Menu strony
zdjęcie weselne

W przygotowaniach ślubnych kluczowy punkt stanowi wybór obrączek

Marzeniem wszelkiej damy jest ładna uroczystość weselna. Dla wielu z nich jest to moment niesamowicie specjalny i dokładają one mnóstwo starań do powodzenia całkowitego wydarzenia. Oczywiście przyszły mąż wcale nie schodzi tu na dalszy plan.
ślub w kościele

Odnajdź wymarzoną suknię na wesele, która zachwyci gości

Niejedna pani przed wielką uroczystością poszukuje idealnej sukni, która może zachwycić wszystkich zaproszonych gości na przyjęciu. Nie zawsze piękno łączy się z komfortem, warto więc szukać stroju, który poza tym, że będzie efektowny, nie będzie nam wadził w trakcie zabawy. W wielu sklepach można odnaleźć suknie, które będą się nadawały na wieczorne imprezy lub wesele. Robione są one nierzadko z mało wytrzymałych tkanin.
samochód do wypożyczenia

Wypożyczalnia samochodów funkcjonująca w Krakowie – z jakiego względu dobrze jest dzisiaj korzystać z jej usług?

Dla zdecydowanej większości osób samochód jest współcześnie absolutnie podstawowym elementem zwyczajnego życia.
bukiet przygotowany na ślub

Twoja narzeczona będzie obchodzić niebawem urodziny

Chciałbyś przygotować jakąś niespodziankę, która z pewnością ją zaskoczy. Dumasz zatem intensywnie co takiego kupić, by ją zadziwić?


Twoja narzeczona będzie obchodzić niebawem urodziny

Niebywale Ci na tym zależy, ale brak Ci pomysłów na coś nieoklepanego.
patera

Wesele – zacznij je organizować jak najwcześniej

Organizacja wesela to oczywiście dość zawiłe i skomplikowane zadanie. Na ogół jednak czeka nas ono wyłącznie raz w życiu, stąd też warto naprawdę się do niego przełożyć. W końcu każda para młoda chciałaby, aby dzień jej ślubu był przez wszystkich gości zapamiętany na długi czas. Aby tak było i żeby zaoszczędzić sobie stresów, warto zabrać się za wszystko jak najwcześniej.
Kiedy jest więc odpowiedni moment, żeby zacząć planować? To zależy, którą część konkretnie mamy na myśli. Jeśli chodzi o zarezerwowanie sal weselnych, to niektóre z nich musimy „zaklepać” już nawet kilkanaście miesięcy wcześniej.
Ślub i wesele w stylu vintage

Gdzie zorganizować niezapomniane wesele w Kielcach?

Uroczystość ślubu i wesela to najczęściej najpiękniejszy dzień w życiu narzeczonych. W związku z tym chcą, żeby organizacja była idealna i żadna niespodziewana sytuacja zwyczajnie nie mogła się zdarzyć. Przygotowania rozpoczynają się często już 2 lata przed ślubem i obejmują każdy szczegół. Oczywiście nie ma w tym nic szokującego, ponieważ do ustalenia jest naprawdę dużo aspektów.
Bukiet ślubny

Jak wybrać odpowiedni bukiet ślubny?

Organizacja całej uroczystości zaślubin, wesela, dodatków, niesie za sobą ogromną ilość nerwów i niepokoju. Nie bez przyczyny mówi się o Paniach Młodych, że potrafią się przed ślubem zmieniać w prawdziwe monstra, siejące strach wśród całej rodziny i znajomych. Nikt nie jest wstanie zwyciężyć z rozwścieczoną kobietą na dzień przed jej ślubem. Skąd się to wszystko bierze – właśnie ze stresu związanego z organizacją, ale czy da się tego uniknąć? Z pewnością da się zredukować! Bukiet ślubny - jak wybrać ten idealny, dlaczego to takie ważne, czym się kierować w wyborze czy też jak dobrać go do urody, figury?
Kilka prezentów

Cięty kryształ jako wyjątkowy podarunek ślubny

Podarowanie dobrego, cennego prezentu weselnego, to nieraz spory problem, z jakim muszą się zmierzyć zaproszeni. Zazwyczaj znaczy ono główkowanie, co darować przyszłym małżonkom.
Czajnik ceramiczny

Co ofiarować z okazji wesela?

Gdyby sporządzić ankietę pośród przechodniów i spytać ich, w którym miesiącu najpiękniej brać ślub, mnóstwo ludzi na pewno odpowiedziałaby maj. Trudno się dziwić takiej odpowiedzi. Przyroda kwitnie, wokoło pełno kwiatów.Jest ciepło i miło. Aż chce się żyć! To doskonała pora, aby przysięgać sobie prawdziwą miłość. Maj jest miesiącem kochanków. Okoliczności przyrody świetnie pomagają miłosnym uniesieniom.

Wrocław – gdzie znaleźć fotografa na ślub?

Stopienie w jedno dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dlatego też wszystko wtedy musi być chwytające za serce, zapięte na ostatni guzik i bez skazy. Ceremonia, podczas której narzeczeństwo przysięga sobie coś tak bardzo doniosłego, jak wierność do końca życia, aż się prosi, by zostać zapamiętana na pięknych zdjęciach.