Menu strony

Jakimi środkami powinniśmy zadbać o własny wizerunek?

Nadzwyczaj dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas na pewno ten okres jest wybitnie mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, wobec tego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie niejednokrotnie będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , dlatego też obowiązkowo musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.
prostowanie włosów

Kobiety zazwyczaj chcą tego, czego nie mają - posiadaczki loków chcą mieć proste włosy i na odwrót

Tak to dziwnie bywa z przedstawicielkami płci pięknej, że zwykle chcą tego, czego nie mają. Azjatki czy Afrykanki śnią o jasnej karnacji, a Europejki częste chodzą na solarium, by mieć ciemniejszą skórę.
starzenie

Podstawowe informacje na temat grzybicy paznokci, zagrożeniach i sposobach jej leczenia.

Jednym z często występujących problemów przy paznokciach, jest grzybica. W wielu przypadkach będzie rezultatem grzybicy stóp, która to choroba pojawia się u dużej części społeczeństwa w naszym kraju.
leki

Jak jesteśmy w stanie bardzo szybko schudnąć? Jaka dieta jest ważna, z której warto korzystać? O czym musimy wiedzieć?

Czy jesteśmy w stanie szybko schudnąć, tak żeby w ciągu 2 tygodni można było przeskoczyć o rozmiar, a również o dwa? Nie ma wyjścia, należy bowiem skorzystać z drastycznych środków. Jak mamy w planach szybko schudnąć możemy stosować efektywne diety, które nie są najzdrowsze. Jak jednak max. skrócimy czas poddawania się reżimowi niskokalorycznego albo ograniczonego do jednej z grup produktów jadłospisu, to jesteśmy w stanie uchronić się przed komplikacjami.
skóra

Keratyna idealne oparcie dla fryzury

Co to jest keratyna? Jest to białko, które wchodzi w formułę budowy nie tylko włosów, ale i paznokci. Uszkodzenie skóry, duża łamliwość włosów, zabarwienia na paznokciach czy ich łamliwość może podpowiadać deficyt keratyny. http://www.keratinpolska.com/true-keratin/ Na rynku dostępne są specjalne preparaty z keratyną hydrolizowaną, której zadaniem jest dopełnienie braku większości naturalnych elementów włosa i paznokci. Systematyczne branie tych specyfików zapewni regenerację uszkodzonych włosów, polepszy ich kolor.

Jak dobrze pielęgnować włosy?

W sumie nie zakładamy, że pielęgnacja swoich włosów to wielce ciężki proces. Może pewni ludzie faktycznie orientują się w jaki sposób w żadnym razie nie psuć owłosienia na głowie. Jednak trzeba no przynajmniej niektórym czytelnikom trochę zepsuć dobre samopoczucie.
pakunek

Podarunek zapamiętany na długo

Dostępne na stronach internetowych poszczególnych marek czy producentów oferty na prezent dla taty mogą zadziwić, a co istotne, w znaczny sposób zainspirować. Klienci i klientki, którzy usilnie poszukują doskonałych i wyjątkowych propozycji, mogą trafić na niezwykle różnorodne możliwości. Pełne elegancji propozycje dobrych firm cechują się przede wszystkim najwyższą jakością oraz trwałością na długi czas. Wybór należy do zainteresowanych konsumentów.
wella maska do włosów

Czy możliwe jest efektywnie wyprostować włosy?

Bieżąca moda na proste włosy skutkuje tym, iż wiele osób postanawia zakupić prostownice do włosów, które umożliwiają na samodzielne i codzienne modelowanie fryzury w domowym zaciszu. Przy wyborze prostownicy należy jednak rozważyć czy nie zniszczy ona zbytnio włosów.
jedwab do włosów

Jedwabna kuracja włosów

Każda kobieta marzy o idealnie gładkich i lśniących włosach. Pragnie cieszyć się także modną fryzurą i zmieniać ją w zależności od nastroju. Z myślą o pięknym i zdrowym wyglądzie włosów firma Delia Cosmetics wprowadziła na rynek jedwab – Delia Natural Hair Silk z serii Hair Fashion. Dzięki niemu w domowym zaciszu można samodzielnie przeprowadzić profesjonalną jedwabną kurację, po zastosowaniu której włosy zyskują zdrowy wygląd, są gładkie, błyszczące, nawilżone i łatwe do ułożenia. Delia Hair Silk został uhonorowany nagrodą Najlepsze dla Urody 2009 w kategorii Kosmetyki do pielęgnacji włosów.
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko powodują tego typu reakcje. Często jednak większość z nich to mit, który należy obalić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.