Menu strony
Powrót gożdzików na salony

Powrót gożdzików na salony

Gdy babcia Madzi marzyła: „A może Madzia będzie miała bukiet z goździków? Eee…chyba jednak nie”, nie przypuszczała, że właśnie w pracowni florystycznej powstaje goździkowy bukiet dla jej wnuczki. Goździki te były niezwykłe, w kolorze szampana jak jej suknia, z bordowo – malinowymi przecierkami jak jej buty. Kilka osób zapytało – co to za kwiaty?
Zdjęcia ślubne

5 częstych błędów związanych z fotografią ślubną

Dlaczego portfolio jest tak ważne? Są przeróżne miejsca i różne światło. Na pewno zdjęcia w gotyckiej katedrze będą miały kompletnie inny klimat, niż te w nowoczesnym jasnym kościele. Warto zobaczyć, jak fotograf pracuje w różnych warunkach. Jest wielu świetnych fotografów, ale nie ma jednego najlepszego. Dlaczego? Po prostu każdy ma inny styl, inny punkt patrzenia na wydarzenia. Często są to elementy nie do skopiowania.
Panna Młoda w turkusie

Panna Młoda w turkusie - stylizacja ślubna

W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo, ale jednocześnie być i czuć się sobą. Celem Marty, naszej Panny Młodej, było wyglądać pięknie i niepowtarzalnie - inaczej niż tradycyjna Panna Młoda. Dlatego jako kolor swojej sukni ślubnej wybrała turkus. Barwa niecodzienna i jakże odpowiednia na słoneczny letni dzień.
wesele

Dekoracje sal ślubnych

Dzień, podczas którego para przyrzeka sobie wierność do śmierci, jest dniem niezwykłym i wartym wydania każdych sum, by był magiczny i idealny. Do zorganizowania jest sporo rzeczy.
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Odpowiednia suknia na ślub

Nie jest nowością, że wybór sukni ślubnej jest dla panny młodej sprawą bardzo istotną. Salon sukni ślubnych Lublin - Atelier oraz magazyny poświęcone temu tematowi, przydają się wtedy bardzo często. Warto w tym czasie poprosić o radę znajomych lub sprzedawcę w sklepie z sukniami. Ich doświadczenie w doborze sukien może być duże więc rady mogą być niezastąpione.Nie ma panny młodej, która w dzień swojego ślubu nie chciałaby czarująco wyglądać.
Sesja ślubna w deszczu

Ślub w deszczu

Motyw pocałunków w deszczu pojawia się często w romantycznych filmach. Deszcz w tych scenach tworzy niesamowity nastrój. Jak stwierdził Bob Marley „Jedni czują deszcz, a inni tylko mokną”.
Weselny niezbędnik Panny Młodej

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Sezon ślubny już się rozpoczął. Te z Was, które mają ten dzień przed sobą, na pewno zastanawiają się, co należy mieć przy sobie, aby nie zaskoczyła Was żadna nieprzewidziana sytuacja.

Jak sprawić idealny prezent?

Do których urodzin wciąż wracamy myślami? Każdy z obecnych ma odmienne wspomnienia związane z istotnymi chwilami w życiu, teraz czas zafundować niezapomniane emocje przyjaciołom. A mniemam, że nic tak nie uwalnia emocji jak wyjątkowy prezent, który będziemy wspominać przez długi czas. W zależności od sytuacji, czy jest to prezent dla żądnego przygód nastolatka, czy może upominek dla małżeństwa z dłuższym stażem, zafundujmy taką niespodziankę, która przypadnie do gustu solenizanta.

Gdzie kupić buty ślubne?

W dzisiejszych czasach warto posiadać piękny ubiór, który pozwoli wspaniale się poczuć, a także wywrzeć znakomite wrażenie u wielu osób. Zdecydowanie najlepszym zamysłem może okazać się zakupienie uznanych i docenianych przez większość klientów ubrań i dodatków u uznanych marek. Wśród mnóstwa niesamowitych ofert zakup fajnych ubrań nie jest nigdy sprawą banalną. Niesamowicie istotne jest, aby takie stroje były uszyte starannie i odznaczały wielką dbałością o wszelkie detale oraz odznaczały się niezrównaną galanterią i wyśmienitym smakiem. Wszystkie te cechy i oczekiwania wspaniale spełniają punkty sprzedaży Asos, którego załoga bardzo dobrze wie, czym charakteryzuje się moda na jesień.
suknia na ślub

Jakie suknie ślubne mają teraz wzięcie? Mamy sprawdzone podpowiedzi dla poszukujących solidnych informacji

Ślub, to jeden z najpiękniejszych momentów związku każdej pary, bo jest to w rzeczywistości zwieńczenie miłości i ślubowanie wzajemnie najważniejszych wartości, które będą w dalszym, wspólnym życiu trwać. Ślub to również bardzo duże przedsięwzięcie, jakie wiąże się z doborem odpowiedniego stroju, ale również z organizacją przyjęcia weselnego, na które będą zaproszeni znajomi i rodzina.