Menu strony
baza pod podkład

Premiera baz do makijażu marki Pupa

Bazy pod podkład do profesjonalnego makijażu. 3 różne odcienie dopasowane do konkretnych potrzeb skóry premiera: marzec 2008
wypadanie włosów

Preparat na słabe, wypadające włosy

Różne są przyczyny wypadania włosów. Na ten problem mają wpływ uwarunkowania genetyczne, gospodarka hormonalna, ale również czynniki, które wiążą się ze sposobem życia, jego tempem i zmiennością. Należą do nich m.in.:
naturalne kosmetyki w postaci olejków

Kosmetyki na bazie natury

Biorąc pod uwagę propozycje różnych przedsiębiorstw, tak rodzimych, jak i zagranicznych, mamy do czynienia ze znaczną ilością różniących się między sobą kremów czy preparatów. Firmowe propozycje, które są wybierane najczęściej przez określoną płeć czy grupę wiekową nie zawsze muszą okazać się odpowiednie właśnie dla Ciebie. Określony kosmetyk spośród takich jak kremy do twarzy powinien być dokładnie przez kupującą osobę przemyślany. Najlepsze oferty różnych marek zostały sprawdzone już przez wielu usatysfakcjonowanych jakością klientów.
kosmetyki

4 kroki kompleksowej pielęgnacji włosów

Każda kobieta ma swoje sposoby na kompleksową pielęgnację ciała. A co z włosami? Przecież i one na nią zasługują, bo tylko właściwe oczyszczanie, odżywianie, odbudowa i ochrona mogą im zapewnić piękny i zdrowy wygląd.
Kobieta z blond włosami

Sposoby na młodość i piękno w Warszawie? Wypróbuj już dziś propozycję gabinetu medycy estetycznej!

Obecnie sztuka lekarska gwarantuje duży asortyment zabiegów poprzez które każdy będzie mógł skorzystać z fontanny młodości i piękna. Gabinet medycyny estetycznej warszawa ma w asortymencie poczynania hamujące oraz profilaktykę w celu zwolnienia mechanizmów starzenia się skóry, a później odnowę oraz jak największe odtworzenie stanu skóry, który był wcześniej. Jest to proces związany z licznymi technikami. Przede wszystkim operacje tam wykonywane to sztuka medyczna, którą może praktykować wyłącznie wykształcony doktor.
Pielęgnacja skóry dłoni po wakacjach

Pielęgnacja skóry dłoni po wakacjach

Oprócz cudownych wspomnień wakacje pozostawiają na skórze naszych dłoni poważne zmiany. To właśnie one są najczęściej narażone są na niekorzystny wpływ chloru, wody morskiej, wiatru, słońca przez co stają się szorstkie i zniszczone. krem do rąk marki MAXIMA stworzony został specjalnie do bardzo suchej skóry rąk. Jego skuteczność potwierdzona jest badaniami aplikacyjnymi i dermatologicznymi dzięki czemu już po kilku dniach stosowania skóra dłoni odzyskuje jędrność i zdrowy wygląd.
Kobieta z blond włosami

Musimy dbać o własny wygląd

Każdy pragnie prezentować się jak najwspanialej, a co się z tym łączy wydatkujemy sporo oszczędności na właściwe kosmetyki i zabiegi, które mają nam w tym dopomóc. Specjalne kremy, maseczki, peelingi to wszystko robimy regularnie, chcąc by nasza skóra jak najdłużej wyglądała wspaniale, jędrnie oraz elastycznie. Co istotne, to od czasu do czasu potrafimy wydać niesamowicie ogromne oszczędności na kremy, lecz czy na pewno ciągle wykorzystujemy z tego co najlepsze?
Krem po goleniu Bluebeards

Znakomite kosmetyki marki Bluebeards oraz Baxter of California - profesjonalne marki dla prawdziwych mężczyzn

Szukając właściwych kosmetyków dla siebie naturalnie zwracamy uwagę na niemało spraw. Jedną z nich jest marka, albowiem kosmetyki znanych i renomowanych marek są dużo lepsze, trwalsze i bardziej wydajne niż kosmetyki mało atrakcyjnych, raczej niezbyt jakościowych i zalecanych marek.
Czas na walkę z przebarwieniami

Jesień – najlepszy czas na walkę z przebarwieniami

Okres jesienno-zimowy to idealny czas na zadbanie o skórę, a brak nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne umożliwia aktywną walkę
z przebarwieniami, które często pojawiają się po lecie. FLOSLEK Pharma ma w swojej ofercie całą linię kosmetyków White&Beauty, które poprawiają wygląd i koloryt skóry z przebarwieniami.
Kuracje Pharmaceris T z kwasem migdałowym

Kuracje Pharmaceris T z kwasem migdałowym

Pharmaceris T jest jedną z 14 linii marki Pharmaceris dedykowanej różnym rodzajom skóry z problemami. Seria Pharmaceris „T jak trądzik” została wzbogacona o nowe produkty do twarzy, wśród których na szczególną uwagę zasługują kremy peelingujace z kwasem migdałowym, wspomagające dermatologiczne kuracje antytrądzikowe.