Menu strony
ubranka dla dzieci

Ekskluzywne ubrania i dodatki dla dzieci

Aravore Babies to wyjątkowa marka odzieżowa dla dzieci. "AraVore" w języku guarani oznacza "skrawek nieba", który podobno jest w zasięgu każdego z ludzi.
BGN

Najnowsza kolekcja BGN - podróż w czasie i przestrzeni

Najnowsza kolekcja BGN "Jesień-Zima 09/10" łączy w sobie zarówno elementy przeszłosci jak i futurystycznego jutra tworząc globalną, zdecydowaną kobiecą postać. David Zanola - projektant marki – mixuje haft Mediolanu z atmosferą science-fiction i szaleństwem nowych trendów w sztuce azjatyckiej. Dominują bogate palety kolorów czerni i czerwieni. Całość w wydaniu eko - naturalnie, surowo, jednak nadal zmysłowo.
Fashion Designer Awards

Półfinaliści Fashion Designer Awards

Pierwsza edycja konkursu Fashion Designer Awards zbliża się do półmetka. Przez sito Jury przeszło ponad 1250 projektów. Przed uczestnikami wybranymi do półfinałowej dwudziestki pozostało jeszcze uszycie półfinałowych sukien, pokaz w Złotych Tarasach a dla najlepszych z nich przygotowanie kolejnej kreacji, Gala Finałowa Fashion Designer Awards a potem już tylko laury i zaszczyty.

Duże zainteresowanie konkursem to niewątpliwie powód do dumy dla jego organizatorów, dowód, że tego typu inicjatywy są potrzebne, i że warto w ten sposób wspierać aktywność artystyczną młodych i utalentowanych Polaków.
pokazy mody

Violet Room w objęciach Martini Asti

5 marca bieżącego roku Martini Asti miało przyjemność powitać Gości Przedpremierowego Pokazu Kolekcji Wiosna/Lato 2009 butiku Violet Room oraz strojów plażowych Michała Starosta. Przy kieliszku bąbelków Asti zgromadzeni oddali się czarowi i celebracji prezentowanych kolekcji.
Fashion Designer Awards

Fashion Designer Awards 2009

4 lutego 2009 w Restauracji Porta 13 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Konkursu Fashion Designer Awards. W luźnej, wręcz przyjacielskiej atmosferze organizatorzy oraz jurorzy Konkursu przybliżyli zebranym założenia projektu i cele jakie mu przyświecają.
odzież ekologiczna

"Eko Ego" - pierwsza ekologiczna kolekcja

Odzieżowe POLE, znana polska marka odzieżowa, przygotowała specjalną limitowaną kolekcję ekologiczną "Eko Ego".

Premiera kolekcji odbyła się podczas Polskich Dni w Maso Corto we Włoszech. Ekologiczne ubrania zaprezentowały znane gwiazdy seriali i show biznesu.
1086.jpg

Ratunku…, w czym na plażę !!!

Wreszcie zbliża się pora roku, na którą każdy z nas czeka cały rok –lato. Lato to czas leniuchowania na plażach, pluskania się w rzeczkach i górskich potokach, to przede wszystkim wakacje i okres urlopów wczasów.
Nausicaa

NAUSICAA – nowe rozwiązanie dla ośrodków SPA

Nausicaa jest nowym urządzeniem, integralną częścią projektu SPA firmy GTS. Wykorzystuje wodę w najróżniejszych formach – płynnej, parowej, kropelkowej, rozpylanej łącznie z esencjonalnymi olejkami eterycznymi i wzmocnionej działaniem koloroterapii.
konkursy

Elite Model Look

Już w marcu nastolatki z całej Polski będą miały szansę wystartować w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Elite Model Look.