Menu strony
zespół weselny na pierwszy taniec

O czym należy pamiętać urządzając wesele?

W polskiej tradycji urządzanie wesela jest właściwie nieodłącznym elementem świętowania z okazji zawarcia małżeństwa. Przyjęcia weselne bywają małe lub duże zależnie od woli i finansów. Obecnie coraz więcej par decyduje o zorganizowaniu wesela wyłącznie dla grona bliskich osób. Takie rozwiązanie wiąże się bez wątpienia z niższymi kosztami niż w przypadku wielkiego wesela. Koszty są natomiast tworzone w zasadzie przez każdy element wesela.
samochód na ślub

Uroczystość ślubna jak z bajki a na ślubny kobierzec jedziemy po królewsku

Gdy marzymy o ślubnym kobiercu, wracamy do swoich najbardziej ukrytych, wręcz pragnień z dzieciństwa. Marzymy, by choć na jeden dzień przeobrazić się w królewnę, która w długiej szacie stąpać będzie u boku swego ukochanego. Oczami fantazji oglądamy odbywające się w cudownym zamku wesele. W olbrzymiej komnacie balowej pląsamy z naszym księciem walca, a tłum gości wiwatuje na naszą cześć.
obrączki ślubne

Jak wyselekcjonować doskonałą orkiestrę na wesele

Muzyka kreuje aurę wielu ważnych wydarzeń. Niewątpliwie, ogromnie istotna jest także w czasie przyjęć weselnych. Kiedy trzeba, pomaga wprawić gości w dobry nastrój, nakłonić do zabaw oraz tańców na parkiecie. W innych momentach pomaga im wkroczyć w romantyczny klimat.
prezent

Wyborne trunki od renomowanych producentów - świetny pomysł na podarunek

Dawanie innym podarków na pewno powoduje mnóstwo radości, niemniej sam asortyment dobrego prezentu nie zawsze jest taki łatwy. Trudność ta jest jeszcze większa wtedy, kiedy musimy podarować prezent szefowi czy też pracownikowi. Jeśli nie mamy za dobrego kontaktu z szefem/pracownikiem to wybór prezentu istotnie może przysporzyć nam problemów. Dawanie podarków partnerowi, rodzinie lub przyjaciołom jest znacznie prostsze aniżeli upominki biznesowe. Pożądane byłoby więc zastanowić się który prezent firmowy zawsze będzie stosowny.
Młoda para

Czym kieruje się pan młody, a czym pani młoda przy wyborze sali weselnej na uroczyste przyjęcie

Niektóre z chwil naszego życia pozostają na tyle uroczyste i istotne, że należy się do nich odpowiednio przygotować. Kluczowym, o ile nie najbardziej kluczowym, wydarzeniem jest zawarcie związku małżeńskiego. Nikogo już nie zastanawia fakt, że starania rozpoczynają się nawet na 3 lata przed planowaną ceremonią. Suknię na wesele czy frak należy zamówić odpowiednio wcześniej, zwłaszcza jeżeli państwo młodzi są niepobłażliwi bądź... prezencje ich sylwetki bywają mocno niestandardowe. Świetna orkiestra również ma zarezerwowane w kalendarzu wszystkie najbliższe weekendowe noce. Zazwyczaj jednakże przygotowania weselne zaczynają się od zarezerwowania sali weselnej. Przekonajmy się, co przesądza o tym, że dana para młodych (a czasami także jej rodzice) wybiera tę, a nie inną salę.
na sali weselnej

Nie zostajemy z tym sami

Jeśli przeraża nas cała ta praca związana z weselem, to bez wątpienia warto się zastanowić, czy najlepszym zachowanie dla nas nie będzie to, w którym będziemy mieli szansę użyć z doświadczonej pomocy. Wówczas będziemy mieli okazję skonsultować się z firmami, które takimi przyjęciami zajmują się na co dzień, a więc bez żadnego trudu będą w stanie wszystko dla nas zaplanować. Gdyż najważniejsze jest to, by wszystko odbyło się dokładnie po naszej wizji.
serwis

Pomysły na prezent dla młodej pary

Idziecie na ślub i nie macie pomysłu na podarunek dla pary młodej? Mamy dla was nieco sugestii, które oszczędzą wam bólu głowy podczas wybierania podarunku ślubnego. Częste rozwiązania stosowane przez młodą parę a także gości weselnych to: prezenty przyjmowane w formie gotówki. Podarujcie kwotę na jaką was stać po czym nabądźcie kartkę z życzeniami dla młodej pary. Dopiszcie parę słów, parafujcie kartkę i gotowe.
ślub

W jaki sposób zatrudnić dobrego fotografa ślubnego? Jest to zależne od wielu elementów

Ślub oraz zorganizowanie wesela ma związek z dużą ilością decyzji, powinniśmy więc koniecznie o nie się zatroszczyć, by wszystko odbyło się jak najlepiej. Ich przygotowanie jest w stanie zajmować wiele miesięcy, zaś każda para chce, aby ta chwila była dopieszczona pod każdym względem. Aby uwiecznić każdą minutę tego rewelacyjnego wydarzenia konieczny jest fotograf ślubny.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Nowatorskie zaproszenia weselne - gdzie wolno takie nabywać?

Organizowanie ślubu i uroczystości weselnej związane jest z różnymi sprawami, z jakich sporo Para Młoda powinna dopilnować jeszcze na długo przed przyszłą uroczystością. Wskazane jest pamiętać zarówno o tych ważniejszych sprawach, jak przykładowo odkrycie i wynajęcie sali ślubnej albo wynajem fotografa, jak też o tych mniej ważnych, takich jak uporządkowanie gości przy stołach bądź też posłanie zaproszeń ślubnych.
Kobieta grająca na gitarze

Jakiego rodzaju kapela muzyczna na czas wesela?

Najważniejsze wydarzenie w świecie większości ludzi a już z pewnością należące do mocniej stresogennych, to rzecz jasna ceremonia ślubna. To wydarzenie jest przeważnie poprzedzone miesiącami, a czasami nawet latami przygotowań i planów.