Menu strony
Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi

Kolekcja jesień-zima 2012/2013 Laura Guidi

Dom mody Laura Guidi prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2012/2013. Marka po raz kolejny potwierdza, że doskonale orientuje się w aktualnych trendach i umie je zaadaptować do garderoby aktywnych, pewnych siebie i swojego stylu Polek.
Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Jak skompletować męską garderobę?

Każdego dnia idąc ulicą mijasz setki mężczyzn. Pewna część z nich ubrana jest całkiem od czapy, natomiast część zachwyca – przyciąga spojrzenia nie wyłącznie pań, ale też panów.


Jak skompletować męską garderobę?

Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się jak to się dzieje? Sposobem na rozwiązanie tej zagadki może być należyte wyekwipowanie swojej garderoby! Pośród elementów konfekcji nie ma ważnych oraz mniej ważnych.
dowolne

Spędzanie w sposób aktywny wolnego czasu czyli co można robić z rodziną aby nie siedzieć bez przerwy przed jakimś ekranem.

Zarówno dorośli jak i dzieci coraz bardziej się uzależniają od różnego rodzaju ekranów. W pracy często trzeba siedzieć przez wiele długich godzin przed ekranem komputera, po przyjściu do domu załącza się telewizor, a poza tym większość z nas posiada jeszcze jakiś telefon w kieszeni. Niestety wielu ludzi spędza w ten sposób każdą wolną chwilę, nierzadko rezygnując zupełnie z jakiejkolwiek aktywności. I konsekwencją takiego życia są najróżniejsze problemy z wagą, kiepska kondycja i pogorszenie swojego, a tak naprawdę bez żadnych problemów pogodzić można obie te rzeczy, czyli aktywny tryb życia i odpoczynek przed telewizorem czy komputerem. I wcale do tego nie trzeba jakiś wielkich pieniędzy, po sposobów na to, aby aktywnie spędzać wolne chwile jest mnóstwo, wystarczy tylko mieć na to ochotę. Jeśli ktoś ma dzieci, to warto z nimi robić jak najwięcej różnych rzeczy. Najmłodsi uczą się przez przykład, jeżeli ktoś od najmłodszych lat jeździć będą na rowerze, pływać czy też odwiedzać ciekawe miejsca, to zapewne im to pozostanie jak będą dorosłe. Z kolei jeśli wszyscy domownicy będą spędzać wszystkie wolne chwile przy jakimś ekranie, to można być pewnym, aby maluchy później miały inny styl życia niż to, co poznały w swoim domu.
Axami Pleasures jesień/zima 2012

Bielizna jest dla kobiet jednym z najważniejszych elementów ubioru

Odpowiednie dopasowanie ubrań ma obecnie naprawdę istotne znaczenie, jako że na tej podstawie wiele osób ocenia innych. Jednakże, w kreowaniu swojego stylu oraz atrakcyjności wizualnej ogromnie istotny jest nie tylko strój wierzchni, ale też bielizna i oczywiście nie można o tym zapominać. Nawet najpiękniejsze i kosztowne ubrania nie będą wyglądały odpowiednio, gdy bielizna nie zostanie stosownie dobrana. Ma to znaczenie w szczególności w przypadku tych kobiet, jakie noszą obcisłe kreacje. Na szczęście dzisiaj każdy sklep z bielizną oferuje bardzo zróżnicowany wybór stosownych wyrobów.
Kobieta siedząca na schodach

Opuściła Cię, a Ty nie wiesz z jakiego powodu?

Każda kobieta ma własne wymagania, o których niektórzy panów wręcz nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć przeciwną, jako kwiat do wąchania, ale nie do poznawania. W jak ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana kobieta od nich odchodzi.
spódnice trapezowe

Spódnice trapezowe

Z lekcji matematyki w szkole na pewno pamiętasz trapez. Wtedy jeszcze nie sadziłaś, że będzie on wykorzystywany także w modzie. A jednak. Dziś spódnice trapezowe robią zawrotną karierę – bo są kobiece, klasyczne i wygodne. W wiosennej szafie powinnaś więc mieć przynajmniej kilka takich modeli.
Bielizna do świątecznych stylizacji

Dobieranie stosownej bielizny – czemu w przypadku kobiet ma to ogromne znaczenie?

Jednym z często zaniedbywanych przez wiele kobiet elementów garderoby, jest niestosownie dopasowana bielizna. Wbrew pozorom, zakup wysokiej jakości biustonosza, w prawidłowym rozmiarze, nie jest prostym zadaniem, toteż warto wykonać przegląd własnej szafy w tym względzie.
bielizna erotyczna

Bielizna na każdą okazję

Największą ozdobą dla ciała jest bielizna, dodającą uroku i powabu. Daje możliwość wyeksponowania zalet, pobudza zmysły i podkreśla sylwetkę, a także wzmaga zainteresowanie ukochanej osoby. Biustonosze, bielizna erotyczna a także klasyczna i korygująca do tylko niektóre modele dostępne w sklepie Akrobatka.pl
tkanina

Dekoracje w naszym domostwie

Mamy już wymalowane ściany w jednorodnym kolorze z pacnięta to tu, to tam farbą o odmiennym odcieniu - dowolną rośliną bądź wymalowanym innym wzorem, będącym efektem działania dla przykładu - równań matematycznych. Posiadamy też w mieszkanku właśnie takie jak potrzebujemy sprzęty. Dokładnie w takowym stylu jaki nam pasuje.
zabieg

Szybkie sposoby na garderobę doskonałą

Przedstawiamy kilka reguł, dzięki jakim nauczysz się planować swoje sprawunki, stylizacje oraz stworzysz garderobę idealną nie rujnując swojego portfela.


Szybkie sposoby na garderobę doskonałą

Po pierwsze weź sobie wolne po czym cały dzień przeznacz na porządki w szafie.