Menu strony
kąpiel w wannie

Jakim sposobem umożliwić sobie atrakcyjną kąpiel o właściwościach aromatycznych?

Na pewno wiele pań marzy o tym, aby po pracy oddać się błogiej kąpieli. W tym celu nie należy jedynie zanurzyć się w gorącej wodzie – warto bowiem zatroszczyć się o właściwą „oprawę” wodnego odpoczynku w postaci specjalnie dostosowanych środków relaksacyjnych. Dzisiaj w sklepach z kosmetykami czeka na nas naprawdę szeroki wybór tego typu preparatów, i tym sposobem każdy znajdzie dla siebie interesującą propozycję.
cienie w sztyfcie

Cienie do powiek w sztyfcie

Oczy są najważniejsze w makijażu. Powinny być pełne blasku i przyciągać uwagę.
włosy krótkie Wella

Dobierz kosmetyki do długości włosów

Wella przedstawia pierwszą na rynku 3 linie kosmetyków do stylizacji, zapewniających maksymalne utrwalenie i jednocześnie dopasowanych do różnej długości włosów. Eksperci Wella wiedzą, że włosy o różnej długości stawiają podczas stylizacji odmienne wyzwania. Dlatego stworzyli Wella Forte - 3 innowacyjne, mocno utrwalające warianty kosmetyków przeznaczonych do stylizacji włosów krótkich, półdługich oraz długich.
konkurs

Sięgnij po owocowe nagrody od Drogerii Natura

„Natura Drogerie” – druga co do wielkości sieć drogeryjna w Polsce przygotowała wyjątkowy, wakacyjny konkurs „Kartka z wakacji”. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej drogerienatura.pl przygotować niepowtarzalną wakacyjną kartkę i wygrać fantastyczne zestawy kosmetyków „Fruttini” Truskawka & Karambola.
kobieta

Kolagenowa profilaktyka przeciwzmarszczkowa

Każdy z nas wie, że człowiek w siedemdziesięciu procentach składa się z wody. Kolejne trzydzieści procent naszego ciała to różne substancje organiczne, z których najliczniejszą jest kolagen - podstawowe białko budulcowe kości, ścięgien, chrząstek, zębów, a przede wszystkim skóry. Starzenie można opisać jako proces stopniowego ubywania kolagenu z ciała, z naszej skóry, która wraz z utratą kolagenu traci elastyczność i młody wygląd.
farbowane włosy

Profesjonalne kosmetyki do włosów muszą być odpowiednio dopasowane

Masowe spoty reklamowe nawołujące do odpowiedniej dbałości o włosy potrafią oczarować wyglądem włosów modelek lub aktorów. Wprawdzie w większości przypadków włosy w reklamie są idealizowane cyfrowo, to nadal marzymy o włosach takich, jak ulubionej aktorki oraz o fryzurze jak zrobionej przez profesjonalnego fryzjera.
kosmetyki kolagenowe

Kolagenowy eliksir młodości – nowość na polskim rynku

Obecnie firmy w preparatach kolagenowych stosują kolagen pod różnymi postaciami, a forma oferowanego w nich białka wynika z pierwotnego założenia producenta tj. funkcji jaką ma pełnić dany kosmetyk, ale również funduszy przeznaczonych na produkcję danego preparatu.
Opryszczka latem - czyli jak powstaje „zimno”?

Opryszczka latem - czyli jak powstaje „zimno”?

Nadmierna ekspozycja na słońce, zmienne temperatury czy stres mogą być przyczyną wystąpienia opryszczki wargowej. Na działanie wirusa wywołującego uciążliwą zmianę na ustach jesteśmy narażeni zwłaszcza latem.
Chusteczki samoopalające do każdego rodzaju karnacji

Piękna, słoneczna skóra przed wakacjami

Pierwsze ciepłe dni za nami, zaczynamy coraz więcej odsłaniać. A tymczasem… blada, skrywana przez zimę cera nie prezentuje się doskonale. Większość z nas zastanawia się nad tym co zrobić żeby już na początku sezonu skóra wyglądała atrakcyjnie?
Owocowe kosmetyki Barwa

Kosmetyki do dbania o włosy

To jak wyglądają nasze włosy sporo o nas mówi. Piękne i zadbane włosy sprawiają, że bywamy postrzegani, jako osoby zadbane. Jednak w związku z życiem w biegu mamy ciągle mniej czasu na pielęgnowanie włosów. Dlatego często borykamy się z różnymi problemami. Do często spotykanych kłopotów zalicza się to, że włosy są łamliwe i zniszczone codziennymi zabiegami.