Menu strony
koszule slim fit

Koszule mające krój Slim Fit - najlepsze dla mężczyzny chcącego po podkreślać swoją sylwetkę

Jak dobrze wiemy, dosłownie każdy pragnie się podobać płci przeciwnej swojej własnej. Jednak jak to często się okazuje, nasz własny styl ubierania zamiast podkreślić nasze osobiste walory, to sprawia, że są one nijakie albo nawet powodują, że nasze fizyczne atuty stają się nieatrakcyjne.
Mikołaj i choinka

Zostań św. Mikołajem - jak to zrobić i ile to kosztuje

Mikołajem można zostać na własny użytek – w gronie najbliższych, w dzień Wigilii, a także komercyjnie - w centrum handlowym. Obojętnie, czy dla najbliższych, czy z chęci zarobku, warto zadbać o to, aby jako Święty wyglądać profesjonalnie i godnie. Podpowiadamy, jak to zrobić.
Praca w charakterze Świętego Mikołaja wymaga znajomości kolęd, umiejętności bawienia się z dziećmi a także refleksu. Zdarzają się bowiem dociekliwe dzieci, które Świętego pytają, gdzie zaparkował sanie czy - co jedzą renifery?

Pokaż mi swe buty – powiem Ci kim jesteś

Mój dziadek Władysław mówił, że „Prawdziwego mężczyznę można poznać po tym, jakie buty nosi”. I nie chodziło mu o to, jak kosztowne to buty były, raczej o to w jakim stanie mężczyzna swe obuwie utrzymywał. Bez względu na to, czy były to męskie buty wizytowe czy też zwyczajne robocze, buty mojego dziadka zawsze były wyczyszczone i gdy była taka potrzeba wypastowane. Nawet w największe śniegi czy błota po powrocie z pracy lub z przechadzki, nie ważne jak był zmęczony, czyścił codziennie swe męskie buty zimowe.
ubrania - portret

Spodnie militarne - czyli, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb typowo mundurowych

Każdy z nas samych w pewnym czasie własnego życia interesował się chociaż poprzez chwilkę temacikami militarnymi - niezależnie, czy też jest się kobietą, czy też mężczyzną - a nawet jeżeli nie zaciekawiało nasze osoby to, to z całą pewnością w pewien sposób przyciągał nasze osoby wzór w typowy sposób wojskowy, który nazywamy wzorkiem "Moro", a który to występuje w obecnej chwili wewnątrz różnych odcieniach nie wyłącznie zieleni, ale i innych połączonych ze sobą kolorów.
plecak

Jaki pierścionek wybrać na zaręczyny?

Pierścionki takie możemy kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Cyrkonia jest kamieniem, który jest niezwykle podobny do diamentu a jest znacznie mniej kosztowny.


Jaki pierścionek wybrać na zaręczyny?

W sklepach internetowych z biżuterią moglibyśmy znaleźć obecnie pierścionki z cyrkoniami, jakie mogą być wyprodukowane ze srebra lub ze złota.
kostiumy kąpielowe

Kostiumy kąpielowy RESERVED na lato 2011

Cudowne letnie chwile , wakacje, radość, morskie kąpiele i długie słoneczne godziny. Tego lata postawmy na niebanalne połączenia, ferie barw i kobiece linie bo mowa o kostiumach kąpielowych, kuszącym atrybucie tego sezonu.
buty damskie

Wyposażenie szafy szykownego pana

Wizerunek zapuszczonego polskiego osobnika płci męskiej, ubranego w odzież sprzed paru sezonów, w dodatku nie zawsze schludną jak też wyprasowaną, pomału odchodzi w niepamięć.


Wyposażenie szafy szykownego pana

Ostatnie lata to spory wzrost świadomości mężczyzn, jacy wybierając się do sklepów na równi z praktycznością, stawiają na modny wygląd.
Muchy denim

5 wskazówek jak dopasować właściwą koszulę męską

Koszula powinna być zwłaszcza czysta, to jasne. Bo nawet mega eleganckie koszule niestety nie będą OK jeśli po prostu nie będziemy umieli zadbać o tę typową czynność. Jednakowoż w sumie nie ma większego sensu wspominać jak bardzo ważne jest zadbanie o koszulę, bo to zapewne dobrze wie każdy.
wyprzedaż

Co to są koszule męskie slim fit, jaka jest ich inna nazwa i jaka osoba najlepiej w nich się prezentuje?

Gdy jesteśmy ponadto we względnie młodzieńczym wieku, chcemy skierować na siebie uwagę płci odmiennej. Każdy posiada na to jakiekolwiek swe metody. Atrakcyjne kosmetyki, błyszczące zęby, przyjemna, cała elokwencji konsultacja.
białe koszule męskie

Co modny mężczyzna musi mieć w szafie?

Biała koszula to element garderoby, jaki jest bezdyskusyjnym priorytetem, jeżeli chodzi o ekwipunek męskiej szafy.


Co modny mężczyzna musi mieć w szafie?

Nieważne, czy na co dzień ubierasz się elegancko, czy casualowo, w Twej szafie musi znaleźć się przynajmniej jedna biała koszula na długi rękaw.