Menu strony
teczka

Jak teczka konferencyjna ułatwi życie przemysłowcom udającym się na ważne konferencje z kontrahentami

Ludzie interesu, którzy udają się w transoceaniczną podróż służbową, długo pakują swój neseser. Muszą ze szczegółami przemyśleć, które przedmioty będą im bezwzględnie potrzebne, a bez których ostatecznie mogą się obejść. Dobrze zorganizowana sekretarka i opiekuńcza żona zadbają o to, aby pracodawca i małżonek w jednej osobie, wziął ze sobą wszystkie załączniki. W samolocie, a potem w pensjonacie, mogą one zostać zniszczone. W takich okolicznościach teczka konferencyjna zda swój egzamin na piątkę z plusem. Ochrona dokumentacji to jednak nie jedyne jej zadanie, o czym przekonamy się w dalszej części felietonu.
Ślub, toast

Jakie korzyści płyną dla zdrowia osoby, jaka dynamicznie używa takiego przedmiotu jak rolki damskie K2?

W dzisiejszych czasach wszelakie osoby gdzieś się spieszą. Jest to tzw. rajd szczurów, w jakim wSzelki myśli głównie o sobie oraz o swej rodzinie. I zasadniczo przedmiot biorąc nie ma w niniejszym niczego nietypowego.
buty nike

Obuwie dla mężczyzn, na każdy dzień ale nie tylko!

Często słyszymy, że panie u panów najczęściej patrzą na buty. To wizytówka faceta. Nieważne czy są sportowe czy jest to obuwie eleganckie najistotniejsze, żeby buty były czyste. Wielu dorosłych mężczyzn doskonale to wie i dba o swoje obuwie, gorzej z młodszymi chłopakami. Często mają nieumyte buty i niezbyt się tym przejmują. Jednak, kiedy wybierają buty sportowe adidas wtedy zaczynają dbać o tak cenny i modny nabytek.
Babcia Owca

Jak wyekwipować dziecko na letni wyjazd? Niezbędnym wydaje się być ciepła kurtka oraz szalik i czapka zimowa

Wyjazd dziecka na obóz, szczególnie ten pierwszy, jest dużym przeżyciem dla całej familii. Przede wszystkim my, rodziciele, zadajemy sobie pytanie: "czy Kasia da sobie radę", "Kto Krzysia przypilnuje, żeby zupa zjadł", itp. W tym przed kolonijnym zamieszaniu wkładamy do plecaczka dziecka wszystko to, co naszym sądem może mu się przydać, a często zapominamy o rzeczach nieodzownych. Oto co powinno znaleźć się w plecaczku kolonisty. Zastanów się co dać dziecku na kolonie, by zbytnio nie obciążać plecaka córki bądź syna.
Kolekcja ubrań Blue Coast

Skórzane rękawy wciąż na topie

Wstawki z eko-skóry i skóry to trend, który pokochały miliony kobiet. Trzeba dodać, że takie ozdoby nie są kojarzone już wyłącznie z punckowo-rockowym wizerunkiem, ale można je już spotkać nawet w rzeczach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia czy zwyczajnie do pracy. Do niedawna chodzenie po ulicach gustem. Posiadaczka takiej odzieży, albo była kobietą o mocno ekstrawaganckim stylu, albo w jej domowym garażu zaparkowany był motocykl.
mężczyzna

Co powinien posiadać w szafie prawdziwy mężczyzna?

Podobno wystarczy mieć kilkanaście odpowiednio dobranych ubrań, by wyglądać zawsze interesująco i stylowo. O tym, co powinien posiadać w swojej szafie prawdziwy mężczyzna mówi Agnieszka Handler – stylistka oraz Redaktor Kreatywna portalu www.ForElite.pl.

Przeprowadzone badania wykazują, że aż 95 % tego, jak jesteśmy postrzegani przed innych ludzi zależy od naszej prezencji. Na podstawie wyglądu bowiem wydawany jest osąd o drugiej osobie.
bransoletki z bursztynu

Przymioty lecznicze bursztynu: na reumatyzm, dychawicę, nadciśnienie, migreny

Czy bursztyn rzeczywiście ma właściwości lecznicze? Naturalna medycyna dawno doceniła uzdrawiające własności kamienia nazywanego niegdyś złotem Północy.
koszule

Kobieca i elegancka latem

Słońce, złocisty piasek, palmy i egzotyczne krajobrazy. Tak wyobrażamy sobie nadchodzące wakacje. Podczas letnich miesięcy urlop może trwać niestety tylko około dwóch tygodni. Pozostałe dni to praca, spotkania biznesowe i uroczystości, na których najczęściej obowiązuje styl oficjalny.

Modne rękawki
Gdy słupek rtęci w termometrze idzie w górę, a w kalendarzu roi się od biznesowych spotkań, nieocenione są rozwiązania, które pozwalają na uczynienie biurowych uniformów znośnymi w trakcie upalnego lata.
buty damskie

Dziewczyny kochają buty

To że panie uwielbiają buty doskonale wie każdy. Buty powinny pasować do stroju, do nastroju i do warunków atmosferycznych. A im więcej ich w naszej szafie tym lepiej. W końcu korzystniej mieć wybór niż go nie mieć. Odzież, obuwie oraz torebki to wyjątkowy babski świat, do którego mężczyźni ani nie mają wstępu ani go nie rozumieją. Może lepiej niech nie próbują. Ale co zrobić gdy za naszą potrzebą kupowania nie nadąża portfel?
aparat fotografa

Parę rad dla początkujących modelek

Pytanie pojawiające się w tytule wpisu posiada jedną prawidłową odpowiedź – portfolio jest kluczowe dla modelki. To odpowiedni album, w którym znajdują się fotosy z modelką, cyknięte przez wielu fotografów.