Menu strony
Sztyblety

Sztybletowy zawrót głowy

Sztyblety to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu. kobiety już dawno doceniły zarówno ich zadziorny charakter, jak i wygodę. W sezonie jesień/zima ten model obuwia z pewnością będzie miał swoje więcej niż „pięć minut”. A w sklepach deichmann pojawi się w wyjątkowej odsłonie.
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Niezwykłe cechy galanterii ze skóry.

Wyroby skórzane darzone są niebywałą popularnością od wieków. Produkowane z powłok ciała hodowlanych oraz dzikich zwierząt, wykorzystywane są do wyrobów płaszczy, portfeli, pasków, rękawic, tapicerek samochodowych, a także w technice i architekturze do wykańczania wnętrz.
kalosze gumowce

Moda na kalosze

Odwilż, brudny śnieg, plucha. Pierwsze podrygi wiosny jeszcze przed nami. Zanim zrobi się ciepło, zielono i kolorowo nie wiadomo jakie buty co ubrać na nogi. Aby przejść "suchą stopą" do pracy lub na spacer polecamy kalosze!
biżuteria

Zaczarowany ogród divy

Wyobrażasz sobie magiczny świat Alicji w Krainie Czarów zaklęty w subtelnych ozdobach? Podążaj za białym królikiem i poznaj najnowszą kolekcję biżuterii diva utrzymaną w delikatnej i bajkowej stylizacji. Zapraszamy na wyjątkowe Garden Party z divą.
zegarek

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na elegancki zegarek

Zegarek to idealny pomysł na podarunek, chociaż bywają różne zdania na ten temat. Podobno zalicza się go jako podarunek nietaktowny gdyż według przesądów określać ma on okres do końca znajomości, czy też okres jaki pozostał do chwili śmierci. Nie ma chyba co rozmyślać nad przesądami, gdy wiemy że osoba którą chcemy obdarować o takim prezencie marzy.
sutasz

Biżuteria sutasz

Ozdoby od dawien dawna rozbudzały pożądanie. Już ludzie pierwotni używali kawałki kości, skamieliny oraz skórę zwierząt do robienia oryginalnych ozdób. W czasach starożytnych wykonywano już wspaniałe ozdoby z cennych kamieni. I tak pozostało do dzisiaj, kiedy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednakże w tej branży nie możemy mówić o zastoju. Wręcz na odwrót, ciągle powstają nowe, ciekawe techniki, dzięki temu biżuteria staje się co raz bardziej różnoraka.
biust

Moc różowej wstążki

Jedną z najskuteczniejszych metod walki z rakiem jest profilaktyka. W październiku, międzynarodowym miesiącu walki z rakiem piersi, przypominamy kobietom o badaniach mammograficznych. Swoje poparcie dla idei możemy manifestować poprzez udział w różnego rodzaju akcjach, ale także poprzez nieokiełznany róż w modzie.
pierścionek z białego złota

Limitowana kolekcja biżuterii LA MARQUEUSE

Najnowszą propozycją LA MARQUEUSE jest wyjątkowa edycja kolekcji brylantowej - "Luxury Horses". Inspirowana motywem końskich wędzideł biżuteria, utożsamia szlachetność i piękno koni, symbolizuje jednocześnie siłę i niezależność Kobiet.
Biżuteria diva w luksusowym wydaniu

Biżuteria diva w luksusowym wydaniu

Styl i przepych. Blask i blichtr. Takie elementy są podstawą w nowej kolekcji divy – Emporium. To biżuteria w stylu glamour, która jest doskonałą inspiracją do sylwestrowo – karnawałowych kreacji.
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum mody nie jest prosty i oczywisty w odbiorze. Oczywiście każdy z nas próbuje intuicyjnie dopasować do otoczenia, jednak to nie czyni nas ekspertami w tej branży. Pokazy projektantów, szalony showbiznes i imprezy związane z modą są raczej dekadenckim światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, chyba nie zrozumie z łatwością. Wizje kreowane na deskach wybiegów, dzięki kreacjom pokazywanym przez kobiety są bardziej czymś abstrakcyjnym, jest to raczej sztuka, niż sztuka użytkowa. Wielu propozycji prezentowanych na prezentacjach mody nie da się zwyczajnie nałożyć i pokazać się na chodnikach miasta, aby nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Twórcy mody, zwłaszcza ci najbardziej słynni i uznani próbują raczej ukazywać w pokazach swoje uczucia, wyobrażenia i złożone przenośnie, bardziej niż proponować najnowsze nurty w modzie.