Menu strony
Pończochy od Gatty

Zmysłowe pończochy na karnawał

Pończochy, o których na czas zimy z reguły zapominamy, w okresie karnawału przeżywają swój renesans.
Jesienna kampania „BEAUTIFUL STORY”

Jesienna kampania „BEAUTIFUL STORY”

1 września rozpoczęła się jesienno-zimowa kampania „BEAUTIFUL STORY”. reserved konsekwentnie prezentuje również w tym sezonie piękne historie młodych ludzi, którzy odnieśli światowy sukces w świecie mody. Swoje piękne historie tym razem opowiedzieli marce Sasha Pivovarova, jedna z najbardziej znanych modelek świata i brytyjski top model Jacey Elthalion.
szal

Czym różnią się spódnice od sukienek i w czym w ogóle tkwi różnica pomiędzy nimi?

Mnóstwo mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to nawet będąc już w dorosłym wieku. Takie analogiczne również w nazewnictwie jak i w wyglądzie pojęcia, po prostu się im mieszają.
spodnie rurki

Pogadanka o obecnej modzie. Którym sposobem to co damskie stało się również męskie?

Pogoń za modą doprowadza niekiedy do kuriozalnych momentów. Dużo person obecnie nie może się pogodzić z tym, iż moda męska bardzo zniewieściała, a moda damska stała się tak agresywna. A wszystko zaczęło się od subkultur. Skejci, skini oraz wszyscy inni starali się przekraczać granice. To oni wprowadzili pośród braci uniwersalne ubrania, przez które przeważnie dziewczyny stają się podobne do facetów.
kolczyki srebrne dla dzieci

Różnorodność projektów i form kolczyków

Wyroby srebrne przyciągają uwagę wielu osób. Chociaż to kobiety przede wszystkim interesuje biżuteria zdarza się, że mężczyźni ochoczo zakładają biżuterię zrobioną właśnie z takiego kruszcu.


Różnorodność projektów i form kolczyków

Dużo opiekunów decyduje się na to, aby swoim maluchom przebić uszy.
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum mody nie jest prosty i oczywisty w odbiorze. Oczywiście każdy z nas próbuje intuicyjnie dopasować do otoczenia, jednak to nie czyni nas ekspertami w tej branży. Pokazy projektantów, szalony showbiznes i imprezy związane z modą są raczej dekadenckim światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, chyba nie zrozumie z łatwością. Wizje kreowane na deskach wybiegów, dzięki kreacjom pokazywanym przez kobiety są bardziej czymś abstrakcyjnym, jest to raczej sztuka, niż sztuka użytkowa. Wielu propozycji prezentowanych na prezentacjach mody nie da się zwyczajnie nałożyć i pokazać się na chodnikach miasta, aby nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Twórcy mody, zwłaszcza ci najbardziej słynni i uznani próbują raczej ukazywać w pokazach swoje uczucia, wyobrażenia i złożone przenośnie, bardziej niż proponować najnowsze nurty w modzie.
gwarancja

Jeżeli interesują nas kurtki wojskowe, to powinniśmy zobaczyć we właściwych marketach

Należy sprawdzić, jakie propozycje wyszukamy w sklepach militarnych, tak byśmy mieli świadomość, że z łatwością znajdziemy coś dla siebie.
czapka wiosenna dla dziewczynki

Kiedy wkładać potomkowi czapkę?

To czy zakładać maleństwu czapkę jak też kiedy, powoduje na ogół wiele emocji – szczególnie wśród naszych babuń.

Modne ubrania oraz dodatki dla dziewczyn oraz mężczyzn – najciekawsza polska firma konfekcyjna

W naszym kraju moda staje się jedną z ważniejszych dziedzin, a to za sprawą lepszego dostępu do zagranicznych trendów, galerii jak i pokazów mody. Przemysł dba o to, by każda firma odzieżowa miała opcję rozwoju. Produkujący ubrania dla kobiet oraz mężczyzn każdego roku starają się nadążyć za europejskimi i światowymi nowościami i hitami w modzie, dlatego firma konfekcyjna z naszego kraju ma do zaoferowania ubrania doskonałej, nieskazitelnej jakości.
t-shirty

Czy pierścionki z bursztynem bywają piękne i czy każda kobieta może je wkładać?

Od wieków jest wiadome, że jantar to kamyk leczniczy. Krąży również legenda, że w jantarze są zaklęte tajemnicze moce, jakie odstraszają nie tylko niedobre moce, lecz też wyciągają z ciała choroby i ich zapowiedzi.