Menu strony
buty damskie

Dziewczyny kochają buty

To że panie uwielbiają buty doskonale wie każdy. Buty powinny pasować do stroju, do nastroju i do warunków atmosferycznych. A im więcej ich w naszej szafie tym lepiej. W końcu korzystniej mieć wybór niż go nie mieć. Odzież, obuwie oraz torebki to wyjątkowy babski świat, do którego mężczyźni ani nie mają wstępu ani go nie rozumieją. Może lepiej niech nie próbują. Ale co zrobić gdy za naszą potrzebą kupowania nie nadąża portfel?
Modne kolory garsonek

Czas na odświeżenie garderoby!

Każda z nas uwielbia sprawiać sobie modne ubrania. Niezależnie od tego czego akurat potrzebujemy czy chcemy, każdy drobiazg daje przyjemność. Zwłaszcza teraz możemy zaszaleć dlatego, że w sklepach wakacyjne obniżki. Jeżeli konieczne są nam płaszcze damskie to obecnie sklepy będą dla nas prawdziwym rajem. Sezon promocji to najlepszy czas do zakupów.
klapki

Klapki na upalne letnie dni

Bali jest doskonałą propozycją klapka na upalne, letnie dni.

Stylowe i komfortowe swetry w rozmaitych fasonach


Markety odzieżowe proponują nam wiele swetrów, które odróżniają się tworzywem z którego są wykonane, grubością, długością. Jeśli chcemy mieć pewność, że na pewno odpowiednio będziemy się czuć w tym co wybraliśmy, to z pewnością powinniśmy wcześniej taki sweter założyć i zobaczyć, czy wszystko nam w nim odpowiada i czy chętnie będziemy go zakładali.
Kobiety

Kupowanie damskiej bielizny – na które kwestie należy w szczególności zwrócić uwagę, by mieć pewność, że bielizna będzie wysokiej jakości?

Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne znaczenie dla jej prezencji ma prawidłowo dopasowana bielizna, jaka może nie tylko podtrzymać biust, ale także go powiększyć, czy zatuszować ewentualne niedoskonałości, jak chociażby zbyt duży brzuch.
Zegarek damski "Vario"

Walentynkowe SOS od Weltbild

Walentynki to wyjątkowy dzień, specjalny moment który… i tu pojawia się pytanie, który co? Nieistotne, czy uznajemy to święto, czy nie – czy dajemy się porwać jego magii, czy wręcz przeciwnie - należymy do jego krytyków – ten dzień i tak na stałe wpisał się do naszego kalendarza.
buty dziecięce

Buty dla dzieci na jesień

Pada, wieje, wszędzie jest mokro, zimno i śnieżnie? Dzieciom to nie przeszkadza w realizacji ich szalonych pomysłów.
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Niezwykłe cechy galanterii ze skóry.

Wyroby skórzane darzone są niebywałą popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała hodowlanych oraz dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do wyrobów różnych elementów odzieży, portfeli, szelek, rękawiczek, foteli samochodowych, a także w technice i architekturze do wykańczania wnętrz.
kolorowe kamienie szlachetne

Niebanalna biżuteria

"Młody dżentelmen musi znać się na trzech rzeczach: winie, biżuterii i kwiatach" - tę maksymę usłyszałem będąc młodzikiem poszukującym swojej drugiej połowy. Coś w tym jest, ponieważ znajomość owych dziedzin o wiele ułatwia kontakty międzyludzkie, a wiadomo że by znaleźć kogoś na całe życie należy wyjść do ludzi. Innym sposobem się po prostu nie da. Dobrze wychowany mężczyzna winien od czasu do czasu podarować swojej sympatii kwiaty.
biżuteria

Biżuteria z charakterem w Kate&Kate

Współczesna kobieta się zmienia. Nie jest już jednolita – wyłącznie elegancka, bądź sportowa. Łączy style, szuka nowych, modowych inspiracji.