Menu strony
Powrót gożdzików na salony

Powrót gożdzików na salony

Gdy babcia Madzi marzyła: „A może Madzia będzie miała bukiet z goździków? Eee…chyba jednak nie”, nie przypuszczała, że właśnie w pracowni florystycznej powstaje goździkowy bukiet dla jej wnuczki. Goździki te były niezwykłe, w kolorze szampana jak jej suknia, z bordowo – malinowymi przecierkami jak jej buty. Kilka osób zapytało – co to za kwiaty?
musycy smyczkowi

Nastrojowe zespoły muzyczne, jakie opłaca się wynająć na ślub

Coraz częściej Nowożeńcy zdecydowane są na to, aby organizować wesele w tonie klasycznym. W latach wcześniejszych w większym stopniu nota bene liczyło się to, aby wesela były nowocześnie zaaranżowane, aczkolwiek odchodzi się od takiej tendencji.
Ceremonia zaślubin

Sztuka rozsyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Wesele nie może się obyć bez szerokiego grona znajomych. Z pewnością masz już od tygodni sporządzoną listę osób, które dostaną zaproszenie. W związku z tym warto wreszcie zaprosić rodzinę i znajomych na Twoje najważniejsze święto. Jednakże jak tego dokonać?
Młoda para

Czym kieruje się pan młody, a czym pani młoda przy wyborze sali weselnej na uroczyste przyjęcie

Niektóre z momentów ludzkiego życia pozostają na tyle podniosłe i ważne, że trzeba się do nich właściwie przygotować. Ważnym, o ile nie najważniejszym, wydarzeniem jest zawarcie związku małżeńskiego. Nikogo już nie frapuje fakt, że zabiegi rozpoczynają się nawet na 3 lata przed planowaną uroczystością. Suknię na wesele czy garnitur należy zamówić odpowiednio wcześniej, szczególnie jeśli państwo młodzi są wymagający bądź... wyglądy ich sylwetki są mocno odbiegające od normy. Rewelacyjna orkiestra także ma zajęte w kalendarzu wszystkie najbliższe sobotnie wieczory. Zazwyczaj jednak przygotowania ślubne rozpoczynają się od zabukowania sali weselnej. Sprawdźmy, co przesądza o tym, że konkretna para narzeczonych (a czasami także jej rodzice) wybiera tę, a nie pobliską salę.
hotel

Gdzie można znaleźć znakomite miejsce hotelowe na Dolnym Śląsku?

Legnica jest pięknym miastem w Polsce, zlokalizowanym blisko stolicy kraju. Niedaleka odległość od Warszawy najczęściej może przesądzić o tym, że właśnie tu organizowane są rozmaitego rodzaju konferencje czy eventy. Do dyspozycji przyjeżdżających tu gości, bardzo często przedsiębiorców i ludzi biznesu, są hotele i hostele na wyjątkowym poziomie. Patrząc na zagadnienie często wpisywane w wyszukiwarkę przez niepolskojęzyczne osoby, jest to na pewno hotels in Legnica.

Zagraniczny ślub - Rosnąca popularność ślubów za granicą

Ślub to jedno z najistotniejszych zdarzeń w naszym życiu. Pragniemy ceremonii zaślubin od najmłodszych lat. Przez późniejsze lata tworzymy w myślach obraz tego pięknego dnia, a kiedy ta niezapomniana chwila już tuż tuż, pragniemy, aby wszystko było perfekcyjne. Organizacja zaślubin oraz wesela to duże przedsięwzięcie.
dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne – jak je dzisiaj wybierać, by zyskać pewność, że staną się one doskonałą ozdobą tego ważnego dnia?

Zorganizowanie ślubu najczęściej pochłania naprawdę sporo czasu i pieniędzy. Wie o tym każdy, kto już ma za sobą to istotne wydarzenie. Dziś, śluby są planowane z coraz większym rozmachem, dlatego nie można się dziwić, że rynek usługodawców i artykułów ślubnych każdego roku rozrasta się coraz bardziej. Jednym z najważniejszych elementów, o jakim kategorycznie należy pamiętać, są dekoracje ślubne. W jaki sposób je wybierać, aby mieć gwarancję, że staną się one atrakcyjną ozdobą?
Dekoracje sali weselnej

O które dekoracje warto zadbać podczas wesela?


Polskie wesela są znane ze znakomitej zabawy w gronie przyjaznych osób. Zazwyczaj są to naprawdę drobiazgowo przygotowane wydarzenia, których organizację rozpoczyna się czasem i dwa lata przed terminem. Oblężenie sal weselnych jest tak wielkie, że niekiedy trzeba czekać jeszcze dłużej.
Ślub za granicą

Pragniesz, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy? Wybierz uroczystość za granicą

Nie da się zaprzeczyć, że dzień ślubu jest jednym z tych najważniejszych w życiu. Właśnie z tego powodu tak wiele zaangażowania poświęca się, by zaplanować wyjątkową oprawę i zapisać go na długie lata w pamięci własnej oraz bliskich osób. Dzień ślubu można celebrować na wiele sposobów: urządzić huczne wesele, wyjechać po uroczystości w bajkową podróż poślubną lub zdecydować się na coś jeszcze bardziej oryginalnego.
rozdanie dyplomów

Nadciągający koniec roku edukacyjnego to dla profesorów okres podsumowań i nagradzania znakomitych uczniów

Rokrocznie, końcem czerwca w każdej szkole w naszym kraju następuje galowe zwieńczenie roku szkolnego będące jednocześnie początkiem najprzyjemniejszego czasu w życiu uczniów. Zanim to jednak zajdzie potrzebne jest podsumowanie mijającego roku szkolnego, które zajmuje szczególnie dużo okresu nauczycielom.