Menu strony
Zabieg Intraceuticals

Trądzik kontra hiperbaryczny tlen

Jeśli myślisz, że ze swoją trądzikową, ale przesuszoną skórą jesteś wyjątkowa, to musisz zostać wyprowadzona z błędu. Coraz więcej osób boryka się z tym problemem. Na szczęście na podwójny kłopot kosmetyka znalazła jedno rozwiązanie.
wody toaletowe NIKE

Cztery żywiołowe zapachy NIKE dla mężczyzn

Hiszpańska firma De Ruy Perfumes wkracza na rynki kosmetyczne z nową propozycją dla mężczyzn – NIKE 150. Nowa seria składa się z czterech wyjątkowych zapachów, których nazwy bazują na siłach natury: Green Storm, Cool Wind, Blue Wave, On Fire.
Krem z proteinami mleka

Mleczny opatrunek

Jeśli Twojej skórze brakuje elastyczności i blasku to znak, że czas na wiosenną regenerację! Nowy krem nawilżająco – ochronny do twarzy i ciała marki Venus, zapobiegnie nadmiernej utracie wody, poprawi kondycję naskórka oraz zabezpieczy go przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.
kobieta, kosmetyki

Doskonały żel do mycia twarzy i krem pod oczy

Dezynfekowanie skóry jest niezmiernie ważnym elementem dziennej pielęgnacji, wskutek tego nikt z nas nie powinien o tym zapominać. Warto dobierać należyte żele oczyszczające, takie jak na przykład żel do mycia twarzy iwostin.
olejek arganowy

Fryzura na dzień ślubu

Każda panna młoda chce wyglądaćwyjątkowo w tak szczególnym dla niej dniu. Przygotowania do tej uroczystości często trwają miesiącami. zawarcie związku małżeńskiego jest niecodziennym wydarzeniem i dzięki odpowiedniemu przygotowaniu utrwala się we wspomnieniach na długi czas. bądźmy pewni, że najistotniejszym elementem wesela jest para młoda. chociaż to przede wszystkim wizerunek panny młodej ma przykuwać uwagę gości weselnych.
manicure

Nowe trendy manicure

Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci "International Nail Art Championship" ponownie zawitają do Warszawy! Konkurs będzie ozdobą i atrakcją jednego z najważniejszych wydarzeń branży kosmetycznej w Polsce:
zmywacze do paznokci

Perfumowane zmywacze do paznokci

Z pewnością nie jeden raz narzekałaś na duszący i nieprzyjemny zapach zmywacza do paznokci.
kobieta

Stylowe nogi latem

Cellulit to jeden z najczęstszych problemów skórnych. Dermatolodzy twierdzą, że nie radzi sobie z nim około 80% kobiet. Walka z cellulitem nie należy do prostych. Wymaga od nas dużej samozaparcia i systematyczności w pielęgnacji.
tradycyjny zestaw do golenia

Zakup zestawów do usuwania zarostu na żyletki

Golenie tradycyjne przy zastosowaniu klasycznej maszynki na ostrza, przechodzi swoisty powrót prawie na całym świecie. Jest to niezwykle nieszkodliwy i oszczędny sposób golenia. Wystarczy zakupić jedną maszynkę do golenia na żyletki, a będzie sprawna latami, wystarczy tylko co jakiś czas zamieniać żyletki. Osobnikom ze sztywnym, lub kilkudniowym zarostem, rekomenduje się maszynkę z grzebieniem otwartym.

Czemu korzystnie sprawdzać informacje w aptekach internetowych? Jakie zalety oferuje takie rozwiązanie?

Kto z nas nie pragnąłby, żeby hasło promocyjne „tanie leki” znajdujące się na każdym szyldzie apteki, stało się w 100% prawdą. Niestety jednakże większość takich haseł to tylko chwyt reklamowy firmy, a nie zapewnienie niskich cen. A leki, jak bardzo dobrze wszyscy się orientujemy, nie należą do najtańszych. Są za to bardzo często wydatkiem koniecznym.