Menu strony
japonki

Czy każda szafka z butami posiada na pewno wszystkie rodzaje butów, które przydadzą się w lecie? Co dobrze jest posiadać?

Sezon letni nie może obyć się bez ważnych typów obuwia w naszej szafie. Które buty będą niezbędne?


Czy każda szafka z butami posiada na pewno wszystkie rodzaje butów, które przydadzą się w lecie? Co dobrze jest posiadać?

Sporo osób nie może wyobrazić sobie lata bez bardzo lubianych japonek. Są wygodne, nie kosztują dużo, są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Możemy się w nich wybrać tak na plażę, jak i krótką przechadzkę. Japonki doskonale nadają się na upał, gdyż ma się wrażenie jakbyśmy nie mieli niemal niczego na stopach. Tym bardziej wersje tego typu butów z bardzo wąskimi paskami z tworzywa sztucznego są niesamowicie lekkie i przewiewne.
mężczyzna

Co powinien posiadać w szafie prawdziwy mężczyzna?

Podobno wystarczy mieć kilkanaście odpowiednio dobranych ubrań, by wyglądać zawsze interesująco i stylowo. O tym, co powinien posiadać w swojej szafie prawdziwy mężczyzna mówi Agnieszka Handler – stylistka oraz Redaktor Kreatywna portalu www.ForElite.pl.

Przeprowadzone badania wykazują, że aż 95 % tego, jak jesteśmy postrzegani przed innych ludzi zależy od naszej prezencji. Na podstawie wyglądu bowiem wydawany jest osąd o drugiej osobie.
koszule sklep

Koszule damskie, męskie i dziecięce - najszerszy wybór jedynie w sklepach online!

Każdy spośród nas dobrze wie, że samą podstawą każdego ubioru bywa nasza "góra", czyli najczęściej koszula. Bywa ona najmocniej widocznym elementem naszej garderoby i jeżeli się nad tym trochę po zastanawiać, najmocniej reprezentatywnym, albowiem wielu spośród nas jedynie "rzucając" na nią swoim okiem od pierwszej chwili nasze osoby ocenia, nawet i wcale nie zdając sobie z tego sprawy.
stylista

Kto jest odpowiedzialny za wygląd ludzi oraz towarów obecnych na sesji fotograficznej?

Są tego typu zawody, w których zwyczajnie należałoby mieć swój styl oraz odróżniać się swym wyglądem od pozostałych osób. Istnieją także okoliczności, w których jedna osoba powinna niezwykle często zmieniać własny wygląd, przy czym zawsze musi prezentować się naturalnie.
specjalne buty do tenisa

W trakcie uprawiania sportu niezwykle istotne jest porządne obuwie - buty tenisowe

Statystyki klarownie uwidoczniają, iż w obecnych czasach odsetek ludzi energicznie uprawiających sport ciągle wzrasta. Wpływa na to przewodnia moda i wzrost świadomości ludzi odnośnie zdrowego trybu życia. Wiele osób decyduje się na konkretną dyscyplinę i poprawia w ustalonym kierunku.
Wakacyjna walizka

Wakacyjna walizka

Pakowanie się to dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Poświęcamy na to dużo czasu, a zwykle i tak zapominamy o najważniejszych rzeczach. Czas zatem powiedzieć 'dość' niedomykającym się torbom i wcześniej przygotować niezbędne podczas urlopu ubrania i dodatki! Przedstawiamy rzeczy, których nie może zabraknąć w wakacyjnej walizce!
Modne ubrania i dodatki w kolorach fluo

Moda na lato w kolorach fluo

Soczysta malina, elektryzująca pomarańcza, wybuchowy granat, a może energetyzująca limonka? W tym sezonie warto postawić na wyrazisty kolor. Im bardziej fluorescencyjny, tym lepiej! Barwy można łączyć dowolnie. Ostry róż doskonale współgra zarówno z soczystą pomarańczą, jak i jaskrawym niebieskim. W czasie tegorocznych wakacji zapomnijcie o klasyce, postawcie na kolor
kostiumy kąpielowe

Gdy planujemy wyjeździe nad morze, należy kupić kilka rzeczy

Teraz nawet idąc na plażę trzeba być modnym. Każdy, kto wybiera się do nadmorskiego kurortu nieważne czy to w Hiszpanii czy w naszym ukochanym rodzimym kraju doskonale wie, że dobre kąpielówki i ładny strój kąpielowy to podstawowe wyposażenie każdego turysty. Teraz ciężko znaleźć osobę, która kupuje pierwszy lepszy strój kąpielowy.
1086.jpg

Ratunku…, w czym na plażę !!!

Wreszcie zbliża się pora roku, na którą każdy z nas czeka cały rok –lato. Lato to czas leniuchowania na plażach, pluskania się w rzeczkach i górskich potokach, to przede wszystkim wakacje i okres urlopów wczasów.
golenie

W jaki sposób odwrócić pecha w coś dla siebie pozytywnego?

Przerażająco zimny powiew grudniowego wiatru zaskoczył Cię jak nigdy i pozbawił oddechu. Zaskoczony zachwiałeś się oraz chcąc uzyskać balans przewróciłeś się na mokrą ulicę.