Menu strony
Calvin Klein, perfumy

Przyszykuj się na wymarzoną randkę! Jak się zachować by ustrzec się przed nietaktem!

Umawiając się na randkę pragniemy by był to czas spożytkowany jak najprzyjemniej, a my sami zamierzamy wyglądać jak najlepiej. Na randce w końcu nie tylko nasza aparycja będą brane pod uwagę, ale również to jak pachniemy czy jak się zachowujemy.
Lekarz po operacji

Jak odnieść sukces w starciu z niedoskonałościami skóry?

Obecne czasy charakteryzuje wszędobylski „kult młodości”. Mass media lansują zdrowie, sprawność i siłę fizyczną, szeroko pojęty triumf.
szampony

Nietypowe produkty kosmetyczne – gdzie ich poszukiwać?

O skutecznych kosmetykach przeważnie dowiadujemy się z polecenia kogoś bliskiego bądź z Internetu. Istnieje aktualnie sporo blogów, jakie piszą na temat produktów kosmetycznych. Korzystanie z testów jak i rad znajomych jest możliwie najbardziej rozsądnym działaniem, gdyż pozwoli nam oszczędzić sobie nieodpowiednich wyborów oraz zakupu kosmetyków, które nie spełnią naszych oczekiwań.
kosmetyki

Minikosmetyki wspaniałym rozwiązaniem przy małej ilości miejsca na wyposażenie

Mini kosmetyki to znakomite rozwiązanie w podróży i nie tylko. Coraz więcej ich w sklepach, a ich popularność bezustannie rośnie. Nie tak długi czas temu, podczas gdy myśleliśmy o wycieczce z plecakiem, albo rezygnowaliśmy w zupełności z kosmetyków myśląc, iż kupimy cokolwiek po zjawieniu się na miejscu, czy też przelewaliśmy te ulubione do mniejszych uniwersalnych opakowań, jakie można było zakupić w marketach.
fryzjer

W jaki sposób dbać o włosy? Co jeszcze można dodać do codziennej pielęgnacji?

Dbanie o włosy to konieczność, jeżeli chce się, aby były piękne jak również w świetnej kondycji. Niestety, bez dobrej pielęgnacji nie można liczyć na to, iż nasze włosy będą prezentowały się dobrze. Potrzebują one bowiem dużo uwagi. Jak troszczyć się o nie, aby wyglądały nienagannie?
pedicure

Chwilka zapomnienia wskazana każdemu

Współcześnie wszyscy jesteśmy zabiegani. Każda sekunda jest jakby wywalczona. Jak znaleźć chwilę na relaks w ciągu pięciu dni pracy?
kobieta, cera, twarz

Trudnośćy z cerą, czyli co stosować, aby jej forma się polepszyła.

Dziewczyny i nie tylko w większości przypadków borykają się z problemami swojej cery. Nie ma chyba takiej dziewczyny, która z pewnością może stwierdzić, iż w ogóle nie musi używać kosmetyków do twarzy.
skóra

Keratyna idealne oparcie dla fryzury

Co to jest keratyna? Jest to proteina, które wchodzi w zawartość budowy nie tylko owłosienia, ale również paznokci. Uszkodzenie skóry, większa łamliwość włosów, zabarwienia na paznokciach czy ich łamliwość może podpowiadać deficyt keratyny. http://www.keratinpolska.com/true-keratin/ Na rynku powszechne są specjalne preparaty z keratyną hydrolizowaną, której zadaniem jest uzupełnienie braku większości naturalnych pierwiastków włosa czy paznokci. Regularne zażywanie tych specyfików zagwarantuje odbudowę uszkodzonych włosów, polepszy ich barwę.
broda

Moda na brodę - produkty, które warto spróbować w celu pielęgnacji męskiego zarostu.

W dzisiejszych czasach zarost jest niezmiernie istotną częścią męskiego wyglądu. Na przestrzeni ostatnich lat silnie rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Prawdopodobnie jest to swoista odpowiedź na panujące od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, przejawiające się w przesadnej dbałości mężczyzn o nieskazitelność swojej cery oraz ogólny wygląd. Tym, co istotnie wpływa na trend dotyczący zapuszczania brody są bez wątpienia media. We współczesnych czasach znaczna większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy naturalnie decydują się na długą brodę.
loki

Włosy kręcone mogą prezentować się faktycznie atrakcyjne, jednakże wymagają nadzwyczaj troskliwej pielęgnacji

Włosy kręcone mogą wyglądać naprawdę atrakcyjne, jednakże wymagają niezwykle troskliwej pielęgnacji, jako że przeważnie są o wiele bardziej wymagające niż włosy proste. Zniszczone, czesane na sucho loki zaczynają się puszyć, w ten sposób cała fryzura traci swój kształt, z tego powodu osoby, jakie zostały obdarzone kręconymi włosami powinny wiedzieć, w jaki sposób je pielęgnować, by wydobyć ich potencjał.