Menu strony
bransoleta Trollbeads

RE-ACT Fashion show - moda na ekologię!

Już w piątek, 15. października, odbędzie się najbardziej ekologiczny pokaz mody w Polsce. Młodzi projektanci zaprezentują kreacje wykonane z materiałów podlegających recyklingowi. Imprezie będzie towarzyszyć pokaz ekskluzywnej biżuterii modułowej Trollbeads, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana mieszkańcom Łodzi!
obrączki sklep

Z jakich materiałów mogłyby zostać wykonane obrączki oraz czy mogą być one trwałe?

W życiu dowolnego mężczyzny nadchodzi tego typu moment, gdy zapoznaje swą lepszą połówkę oraz chce z nią spędzić resztę swego życia. Żeby tak się stało, powinien m.in. kupić jej kwiatki oraz w bardzo nastrojowych okolicznościach poprosić ją o rękę.


Z jakich materiałów mogłyby zostać wykonane obrączki oraz czy mogą być one trwałe?

Następnie powinien się udać do sklepu jubilerskiego oraz dobrać właściwe obrączki.
Dziewczynka

Co to jest oksydacja oraz do jakiego celu służy czynność rodowania srebra?

Zazwyczaj wykorzystywaną przez jubilerów próbą srebra jest ta o wartości 925. Ma ona ok. 7% domieszki odmiennego metalu, np. miedzi, ponieważ czyste srebro, czyli takie próby 999 jest nieco za miękkie, żeby tworzyć z niego różne precjoza.


Co to jest oksydacja oraz do jakiego celu służy czynność rodowania srebra?

Dlatego też jeżeli zakupimy jakiś wykonany ze srebra przedmiot, przekonajmy się, jakie konkretnie ma on cechy.
spódniczka

Kurtki tureckie - a więc, następny tekścik który pochodzi z cyklu "Gdzie poszukiwać?" oraz "W jaki sposób odnaleźć?"

Nasz pisany dzisiaj temacik, to temat dosyć interesujący, szczególnie zważywszy na formy, w jakich istnieje możliwość pozyskać interesujący nasze osoby dzisiaj produkt, który bywa pochodzenia tureckiego.
kolczyki złote z cyrkoniami

Jak zakupić stosowną biżuterię?

Rynek artykułów jubilerskich a także tzw. sztucznej biżuterii rozwija się w Polsce w zadziwiającym tempie.


Jak zakupić stosowną biżuterię?

Biżuteria jest już w stałym asortymencie wielu popularnych sklepów z odzieżą.
szal

Czym różnią się spódnice od sukienek i w czym w ogóle tkwi różnica pomiędzy nimi?

Wielu mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to wręcz będąc już w dorosłym wieku. Takowe podobne również w nazewnictwie jak i w prezentowaniu się pojęcia, po prostu się im mylą.
dekoracja kwiatowa kościoła na ślub

Czy istnieją ubrania oraz dodatki, jakie można określić mianem ponadczasowych? Co należy wiedzieć o trendach?

Moda wciąż ulega zmianom. W kwestii ubierania się i dodatków co jakiś czas coś nowego wychodzi. Czasem trudno jest za trendami nadążyć. Czy są artykuły, które takim modom potrafią się oprzeć? Co jest w tej kwestii sprawą pocieszającą?
Zlewozmywak granitowy Aqcuario

Skórzane wyroby zawsze są modne i szykowne - jednym słowem ponadczasowe i dlatego kobiety tak je kochają

Moda często mija tak szybko, że zwykle nie jesteśmy w stanie dotrzymać jej kroku. Jednego tygodnia coś jest trendy, a kolejnego już nie. Kupimy jakaś rzecz, założymy ze dwa razy, a potem musimy włożyć na dno szafy, pomimo tego, że jest prawie nowa (jeżeli wyznajemy zasadę, że nie wyjdziemy z domu w czymś, co nie jest już na fali) lub będziemy ją nosić pomimo trendom.
buty sportowe

Co zrobić aby znaleźć idealne buty?

Każdy bez wyjątku ze sportów potrzebuje odpowiedniego przygotowania, zarówno jeśli będzie chodzić o kondycję i umiejętności, ale także o należyte wyposażenie. W licznych sportach szczególnie istotne są właściwe buty sportowe, gdyż przy ich pomocy sportowiec po pierwsze będzie czuł się bezpiecznie, a po drugie będzie dużo bardziej efektywny oraz wydajny. Fakt ten dotyczy dużej części sportów, przykładowo grający w koszykówkę potrzebują butów wyższych, które chronią nogę przed możliwością skręcenia, tenisiści stosują buty wykonane w taki sposób, żeby dało się w nich szybko poruszać się po korcie, a biegacze będą potrzebowali butów bardzo lekkich, z odpowiednią amortyzacją która chroni stawy przed kontuzjami.
Kolekcja Chateaux bordo

Kolory wina w kolekcji diva

Bordo, burgund czyli kolory wina to najmodniejszy trend sezonu. Tym odcieniom jesieni dedykowana jest nowa kolekcja divy Chateaux bordo, która z końcem września pojawi się w sklepach. Kolekcja uzupełniona jest o dodatki w kolorze granatowym.