Menu strony
spódniczka

Kurtki tureckie - a więc, następny tekścik który pochodzi z cyklu "Gdzie poszukiwać?" oraz "W jaki sposób odnaleźć?"

Nasz dzisiejszy temat, to temat dość interesujący, szczególnie zważywszy na formy, wewnątrz jakich można pozyskać interesujący nasze osoby dzisiaj wytwór, który to bywa pochodzenia tureckiego.
buty

Kolczyki z bursztynu - czyli, biżuteria na każdą okazję, chociaż nie na każdziutką kieszonkę

Bursztyn to rodzaj kamienia, który to istnieje od zarania dziejów. Bywa to rodzaj zastygniętej żywicy, którą zapewne dość często będąc dzieciakiem widziałeś nie tylko na jarmarkach wraz z biżuterią, ale również na stoiskach, w których były "nietypowe" rzeczy, wewnątrz których nie posiadając problemiku wypatrzyliśmy kawałeczki pięknej skałki, a w nim zatopionego owada albo nawet i jakieś małe zwierzę, które przeciwko pozorom ma możliwość mieć dziesiątki, setki, tysiące, a nawet i miliony i miliardy latek.
biżuteria

„Lady Like” – pełnia kobiecości

Nowa kolekcja divy „Lady Like” to pełna elegancji i subtelności biżuteria. Kwiatowe aplikacje, perłowe naszyjniki oraz koronkowe broszki wprawią w romantyczny nastrój, tak wskazany w życiu każdej kobiety.
Biżuteria od MoonStruck

Biżuteria MoonStruck, czyli oczywiste - nieoczywiste

Nowa biżuteria od MoonStruck już jest w Cocktail’me! Świeża, elektryzująca kolekcja jest mocno osadzona w trendzie Ostre Kolczaste a co najciekawsze odważnie nawiązuje do kontrowersyjnego trendu dewocjonalia.
czółenka

Sukieneczki mini - czyli, sukieneczki dla kobietek o ładnych i nie zbyt grubych nóżkach

Jesteś osobą szczupłą i nie jeden raz chwalą twoje nóżki? A być może nóżki to twój największy atut? Załóż sukienkę rodzaju mini, aby je podkreślić i uwydatnić swoje własne walory!


Sukieneczki mini - czyli, sukieneczki dla kobietek o ładnych i nie zbyt grubych nóżkach

Wbrew pozorom, sukienki mini nie bywają przeznaczone dla każdziutkiego typu kobiety, choć nie jedna z Pań miałaby chęć się o to kłócić.
Bielizna korygująca

Medalik szkaplerz - jego dokładne znaczenie oraz dzisiejsze wykonanie

Szkaplerz jest to tak naprawdę nie mniej ni więcej wierzchnia część okrycia habitu, używana do tej pory w niektórych zakonach. Otacza ona ramiona, barki a także plecy posiadacza, posiadając wyłącznie otwór przeznaczony na głowę.
skate

Z jakich powodów sklepy internetowe oferujące bieliznę cieszą się taką popularnością, na co zwracać uwagę przy takich zakupach.

Internetowe sklepy mają aktualnie niezwykle szeroką propozycję przeróżnych produktów, między innymi bardzo dużą popularnością cieszy się odzież i obuwie. Szczególnie chętnie kupowana jest bielizna, zresztą widać to po ilości sklepów, które ją oferują.
skarpety bambusowe

Musimy troszczyć się o swoje zdrowie - kompleksowo, co znaczy, że należy podumać o swym ciele ogólnie

Duża grupa ludzi chce dbać o swoje zdrowie. Myjemy się, używamy kosmetyków. Próbujemy podejść do zagadnienia kompleksowo - to znaczy, że dbamy o swą cerę i inne części ciała.
odzież - obrazek

Z jakiego powodu naprawdę warto zakupić sobie lub drogiej sobie osobie piękny srebrny krzyżyk?

Wydawałoby się, że o tym, że jesteśmy chrześcijanami nie należy nikomu mówić. Przecież co tydzień w niedzielę chodzimy do bazyliki, a na co dzień stosujemy się do dekalogu.
tuniki

Srebro jako metal szlachetny, po jaki niezwykle chętnie sięgają projektanci

Dobór biżuterii zależy od upodobań i zamożności portfela nabywcy. Ze względu na swe właściwości takie jak elastyczność, również piękny połysk wynikający z niezwykle dużego wskaźnika odbicia światła, srebro znalazło zastosowanie do produkcji nie tylko biżuterii.