Menu strony
przed weselem

Odpowiedni hotel na wesele - na jakie aspekty zwracać uwagę przy wyborze?

Ślub i wesele, to jeden z najważniejszych dni w życiu, jaki zostaje w pamięci na zawsze. Każdy śni, żeby przywoływać te magiczne ślubne chwile jako niezwykłe, niepowtarzalne i spektakularne. Właściwy plan pozwoli zorganizować przyrzeczenie i wesele w najdrobniejszym szczególe.

Ślub humanistyczny - co to takiego?

Zawarcie związku małżeńskiego jest jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Już jako małe dziewczynki wyobrażamy sobie piękną białą suknię i snujemy plany, jak będzie wyglądał TEN DZIEŃ. Pragniemy, aby był to moment doniosły i magiczny, który zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Moment, w którym wypowiemy słowa przysięgi małżeńskiej ze wzruszeniem i głośnym biciem serca… I tu właśnie pojawia się problem…
Para młoda

Ślubne atrakcje i wybór odpowiedniego zespołu muzycznego na wesele

Ślub to bardzo ważny moment w życiu każdej pary. Planując wesele powinniśmy zadbać o każdy, najmarniejszy szczegół, aby ten dzień był niezapomniany. Odpowiednie dekoracje, oprawa muzyczna jak również atrakcje zapewnią nam wspaniałą zabawę w trakcie organizowanego przyjęcia. By nasze wesele było niezapomniane zarówno dla nas jak i dla obecnych gości, musimy zadbać o różnego typu atrakcje. Najpiękniejsze fotografie par, to te, które uwieczniają moment opuszczania kościoła już jako młoda para.
Para młoda z tortem

Planowanie własnego wesela bynajmniej nie jest takie łatwe - rozpocznij przygotowania z nami już dziś!

Dzień ślubu i wesela to na pewno jeden z najpoważniejszych dni w całym życiu. Jeżeli ten wielki dzień jest na razie przed Tobą, ale na Twoim palcu już lśni wymarzony pierścionek, wówczas bez wątpliwości powinnaś zacząć przygotowania do tego wielkiego dnia.
Dron z kamerą

Fascynujący lot dronu, cudowne filmy oraz fotografie zapewnia niewielkie urządzenie DJI Phanton z prostą obsługą kierowania

To najlepszy tak drobny, z wieloma wirnikami quadrocopter, pionowego startu firmy DJI, przeznaczonym do filmowania z powietrza. Ma o wiele powiększoną baterią oraz odporność na czynniki pogodowe. Prócz ciekawego wyglądu, urządzenie ma zintegrowany układ autopilota Naza-M i GPS, umożliwiający na stabilną oraz niezawodną charakterystykę kierowania lotem.

Ślub poza granicami Polski - marzenie wielu par

Na ten jedyny dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie kobiety organizują go jeszcze w dzieciństwie. Śnią o pięknej balowej sukni, szykownej karocy i księciu na rączym koniu. Wiadomo, że z upływem czasu, nasze wizje ewoluują. Ale cały czas mamy w myślach pewien scenariusz, który zamierzamy kiedyś zrealizować.
suknia na ślub

Jakie suknie ślubne mają teraz wzięcie? Mamy sprawdzone podpowiedzi dla poszukujących solidnych informacji

Ślub, to jedna z najpiękniejszych chwil każdej pary, bo jest to w rzeczywistości zwieńczenie miłości i ślubowanie sobie najistotniejszych wartości, które będą w dalszym, wspólnym życiu trwać. Ślub to także dosyć spore przedsięwzięcie, które powiązane jest z doborem odpowiedniego stroju, jak także z wystawieniem przyjęcia weselnego, na które będą zaproszeni najbliżsi z rodziny i znajomi.
dekoracje kościoła

Jak dobrać odpowiednie dekoracje kościoła?

Kościół to najważniejsze miejsce w czasie uroczystości ślubnych. To właśnie tutaj, w świątyni, młoda para przysięga być sobie wierną oraz żyć w miłości po kres swojego życia. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę efektowne dekoracje kościoła, by nadać wszystkiemu szczególnego klimatu. Jak w związku z powyższym dobrać idealne ozdoby?
Czajnik ceramiczny

Co ofiarować z okazji wesela?

Jeśliby zrobić ankietę wśród przechodniów i spytać ich, w którym miesiącu najlepiej brać ślub, mnóstwo ludzi z pewnością zagłosowałaby na maj. Trudno się dziwić takiej odpowiedzi. Wszystko zakwita, wokół pełno kolorów.Jest pogodnie i miło. Aż chce się żyć! To idealna pora, by wyznawać sobie prawdziwą miłość. Maj jest czasem zakochanych. Okoliczności natury świetnie pomagają miłosnym wzlotom.
Zaproszenie na wesele

W jaki sposób można zaprosić gości na rodzinne uroczystości, kiedy najlepiej wręczać zaproszenia.

Każda rodzinna uroczystość, zwłaszcza organizowana na większą ilość osób, będzie raczej wymagać, aby pozapraszać na nią wszystkich zainteresowanych. Szczególnie będzie to dotyczyć to ślubów, na które niekiedy można zaprosić nawet kilkaset osób, w tym praktycznie wszystkich dalszych i bliższych znajomych. Jeśli by się ich nie zaprosiło, to zapewne by nie przyszli na uroczystość, oprócz tego ważna będzie także forma, w jakiej się to zrobi.