Menu strony

W jaki sposób zorganizować ślub za granicą?

Zaślubiny to dla wielu najradośniejsza chwila w życiu. Nic zatem niezrozumiałego, że pożądamy by był wspaniały. Chcemy wspominać go do końca życia. Zazwyczaj przygotowania zajmują około roku. Tyle bowiem trzeba tygodni, by zarezerwować salę,zarezerwować zespół a takżeprzygotować wiele różnych detali. Co raz częściej robi się imprezy tematyczne. Można zatem bawić się po góralsku, w szlacheckim dworku lub w rytmach lat 60. Niedawno pojawiła się moda na śluby za granicą.
slub

Poszukiwania fotografa ślubnego w Łodzi

Oto praktyczny poradnik, w którym doradzimy zwięźle, jak wybrać fachowca, który zatrzyma w czasie najważniejszy moment w żywocie każdego człowieka - święto przysięgi wierności aż do grobu zakochanych ludzi.
Modne kolory garsonek

Czas na odświeżenie garderoby!

Każda z nas lubi kupować sobie modne ciuchy. Nieważne czego w danej chwili potrzebujemy czy chcemy, każda drobnostka daje przyjemność. W szczególności teraz możemy poszaleć bo w sklepach wakacyjne wyprzedaże. Jeśli potrzebne są nam płaszcze damskie to obecnie sklepy będą dla nas prawdziwym rajem. Sezon promocji to najlepszy czas do zakupów.

Ciekawe fotografie a fotograf ślubny w Łodzi

Fotografia ślubna z roku na rok zdobywa coraz większe zainteresowanie. Planując zawarcie związku małżeńskiego przyszła para młoda chce zdecydować się na przetestowanego eksperta, jakim jest fotograf ślubny. Przeszukiwanie for w sieci, pytania do bliskich…
Powrót gożdzików na salony

Powrót gożdzików na salony

Gdy babcia Madzi marzyła: „A może Madzia będzie miała bukiet z goździków? Eee…chyba jednak nie”, nie przypuszczała, że właśnie w pracowni florystycznej powstaje goździkowy bukiet dla jej wnuczki. Goździki te były niezwykłe, w kolorze szampana jak jej suknia, z bordowo – malinowymi przecierkami jak jej buty. Kilka osób zapytało – co to za kwiaty?
Zdjęcia ślubne

5 częstych błędów związanych z fotografią ślubną

Dlaczego portfolio jest tak ważne? Są przeróżne miejsca i różne światło. Na pewno zdjęcia w gotyckiej katedrze będą miały kompletnie inny klimat, niż te w nowoczesnym jasnym kościele. Warto zobaczyć, jak fotograf pracuje w różnych warunkach. Jest wielu świetnych fotografów, ale nie ma jednego najlepszego. Dlaczego? Po prostu każdy ma inny styl, inny punkt patrzenia na wydarzenia. Często są to elementy nie do skopiowania.
Panna Młoda w turkusie

Panna Młoda w turkusie - stylizacja ślubna

W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo, ale jednocześnie być i czuć się sobą. Celem Marty, naszej Panny Młodej, było wyglądać pięknie i niepowtarzalnie - inaczej niż tradycyjna Panna Młoda. Dlatego jako kolor swojej sukni ślubnej wybrała turkus. Barwa niecodzienna i jakże odpowiednia na słoneczny letni dzień.
wesele

Dekoracje sal ślubnych

Dzień, podczas którego para przyrzeka sobie wierność do śmierci, jest dniem niezwykłym i wartym wydania każdych sum, by był magiczny i idealny. Do zorganizowania jest sporo rzeczy.
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Odpowiednia suknia na ślub

Nie jest nowością, że wybór sukni ślubnej jest dla panny młodej sprawą bardzo istotną. Salon sukni ślubnych Lublin - Atelier oraz magazyny poświęcone temu tematowi, przydają się wtedy bardzo często. Warto w tym czasie poprosić o radę znajomych lub sprzedawcę w sklepie z sukniami. Ich doświadczenie w doborze sukien może być duże więc rady mogą być niezastąpione.Nie ma panny młodej, która w dzień swojego ślubu nie chciałaby czarująco wyglądać.
Sesja ślubna w deszczu

Ślub w deszczu

Motyw pocałunków w deszczu pojawia się często w romantycznych filmach. Deszcz w tych scenach tworzy niesamowity nastrój. Jak stwierdził Bob Marley „Jedni czują deszcz, a inni tylko mokną”.