Menu strony
Sesja ślubna w deszczu

Ślub w deszczu

Motyw pocałunków w deszczu pojawia się często w romantycznych filmach. Deszcz w tych scenach tworzy niesamowity nastrój. Jak stwierdził Bob Marley „Jedni czują deszcz, a inni tylko mokną”.
autobus

Jaki zespół muzyczny Legionowo ma szansę nam zaproponować oprawę muzyczną?

Podczas wesela chcemy, by różni goście się właściwie zabawili, przez to poszukujemy takiego zespołu, który będzie potrafił porwać do zabawy ludzi o różnym usposobieniu.
obrączki

Ciekawe rozwiązanie przy doborze obrączek

Zdawać by się mogło, że gdy ludzie się kochają, to wszystko jest takie proste i jak można się domyślić tak właśnie jest ale z chwilą, kiedy dwie kochające się osoby podejmują decyzję o ślubie muszą liczyć się z tym, że będzie to ich kosztowało sporo nerwów. Należy wziąć pod rozwagę bardzo wiele szczegółów. Nawet wybór obrączek nie będzie banalny, bo asortyment sklepów jubilerskich jest bardzo bogaty.
Para młoda z tortem

Planowanie własnego wesela bynajmniej nie jest takie łatwe - rozpocznij przygotowania z nami już dziś!

Dzień ślubu i wesela to bez wątpliwości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Jeśli ten wielki dzień jest jeszcze przed Tobą, ale na Twoim palcu już błyszczy śliczny pierścionek, wtedy oczywiście powinnaś zacząć przygotowania do tego wielkiego dnia.

Co uczynić, żeby najpiękniejszy dzień w naszym życiu stał się jeszcze wspanialszy?

Dla większości ludzi ceremonia ślubna to najwspanialszy moment w życiu, na który oczekuje się całe życie. Na pewno niejedna mała księżniczka marzyła o tym, aby założyć cudowną śnieżnobiałą sukienkę, welon i kroczyć dumnie do ołtarza u boku księcia z bajki.
Kobieta grająca na gitarze

Jakiego rodzaju kapela muzyczna na czas wesela?

Najistotniejsze wydarzenie w życiu wielu ludzi i na pewno należące do mocniej stresogennych, to rzecz jasna ceremonia zaślubin. To zdarzenie jest zwykle poprzedzone tygodniami, a czasem wręcz latami przygotowań oraz planów.
Wesele pod namiotem

Co trzeba wziąć pod uwagę podczas wynajmu sali na ślub i wesele?

Jeśli szykujesz się do ślubu i postanawiasz urządzić wesele to z pewnością masz ręce pełne roboty. Szykowanie wesela faktycznie wymaga sporo pracy, poświęcenia oraz wysiłku, nie mówiąc już o tym, że bez wątpienia wiąże się to też z pewnymi wydatkami. Jednym z nich jest najem sali weselnej.
w drodze na ślub

Fotograf ślubny musi poznać najnowsze mody

Jeśli bierzemy się za organizowanie własnego ślubu, to pragniemy, żeby wszystko okazało się zrobione jak najlepiej, bo tylko wtedy posiadamy gwarancję, że na długo zapisze się on w naszej pamięci jako cudowne zdarzenie. Przez to tak istotną rolę do wykonania posiada fotograf ślubny, który powinien nam zapewnić wspaniałe ujęcia, które staną się wspaniałą pamiątką na długie lata, a jednocześnie podczas ich wykonywania, musi być całkowicie niewidoczny oraz praktycznie wszyscy muszą zapomnieć o jego obecności. Tylko wówczas mamy szansę posiadać świadomość, że zdjęcia będą naturalne, autentyczne oraz rzeczywiście piękne.
fotografia ślubna

Jakie są najlepsze obrączki dla młodej pary?

Większość osób na pewnym etapie życia myśli o stabilizacji, o znalezieniu swej drugiej połówki, z którą mogłaby spędzić resztę życia. I znacznej liczbie się to prędzej czy potem udaje.


Jakie są najlepsze obrączki dla młodej pary?

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, masz już gdzie mieszkać oraz planujesz już datę ślubu, powinieneś zadbać o szczegóły.
Regały paletowe

Jak wygląda zakres obowiązków fotografika?

ludzie trudniący się robieniem zdjęć nie mają wcale takiego uroczego życia, jak może się nam wydawać.


Jak wygląda zakres obowiązków fotografika?

Jest to spowodowane tym, że mają oni dużo spraw do wykonania, jakie często nastręczają wielu poświęceń w formie przykładowo długiego pobytu w marnych warunkach bytowych, by wykonać zdjęcie, jakie będzie warte dużo.