Menu strony
bransoleta

Bransoleta z Bluetoothem

Bransoleta LM957 wyprodukowana przez firmę LM Technologies jest wyposażona w moduł Bluetooth, dzięki czemu może w dyskretny sposób powiadamiać użytkownika o przychodzącej rozmowie telefonicznej.
słuchawki

Kryształowe słuchawki

Producent akcesoriów muzycznych, firma CrystalRoc, zapowiedziała wprowadzenie na rynek ekskluzywnych słuchawek z linii Sennheiser. Urządzenie powstało w kooperacji ze szwajcarskim producentem kryształów – Swarovski.
biżuteria

Modne dodatki carycy

Podczas gdy zmienia się moda na stroje, ponadczasowe wydają się być dodatki. Anna Wintour, szefowa amerykańskiej edycji kultowego magazynu mody Vogue, określana carycą mody, już kilkanaście lat temu wprowadziła obowiązującą do dziś zasadę przystrajania ubiorów najlepszych światowych projektantów oryginalnymi, przystępnymi cenowo dodatkami.
pierścionek

Napisy w pierścionku

Coś, co mile zaskakuje nasze Panie to grawerowane napisy na wewnętrznym obwodzie pierścionka.
Napisy muszą być w miarę krótkie, bo niektóre modele pierścionków uniemożliwiają wykonania grawerunku na całym ich obwodzie.
opal

Kamienie jubilerskie: Opal

Patrząc na niektóre Opale zdaje się, że natura zamknęła w nich całe swoje piękno: ogień i błyskawice, wszystkie kolory tęczy, delikatne lśnienie odległych mórz.
Australijscy Aborygeni wierzyli, że Stwórca zszedł na Ziemię po tęczy, aby przynieść wszystkim ludziom wieść o pokoju. Tam, gdzie jego stopy dotknęły Ziemi, kamienie ożyły i zaczęły lśnić wszystkimi i kolorami tęczy. Tak narodziły się Opale.
szmaragd

Kamienie juzbilerskie: Szmaragd

Nazwa szmaragd wywodzi się z greckiego słowa smaragdos i znaczy: zielony kamień.
Istotnie, Szmaragd jest zielony. Jego kolor wpływa kojąco na nasze samopoczucie.
Udowodniono naukowo, że Szmaragd wpływa leczniczo na oczy. Być może to zasługa pięknego, zielonego koloru, który ma takie właściwości.
szafir

Kamienie jubilerskie: Szafir

Według wierzeń wschodnich Szafir to symbol zaklętej mądrości i skarbnica wiedzy wszelakiej.
Dlatego uznaje się go za kamień czarnoksiężników i wróżbitów. W seansach spirytystycznych służył jako pomost łączący medium ze światem zmarłych, gdyż wierzono, że duchy preferują kolor niebieski.
pierścionek z diamentem

Kamienie jubilerskie: Diament

Diament to święty kamień, który jest symbolem władzy i potęgi. W powiązaniu z faktem, że jest najtwardszy, uznaje się, że jest symbolem nierozerwalności związku.
Zobacz najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe i obrączki ślubne. Pomaga też w osiągnięciu wewnętrznego spokoju.