Menu strony

Ślub humanistyczny - co to takiego?

Zawarcie związku małżeńskiego jest jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Już jako małe dziewczynki wyobrażamy sobie piękną białą suknię i snujemy plany, jak będzie wyglądał TEN DZIEŃ. Pragniemy, aby był to moment doniosły i magiczny, który zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Moment, w którym wypowiemy słowa przysięgi małżeńskiej ze wzruszeniem i głośnym biciem serca… I tu właśnie pojawia się problem…
w drodze na ślub

Fotograf ślubny musi poznać najnowsze mody

Jeżeli bierzemy się za planowanie własnego ślubu, to pragniemy, by wszystko okazało się wykonane jak najwspanialej, gdyż tylko wówczas posiadamy świadomość, że na długo zapisze się on w naszej pamięci jako cudowne zdarzenie. Dlatego tak istotną rolę do wypełnienia ma fotograf ślubny, który musi nam zapewnić niesamowite ujęcia, które staną się wspaniałą pamiątką na długie lata, a jednocześnie w czasie ich robienia, musi być w całości niewidoczny i praktycznie wszyscy powinni zapomnieć o jego obecności. Jedynie wówczas możemy mieć pewność, że fotografie będą naturalne, autentyczne oraz wprost cudowne.
Sala weselna

Przygotowania do własnego ślubu - o jakich elementach należałoby pamiętać?

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie, najczęściej wielkie wydatki oraz tygodnie przygotowań oraz poszukiwania. Ważne jest to, gdzie odbywa się wesele, jaki zespół na wesele będzie bawił weselników i czy jedzenie jest jedynie dobre czy wręcz wyborne.
wesele

Istotne elementy wiążące się z urządzaniem wesela

Urządzanie wesela związane jest z duża liczbą ważnych kwestii, które powinno się przeanalizować. Podobnie jak samą ceremonię ślubną, również przyjęcia weselne organizowane są z dużym wyprzedzeniem.
Ślub i wesele w stylu vintage

Gdzie zorganizować niezapomniane wesele w Kielcach?

Ślub i wesele to najczęściej najlepszy dzień w życiu zakochanych. W związku z tym chcą, żeby organizacja była perfekcyjna i żadna niespodziewana sytuacja po prostu nie mogła się przytrafić. Przygotowania rozpoczynają się często już 2 lata przed ślubem i obejmują każdy szczegół. Rzecz jasna nie ma w tym nic szokującego, gdyż do ustalenia jest rzeczywiście dużo aspektów.
Tort weselny

Ciastka, batony i torty – wszystko to zachęca swym wyglądem i zapachem, a jeden gryz sprawia, iż nie jesteśmy w stanie się im oprzeć

Słodycze prowokują w nas zdziczałą zwierzynę. Co jakiś czas zapala się tajemniczy guzik, który przypomina o potrzebie spożycia czekolady, ciasteczek, czy innych słodkich produktów. A obfitość barwnych kafejek w miastach wcale nie wspomaga w przeciwstawianiu się im.
na sali weselnej

Nie zostajemy z tym sami

Jeśli straszy nas cała ta praca związana z weselem, to z pewnością trzeba się zainteresować, czy najwspanialszym rozwiązaniem dla nas nie będzie to, w którym będziemy mieli szansę użyć z sprawdzonej umiejętności. Wtedy będziemy mieli okazję skonsultować się z osobami, które takimi rzeczami trudnią się na co dzień, a więc bez najmniejszego trudu będą w stanie wszystko dla nas zorganizować. Ponieważ najważniejsze jest to, by wszystko odbyło się dokładnie po naszej myśli.
dekoracje ślubne na samochód

Perfekcyjna opcja na uroczystość ślubną

Gdy myślimy o czyimś ślubie w kościele to wydaje nam się, że powinna to być niesamowicie uroczysta chwila. Jednak każdy wie jak to bywa. Najczęściej bywa tak, że niestety jedynie para młoda i najbliższa rodzina jest wzruszona. Czemu? Bo każdy ślub w kościele jest bardzo podobny.
Fotografia

Poszukiwania ślubnego fotografa w Łodzi

Fotografia
Oto niedługi artykuł, w którym wyjaśnimy treściwie, jak wybrać fachowca, który uwieczni wspaniały moment w żywocie każdego człowieka - uroczystość związania węzłem matrymonialnym pary ludzi. Fotografie ze ślubu to coś, co powinno być zachowane na całe lata, by następne pokolenia mogły zobaczyć, jak rodziciele obiecywali sobie przywiązani, a sami rodzice mogli przypomnieć sobie wzruszające dni z dawnych czasów. Jeśli niezbędny jest tobie porządny fotograf ślubny z Łodzi, ten przewodnik jest lekturą obowiązkową.


Jak szukać?
Prosta rzecz. W poszukiwaniu specjalisty-fotografa niezawodny okaże się Internet. Do Google wprowadź sformułowanie „fotografia ślubna w Łodzi”. Ofert z pewnością dostaniesz całą masę, czas teraz, by rozsądnie wybrać.
Para młoda z gośćmi

W jaki sposób dziś zorganizować ślub swoich marzeń, żeby był on rzeczywiście długo wspominanym wydarzeniem?

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka jest ślub, więc nie należy się dziwić, że Młoda Para z reguły pragnie wszystko dopiąć na ostatni guzik i dostosować do posiadanych marzeń. Jak w takim razie zaplanować piękny ślub i nie zwariować? Jakie rozwiązania cechują się dziś największym zainteresowaniem?