Menu strony
moda ślubna

Moda ślubna: Czas Irysów

Panna Młoda nie znosi przepychu, kiczu i przeładowania. Szukała sukni innej niż większość dostępnych w salonach, w której nie czułaby się jak w przebraniu.
Zlewozmywak granitowy Aqcuario

Skórzane wyroby zawsze są modne i szykowne - jednym słowem ponadczasowe i dlatego kobiety tak je kochają

Moda nierzadko przelatuje tak prędko, że zwykle nie jesteśmy w stanie dotrzymać jej kroku. Jednego tygodnia coś jest modne, a następnego już nie. Kupimy jakaś sukienkę, włożymy kilka razy, a potem musimy włożyć na dno szuflady, pomimo tego, że jest niemal nowa (jeśli uznajemy zasadę, że nie pojawimy się wśród ludzi w ubranie, które nie jest już na fali) lub będziemy ją nosić pomimo trendom.
buty męskie

Proces prawidłowego doboru obuwia

Stopy są bardzo czułym fragmentem na ciele człowieka, dlatego też wymagają dobrej pielęgnacji i ochrony. Po prawdzie ludzki organizm adaptuje się do warunków, w których człowiek żyje niezwykle szybko - np. poprzez wytworzenie niezwykle grubej warstwy skóry w momencie, w którym nasze stopy dotykają podłoża bez zewnętrznej ochrony - jednak dobrze jest zadbać o dobrą ochronę dla swoich stóp.
uśmiechnięty chłopiec

Kostiumy oraz przebrania - a więc, wspaniała zabawa nie jedynie przeznaczona dla dzieci

Imaginuje Tobie się udział wewnątrz jakiejś super zabawie, na przykład w trakcie karnawału? A być może chcesz zorganizować nietypową imprezę dla samego siebie i znajomych, lub dla swojego dziecka na urodzinki bądź inną, ważną dla niego albo Was uroczystość? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś z doborem tematu! W naszym dzisiejszym artykule opowiemy o niesamowitym elemencie, którego to nie ma możliwości by zabraknąć na imprezce, czyli - kostiumików oraz przebrań!


Kostiumy oraz przebrania - a więc, wspaniała zabawa nie jedynie przeznaczona dla dzieci

Przeciwko pozorom imprezy z maskami (z pewnością kojarzą się wszystkim z taką rzeczą jak balami maskowymi), nie są tak odłożone na boczny tor, jakby się mogło zdawać.
Facet z brodą

Sprawne metody na dłuższą brodę

Broda u mężczyzn częstokroć powoduje, iż panowie wyglądają bardziej męsko i stylowo. Kobiety także częstokroć zwracają uwagę naturalnie na mężczyzn z brodą. Co więcej oszczędza się czas na dziennym goleniu i nie podrażania się skóry. Jednakże, jeśli zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody, winieneś wiedzieć, iż potrzeba na to nieco czasu. Z dnia na dzień naturalnie nie zaczniesz posiadać wybornej, bujnej brody, do tego pierwszy zarost zdoła wcale nie wyglądać tak efektownie, jak byś chciał. Winieneś więc uzbroić się w wytrwałość.
moda

Święto mody Pret-a-Porter!

5 PAŹDZIERNIKA 2008 – POZNAŃ
11 PAŹDZIERNIKA 2008 - WARSZAWA

DESIGNER SAMPLE SALE – bilioneurobab - to impreza, która jest już na stałe wpisana do kalendarza nie tylko osób interesujących się modą, ale także tych, którzy nie mają czasu lub ochoty na chodzenie po sklepach czy przeglądanie magazynów w poszukiwaniu informacji o tym, co jest modne.
Biżuteria na Sylwestra i karnawał w CROPP

Sylwestrowa kolekcja CROPP

Styl ma znaczenie, zwłaszcza kiedy można się nim bawić bez końca. Nadchodzi magiczny czas imprezowania w karnawale: prywatki, koncerty, klubowe spotkania ze znajomymi. Taniec i radość, wolność i dobry look to dewiza marki Cropp w nadchodzącym sezonie.
swetry kardigany

Swetry z grubym splotem

Nadchodzący sezon obfituje różnorodnością trendów. Od romantycznych kwiatów, poprzez stylizacje na dziewczynę Awiatora, aż po grube swetry z "babcinymi" warkoczami. Marka MKM, specjalizująca się w branży swetrowej, przedstawia najmodniejsze wzory na sezon jesień/zima 2010/2011.
Apoteoza stylu

Apoteoza stylu - promocja uzdolnionych młodych projektantów

Apoteoza stylu koncept store, czyli nowe miejsce na modowej mapie Katowic.
Najważniejszym założeniem firmy jest promocja uzdolnionych młodych projektantów mody oraz artystów ze Śląska i nie tylko.
buty nike air max 90 essential

Stylowe, komfortowe oraz funkcjonalnie – czyli obuwie praktycznie uniwersalne

Współcześnie na co dzień żyjemy coraz dynamiczniej – nowocześnie myślący Polacy angażują się w coraz szerszą ilość działań, których przewagę stanowią najróżniejsze sporty.


Stylowe, komfortowe oraz funkcjonalnie – czyli obuwie praktycznie uniwersalne

Wiąże się to z potrzebą kupienia odpowiednich wariantów odzieżowych.