Menu strony
para młoda na ślubie

Przyozdobienie ślubne świątyni – kto ?

Ślub to wyjątkowe przeżycie dla wszystkich młodych. Narzeczeni pragną, aby był to perfekcyjny dzień – wspaniała suknia panny młodej, wyśmienicie leżący garnitur na panie młodym, przepyszne jedzenie oraz fantastyczne dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są niesłychanie istotnym elementem, bowiem eksponują charakter uroczystości, a poza tym zwracają uwagę zaproszonych osób.
przed weselem

Odpowiedni hotel na wesele - na jakie aspekty zwracać uwagę przy wyborze?

Ślub i wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu, jaki zostaje w pamięci na zawsze. Każdy śni, żeby przywoływać te magiczne ślubne chwile jako niezwykłe, niepowtarzalne i spektakularne. Właściwy plan pozwoli zorganizować przyrzeczenie i wesele w najdrobniejszym szczególe.

Ślub humanistyczny - co to takiego?

Zawarcie związku małżeńskiego jest jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Już jako małe dziewczynki wyobrażamy sobie piękną białą suknię i snujemy plany, jak będzie wyglądał TEN DZIEŃ. Pragniemy, aby był to moment doniosły i magiczny, który zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Moment, w którym wypowiemy słowa przysięgi małżeńskiej ze wzruszeniem i głośnym biciem serca… I tu właśnie pojawia się problem…
Para młoda

Ślubne atrakcje i wybór odpowiedniego zespołu muzycznego na wesele

Ślub to bardzo ważny moment w życiu każdej pary. Planując wesele powinniśmy zadbać o każdy, najmarniejszy szczegół, aby ten dzień był niezapomniany. Odpowiednie dekoracje, oprawa muzyczna jak również atrakcje zapewnią nam wspaniałą zabawę w trakcie organizowanego przyjęcia. By nasze wesele było niezapomniane zarówno dla nas jak i dla obecnych gości, musimy zadbać o różnego typu atrakcje. Najpiękniejsze fotografie par, to te, które uwieczniają moment opuszczania kościoła już jako młoda para.
Para młoda z tortem

Planowanie własnego wesela bynajmniej nie jest takie łatwe - rozpocznij przygotowania z nami już dziś!

Dzień ślubu i wesela to na pewno jeden z najpoważniejszych dni w całym życiu. Jeżeli ten wielki dzień jest na razie przed Tobą, ale na Twoim palcu już lśni wymarzony pierścionek, wówczas bez wątpliwości powinnaś zacząć przygotowania do tego wielkiego dnia.
Dron z kamerą

Fascynujący lot dronu, cudowne filmy oraz fotografie zapewnia niewielkie urządzenie DJI Phanton z prostą obsługą kierowania

To najlepszy tak drobny, z wieloma wirnikami quadrocopter, pionowego startu firmy DJI, przeznaczonym do filmowania z powietrza. Ma o wiele powiększoną baterią oraz odporność na czynniki pogodowe. Prócz ciekawego wyglądu, urządzenie ma zintegrowany układ autopilota Naza-M i GPS, umożliwiający na stabilną oraz niezawodną charakterystykę kierowania lotem.

Ślub poza granicami Polski - marzenie wielu par

Na ten jedyny dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie kobiety organizują go jeszcze w dzieciństwie. Śnią o pięknej balowej sukni, szykownej karocy i księciu na rączym koniu. Wiadomo, że z upływem czasu, nasze wizje ewoluują. Ale cały czas mamy w myślach pewien scenariusz, który zamierzamy kiedyś zrealizować.
suknia na ślub

Jakie suknie ślubne mają teraz wzięcie? Mamy sprawdzone podpowiedzi dla poszukujących solidnych informacji

Ślub, to jedna z najpiękniejszych chwil każdej pary, bo jest to w rzeczywistości zwieńczenie miłości i ślubowanie sobie najistotniejszych wartości, które będą w dalszym, wspólnym życiu trwać. Ślub to także dosyć spore przedsięwzięcie, które powiązane jest z doborem odpowiedniego stroju, jak także z wystawieniem przyjęcia weselnego, na które będą zaproszeni najbliżsi z rodziny i znajomi.
dekoracje kościoła

Jak dobrać odpowiednie dekoracje kościoła?

Kościół to najważniejsze miejsce w czasie uroczystości ślubnych. To właśnie tutaj, w świątyni, młoda para przysięga być sobie wierną oraz żyć w miłości po kres swojego życia. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę efektowne dekoracje kościoła, by nadać wszystkiemu szczególnego klimatu. Jak w związku z powyższym dobrać idealne ozdoby?
Czajnik ceramiczny

Co ofiarować z okazji wesela?

Jeśliby zrobić ankietę wśród przechodniów i spytać ich, w którym miesiącu najlepiej brać ślub, mnóstwo ludzi z pewnością zagłosowałaby na maj. Trudno się dziwić takiej odpowiedzi. Wszystko zakwita, wokół pełno kolorów.Jest pogodnie i miło. Aż chce się żyć! To idealna pora, by wyznawać sobie prawdziwą miłość. Maj jest czasem zakochanych. Okoliczności natury świetnie pomagają miłosnym wzlotom.