Menu strony
Weselny niezbędnik Panny Młodej

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Sezon ślubny już się rozpoczął. Te z Was, które mają ten dzień przed sobą, na pewno zastanawiają się, co należy mieć przy sobie, aby nie zaskoczyła Was żadna nieprzewidziana sytuacja.
bukiet ślubny

Mozaika weselnych nurtów w aranżacji kościołów

Ślub i uroczystości weselne to zdarzenia nierozerwalnie związane z rytuałem. Stan małżeński i rodzina, to wciąż główne wartości w życiu dzisiejszego człowieka.
Każdy wie, jaką wartość dla zaaranżowania udanej i pamiętnej ceremonii mają wytworne dekoracje i zaproszenia na ślub i wesele. Producenci dodatków weselnych dokładają wszelakich starań, żeby asortyment odróżniał się luksusowym stylem i nadawał blasku jakiejkolwiek uroczystości. Rozmieszczenie na zaproszeniach ślubnych oryginalnych i tajemniczych przytoczeń sprawia, że podoba się każdemu.

Ciekawe fotografie a fotograf ślubny w Łodzi

Fotografia ślubna z roku na rok zyskuje na popularności. Planując zawarcie związku małżeńskiego przyszła para młoda pragnie wybrać polecanego specjalistę, jakim jest fotograf ślubny. Przeszukiwanie for w sieci, pytania do przyjaciół…
wesele

Istotne elementy wiążące się z urządzaniem wesela

Urządzanie wesela wiąże się z duża liczbą ważnych kwestii, jakie należy przemyśleć. Analogicznie jak samą ceremonię ślubną, również przyjęcia weselne organizuje się z dużym wyprzedzeniem.
namioty bankietowe

Namioty bankietowe to wspaniała propozycja

Kiedy szykujemy zabawę w ogrodzie, to powinniśmy mieć pewność, że będziemy w stanie ochronić gości na wypadek każdej pogody. Dlatego właśnie musimy zaopatrywać się w odpowiednie akcesoria, tak żeby posiadać świadomość, że nasi goście będą usatysfakcjonowani.


Namioty bankietowe to wspaniała propozycja

Namioty bankietowe występują w przeróżnej powierzchni


Namioty bankietowe to wspaniała propozycja

Jeżeli pragniemy mieć świadomość, że żaden deszcz, ani spore słońce nie zniszczą naszego przyjęcia w ogrodzie, to powinniśmy zainwestować w namioty bankietowe.
Tort weselny

Ciastka, batony i torty – wszystko to zachęca swym wyglądem i zapachem, a jeden gryz sprawia, iż nie jesteśmy w stanie się im oprzeć

Słodycze wywołują w nas zdziczałą zwierzynę. Co jakiś czas zapala się tajemniczy guzik, który przypomina o potrzebie zjedzenia wafelka, ciasteczek, czy innych lukrowanych produktów. A wielość kolorowych kawiarenek w miasteczkach wcale nie wspiera w przeciwstawianiu się im.
Powrót gożdzików na salony

Powrót gożdzików na salony

Gdy babcia Madzi marzyła: „A może Madzia będzie miała bukiet z goździków? Eee…chyba jednak nie”, nie przypuszczała, że właśnie w pracowni florystycznej powstaje goździkowy bukiet dla jej wnuczki. Goździki te były niezwykłe, w kolorze szampana jak jej suknia, z bordowo – malinowymi przecierkami jak jej buty. Kilka osób zapytało – co to za kwiaty?
fotografia ślubna

Jakie są najlepsze obrączki dla młodej pary?

Większa część osób na pewnym etapie życia myśli o stabilizacji, o znalezieniu swej drugiej połowy, z którą mogłaby spędzić resztę swoich dni. I dużej liczbie się to prędzej czy potem udaje.


Jakie są najlepsze obrączki dla młodej pary?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, wiesz już gdzie żyć i planujesz już termin ślubu, musisz zatroszczyć się o detale.
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Odpowiednia suknia na ślub

Nie jest nowością, że dla każdej panny młodej wybór sukni jest bardzo ważny. Salon sukni ślubnych Lublin - Atelier oraz magazyny poświęcone temu tematowi, przydają się wtedy bardzo często. W czasie przymiarek pomóc może opinia znajomych lub sprzedawcy w sklepie z sukniami. Ich doświadczenie w doborze sukien może być duże i takie rady mogą okazać się niezbędne.Nie ma panny młodej, która w dzień swojego ślubu nie chciałaby czarująco wyglądać.
Sesja ślubna w deszczu

Ślub w deszczu

Motyw pocałunków w deszczu pojawia się często w romantycznych filmach. Deszcz w tych scenach tworzy niesamowity nastrój. Jak stwierdził Bob Marley „Jedni czują deszcz, a inni tylko mokną”.