Menu strony
bransolety

Czy takie coś, jak wypróbowane podarunki dla pań jest możliwe? Jakie będą na to przykłady?

Poszukiwanie idealnego podarunku dla pań bywa dużym wyzwaniem dla osoby, która nie ma zbyt wsielkiego doświadczenia w podobnych sprawach. Za to powinno się wiedzieć, że zawsze istnieją sprawdzone upominki, które nie tylko spodobają się paniom, ale będą także odpowiednie na wiele okazji.
Blogerki pokochały biżuterię diva

Blogerki pokochały biżuterię diva

Marka diva zaprosiła do współpracy znane polskie blogerki w ramach akcji „Street Photo z marką diva”. Charlize Mystery, Jestem Kasia, Glamourina i Baglady wzięły udział w sesji zdjęciowej, w której zaprezentowały dwie, wakacyjne stylizacje w klimacie letnich festiwali oraz wieczoru w mieście.
dziecko

W jaki sposób kupować maluchowi obuwie?

Pierwsze przechadzki na własnych nogach to nie byle jaki wyczyn a także satysfakcja. By nic w nich nie przeszkadzało, malutki człowiek musi posiadać komfortowe obuwie.
satyna

Jakie spodnie kupić, żeby wszyscy koledzy pozazdrościli Ci właściwego zakupu?

Mnóstwo mężczyzn lubi się właściwie ubierać. Skupiają uwagę nie tylko na to, żeby ubiory były piękne, lecz także i na to, aby okazały się funkcjonalne oraz wygodne w noszeniu.
ubrania z sklepu xxl

Modne stroje dla pań puszystych.

Jeszcze kilka lat temu osoby grubsze nie zostałyby w ogóle wzięte pod uwagę, kiedy chodzi o trendy modowe. Najzwyczajniej, musiały się przyzwyczaić do tego, że nie ma dla nich odpowiednich ubrań. Na szczęście, mnóstwo w tym temacie uległo zmianie na przestrzeni ostatnich paru lat.
duże rozmiary odzieży dla puszystych

Najmodniejsze propozycje - odzież dla kobiet

Na początku blog modowy był tylko sposobem na nawiązanie kontaktu ze światem i dzielenia się odzieżową pasją. Dziewczyny pokazywały, co złowiły w czasie wyprzedaży albo w ukochanych szmateksach.
kobieta

Jakie dodatki powinna mieć przy sobie modna kobieta?

Nasz prywatny wygląd to niewątpliwie jeden z wyjątkowo znaczących czynników, na jaki powinno się kierować uwagę. Okazuje się bowiem, ze nasza osobista prezencja stanowi w pewnej mierze wartość dodaną, jaka może zaprocentować w naszym życiu w chwilach, w jakich tego się w każdym calu nie spodziewamy. W związku z takim stanem rzeczy dobrze jest wykazać troskę o nasz indywidualny wygląd, by mógł on przez niezmiernie długi czas znajdować się na atrakcyjnym poziomie. W tym miejscu powinniśmy klarownie uzgodnić, że największy wpływ na naszą atrakcyjność ma nasze odzienie wierzchnie.
obuwie GEOX

Letnie reminiscencje Geox

Zanim lato schowa się w szafie
Lato powoli się kończy. Już niedługo znów królować będą płaszcze, czapki i ciepłe obuwie. Póki jednak słońce broni jeszcze odważnie swojego statusu, nie chcemy myśleć o zimie. Sandały, japonki, obuwie sportowe – tak Geox, marka obuwia z oddychającą podeszwą, żegna tegoroczne lato.
powiększenie - obuwie

Czemu rzeczywiście dobrze jest dzisiaj odwiedzać sklepy z używanymi ubraniami

w jaki sposób przygotować się do robienia zakupów, aby łowy okazały się owocne?


Czemu rzeczywiście dobrze jest dzisiaj odwiedzać sklepy z używanymi ubraniami

Kompletowanie zadowalającej garderoby to naprawdę niezwykle duże wyzwanie, zwłaszcza kiedy poszukuje się nietypowych ubrań albo najzwyczajniej ma się ograniczone fundusze i każdy zakup stanowi obciążenie dla własnego budżetu.
tradycyjny sklep

Kim są osoby, które codziennie zajmują się dbaniem o nasz wygląd?

W ogólnej świadomości utarło się, że stylista to osoba specjalizująca się układaniem nowych fryzur, podczas gdy prawda jest trochę inna. To prawda, iż stylista zajmuje się nadawaniem nowego wyglądu, ale pierwotnie dotyczyło to ubrań.