Menu strony
Obrączki

Świetne pomysły na niezapomniany ślub i oryginalne wesele

W obecnych czasach, kiedy ślub można wziąć w ”terenie” na świeżym powietrzu, i to w dowolnym miejscu na świecie, jakie tylko przyjdzie nam do głowy, warto zatroszczyć się nie tylko o oryginalne miejsce, ale też o ciekawą oprawę tej uroczystości i urocze przyjęcie dla naszych bliskich. Podsuwamy ciekawe propozycje!

Wybór najlepszego fotografa ślubnego w Ustroniu

Ślub to zdecydowanie jeden z tych momentów w życiu każdego człowieka, jaki chce się zapamiętać na zawsze, w związku z tym większość osób decyduje się na wynajem fotografa. Profesjonalista będzie w stanie utrwalić odpowiednie chwile w postaci ciekawych fotografii, które za kilka lat można oglądać z drugą połówką i wspominać ten pamiętny dzień.
bukiet przygotowany na ślub

Twoja narzeczona będzie obchodzić niebawem urodziny

Chciałbyś zorganizować jakąś niespodziankę, która na pewno ją zaskoczy. Rozmyślasz zatem silnie co takiego zakupić, by ją zaskoczyć?


Twoja narzeczona będzie obchodzić niebawem urodziny

Niesłychanie Ci na tym zależy, ale nie masz pomysłów na coś niestandardowego.
Sala weselna

Przygotowania do własnego ślubu - o jakich elementach należałoby pamiętać?

Ślub i wesele to zwykle duże zdarzenie, najczęściej wielkie wydatki oraz długi czas przygotowań oraz poszukiwań. Ważne jest to, gdzie odbędzie się zabawa weselna, który zespół na wesele zabawi weselników i czy jedzenie jest jedynie smaczne czy wręcz nieziemskie.
Sesja ślubna w deszczu

Ślub w deszczu

Motyw pocałunków w deszczu pojawia się często w romantycznych filmach. Deszcz w tych scenach tworzy niesamowity nastrój. Jak stwierdził Bob Marley „Jedni czują deszcz, a inni tylko mokną”.
patera

Wesele – zacznij je organizować jak najwcześniej

Organizowanie wesela to niewątpliwe dość zawiłe i skomplikowane zadanie. Zazwyczaj jednak czeka nas ono tylko raz w życiu, stąd też warto naprawdę się do niego przełożyć. W końcu każda para młoda chyba chce, aby dzień jej ślubu był przez wszystkich gości zapamiętany jak najlepiej. Aby tak było i żeby zaoszczędzić sobie stresów, warto zabrać się za wszystko odpowiednio wcześnie.
Kiedy jest zatem odpowiedni moment, aby zacząć planowanie? To zależy, którą część konkretnie mamy na myśli. Jeżeli chodzi o rezerwację sal weselnych, to wiele z nich należy „zaklepać” już nawet dwa lata wcześniej.
jedzenie

Catering jako wyłonienie stosownej diety

W dzisiejszym, zabieganym świecie mamy coraz to mniej czasu na zdrowe, zbilansowane pokarmy. Nagminnie żywimy się w stoiskach z niezdrowymi chamburgerami, czy też raczymy się żywnością smażoną w głębokim oleju niepokojącej jakości. Tryb żywienia ma olbrzymi wpływ na nasze zdrowie, wygląd i samopoczucie.
dziewczyna z aparatem

Piękne fotografie z dnia ślubu, które zostaną wykonane przez profesjonalnego fotografa

Ślub to jedno najwspanialszych wydarzeń w życiu każdej pary. Każdy pragnie, aby ten dzień był niesamowity. Niektórym z nas zależy na dużej liczbie gości, innym na niewielkim a także kameralnym przyjęciu. Większość ślubnych planów ma jednak jeden wspólny element. Są nim niesamowite zdjęcia z tej ceremonii.
Zespół weselny Wrocław - Dolnośląskie

Kiedy warto korzystać z pomocy konsultanta ślubnego?

Każdy kto kiedykolwiek szykował się do ślubu i wesela wie jak duże jest to działanie. Ile czasu i pracy wymaga. Wiedzą o tym narzeczeni, wiedzą to i rodziciele przyszłych małżonków. Już na wiele miesięcy wcześniej powinno się wyselekcjonować i "zaklepać" salę, zespół, zaprojektować i powysyłać zaproszenia. No i oczywiście o własnym stroju trzeba pamiętać. Nie zapomnieć o obrączkach, kompetentnym fotografiku, torcie a także tysiącu innych mniej ważnych szczególików typu kwiatki, kolor serwetek, wystrój kościoła, menu... zawrotu głowy można dostać! Tym bardziej kiedy się zamieszkuje w dużym mieście, np. w pięknym mieście Wrocław, gdzie zespołów weselnych jest ponoć z tysiąc! I nawet gnomy nie przyjdą nam z pomocą chociaż w tym miejscu jest ich bez liku.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.