z wszelakich pozostałości makijażu skóra, to także mniejsze szanse na wypryski.
kriozabiegi krioterapia

Krioterapia i kriozabiegi

W tym roku zima nas nie oszczędza. Mróz trzyma mocno, a my z utęsknieniem spoglądamy na kartki kalendarza, sprawdzając kiedy w końcu pokażą wiosnę. Jednak wszystkim zmarzluchom przypominamy - zimno może służyć również urodzie.
masaż

Masaż - recepta na odprężenie

Każdego roku chcemy, by właśnie te Święta były wyjątkowe. Już kilka tygodni wcześniej rozpoczynamy pracochłonne przygotowania – planujemy wielkie sprzątanie, tworzymy listę prezentów dla najbliższych, gromadzimy przepisy na domowe wypieki…
Obudź w sobie wampira...

Obudź w sobie wampira...

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym to jedno z największych odkryć medycyny estetycznej. Innowacyjność metody polega na podawaniu do skóry osocza bogatopłytkowego – pochodzącego z krwi pacjenta. Regeneracja skóry odbywa się dzięki pobudzeniu działania komórek macierzystych – mówi lekarz medycyny estetycznej Grażyna Glonek z Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis w Krakowie.
maszynka do golenia

Profesjonalne towary do golenia a także preparaty do pielęgnacji brody

Każdy mężczyzna, który goli się regularnie, na pewno wie, że należałoby zaopatrzyć się w profesjonalne, markowe towary do golenia. Poniektórzy mężczyźni wykorzystują zwyczajne maszynki albo golarki elektryczne, inni zaś wolą golenie tradycyjne.
Kobieta

Maski do włosów – recepta na piękne włosy, które są ozdobą ciała każdej niepowtarzalnej damy

Piękno jest bez dwóch zdań elementem, na punkcie którego mnóstwo osób jest wyjątkowo wrażliwa. Wynika to na przykład z faktu, że osoby dbające o siebie aktualnie mają zdecydowanie prościej zdobyć czyjąś uwagę. Niemniej jednak jednak mieć na uwadze, że na przestrzeni dziejów zawsze osoby, które dbały o to jak wyglądają, miały większe możliwości na zwrócenie uwagi odpowiednich osób oraz na osiągnięcie sukcesu zawodowego.
kobieta

Profesjonalne wyposażenie salonu piękności

Dobrze funkcjonujący i solidnie wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, w którym przedstawicielki płci pięknej mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Większe, sprawnie funkcjonujące salony udostępniają szeroką ofertę, która zawiera w sobie dziesiątki działań i zabiegów upiększających ciało.
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często wywołują takie reakcje. Najczęściej większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm przełamuje opór i mity i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
salon kosmetyczny

Najlepsze Spa oraz salon kosmetyczny w Warszawie

We Wrocławiu mieści się multum rekomendowanych i zalecanych salonów Spa, które oferują multum usług dla zdrowia oraz urody. Z oferty Spa mogą skorzystać nie tylko panie, także panowie w szerokim asortymencie usług odszukają coś dla siebie. W Spa zdołamy zdecydować się na fachowe masaże relaksujące, realizowane poprzez fachowych masażystów, korzystać z licznych zabiegów na twarz i ciało, takich jak zabiegi antycellulitowe, odmładzające lub wyszczuplające.