Menu strony
kurtki męskie

Ochrona przed srogim mrozem

Kiedy najostrzejsze zarejestrowane na ziemi warunki pogodowe panują zaledwie dwie godziny od twojego domu, wiesz jak ważne są niezawodne wyposażenie, które pomoże Ci się przed nimi chronić.
okres

Czy włosy doczepić można by samemu oraz w jaki sposób o nie dbać?

Dzisiaj posiadając krótkie włosy, prędko można by to odmienić doczepiając sobie np. piękne loki. Należy się tylko zastanowić czy wybrać naturalne, czy sztuczne. Oczywiście sztuczne są trochę mniej kosztowne, choć naturalne o dużo ładniej wyglądają.


Czy włosy doczepić można by samemu oraz w jaki sposób o nie dbać?

Niektóre panie mają rzadkie włosy, ale i one pragną prezentować się pięknie.
BGN

Najnowsza kolekcja BGN - podróż w czasie i przestrzeni

Najnowsza kolekcja BGN "Jesień-Zima 09/10" łączy w sobie zarówno elementy przeszłosci jak i futurystycznego jutra tworząc globalną, zdecydowaną kobiecą postać. David Zanola - projektant marki – mixuje haft Mediolanu z atmosferą science-fiction i szaleństwem nowych trendów w sztuce azjatyckiej. Dominują bogate palety kolorów czerni i czerwieni. Całość w wydaniu eko - naturalnie, surowo, jednak nadal zmysłowo.
bielizna damska

Noworoczne atrakcje

Wraz z życzeniami wiecznej miłości, samej radości i spełnienia marzeń w Nowym Roku, sklep Intymna.pl przygotował wiele niespodzianek. Do końca stycznia na stronie www.intymna.pl będzie można znaleźć wiele noworocznych atrakcji, promocje na poszczególne kolekcje sięgają nawet 60%.
model żołnierza

Pierścionki zaręczynowe z którym kamieniem są dobrym wyborem dla osób w mniejszym stopniu bogatych?

Czy też pamiętasz, w jaki sposób będąc przyszłym wybrankiem mógłbyś trochę oszczędzić? Oczywiście nie powinno się takiego robić, wszakże z drugiej strony ślub chcą wziąć także osoby mniej bogate, a wszakże wszystko jest dla ludzi.
Biżuteria na letnie festiwale

Kolczyki zrobione z bursztynku - czyli, kolczyki zrobione wraz z klasą!

Bursztynek to tak nazywana kopalna żywica, która pochodzi z drzew typu iglastego, która znana bywa człowieczkowi od wielu, wielu lat. Jak się okazuje, samiutkich odmian tego konkretnego surowca istnieje w okolicy sześćdziesięciu, chociaż przeciętny człowiek nie odróżnia ich, skupiając się na fakcie, w jaki sposób on wygląda oraz najczęściej jak prezentuje się na przeróżnego odmianach biżuterii, w tym na interesujących nasze osoby dzisiaj kolczykach.
spodnie

Inspiracje z męskiej szafy

Spodnie są tak uniwersalne, że po prostu trzeba je mieć w swojej garderobie. Początkowo zarezerwowane dla buntowniczek, zostały spopularyzowane przez ikony stylu - Katherine Hepburn i Marlenę Dietrich.
koszulka polo

Gdzie komfortowe koszulki polo w większym rozmiarze?

Wygodne koszulki polo 3xl posiadają większy rozmiar i dobrze sprawdzają się w najróżniejszych sytuacjach. Bez wątpienia w takich koszulkach można czuć się dobrze w czasie letnich upałów. Mężczyźni podczas upałów bardzo szybko się pocą, dlatego jak najbardziej przewiewne koszulki noszone do krótkich spodenek są przez nich z reguły chwalone. Można w nich przechadzać się po domu i wychodzić na miasto, jak również pracować przy samochodzie, czy jeździć na rowerze.
naszyjnik z recyklingu Magdalena Dubiel

Moda z recyklingu

Androgeniczna bluzka z krawatami, subtelny toczek z reklamówek oraz naszyjnik z puszek, czyli moda w wydaniu twórczego recyklingu.
W marcu zakończyła się pierwsza edycja konkursu trashion "Śmieć-Deaktywacja", która pokazała twórcze oblicze wyobraźni oraz… śmiecia.
Babcia Owca

Jak wyekwipować dziecko na letni wyjazd? Niezbędnym wydaje się być ciepła kurtka oraz szalik i czapka zimowa

Wyjazd potomka na obóz, szczególnie ten pierwszy, jest wielkim przeżyciem dla całej rodziny. W szczególności my, rodzice, zadajemy sobie pytanie: "czy Renatka da sobie radę", "Kto Kubusia przypilnuje, żeby zupa spałaszował", itp. W owym przed kolonijnym zamieszaniu wkładamy do plecaka potomka wszystko to, co naszym sądem może mu się przydać, a niejednokrotnie zapominamy o sprawach nieodzownych. Oto co musi znaleźć się w plecaku obozowicza. Przemyśl co ofiarować dziecku na obóz, by zbytnio nie przeładować plecaka córki albo syna.