Menu strony
Rękawiczki
ubrania Charles Vogele

Kolekcja zimowa dla całej rodziny

Kolekcja Casablanca
Damska:
"Winter College"

To kolekcja inspirowana prawdziwym życiem studenckim.
Rękawiczki VeroStilo

Rękawiczki VeroStilo

Bez względu na czasy, rękawiczki wciąż odgrywają tę samą rolę: za zadanie mają chronić delikatną skórę dłoni oraz pełnić funkcję ozdobną. I choć dziś nie są wyznacznikiem luksusu ani przynależności klasowej, dobrze je mieć ze sobą w torebce podczas srogiej zimy.
Pierwsza komunia święta

Przygotuj się do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko wielkie wydarzenie dla każdego drugoklasisty ale też duży stres i spory koszt dla rodziców. Całe wydarzenie poprzedza ciąg przygotowań nie tylko w sferze duchowej, ale także tych związanych z zakupem właściwego wyposażenia komunijnego, przygotowaniem obiadu komunijnego jak również zaproszeniem rodzimy. Niezwykle istotnymzakupem są stroje komunijne.
pierwsza komunia święta

Przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej w aktualanych czasach jako przyjęcie typowo komercyjna.

Przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej zaczeło być uroczystością komercyjną. Wydatki powiązane z tym zdarzeniem często przekraczają oczekiwania rodziców. Kupno alby, sukienki komunijnej i wszystkich załączników niezbędnych dziecku do przystąpienia do pierwszej komunii i zorganizowanie przyjęcia związana jest z wysokimi kosztami. Wydatki powiązane z pierwszą komunią świętą rozpoczynają się już kilka miesięcy wcześniej. Każde dzieciątko, by móc dołączyć do tego sakramentu, koniecznie musi posiadać różaniec, świecę oraz książeczkę do modlitwy.
Krem do rąk

Jesienna ochrona narażonej na podrażnienia skóry – jakie wybierać kosmetyki i jak potęgować ich działanie?

Początek jesieni to trudny okres dla wrażliwej skóry twarzy i dłoni. Jak o nią dbać podczas początkowych chłodniejszych dni? Mocne letnie słońce przyzwyczaiło skórę twarzy i dłoni do wysokich temperatur. Niespodziewane ochłodzenie może spowodować spierzchnięcie naskórka na rękach i nieprzyjemne ściągnięcie na twarzy. Stosowne kosmetyki pomogą jednakże głęboko odżywić skórę i ochronić ją przed ostrym wiatrem.
krawiectwo

Jakie zastosowanie może mieć roboczy strój ? W jakim celu go się stosuje na co dzień ? Czy jest konieczny?

Właściwe ubranie w miejscu to rzecz bardzo istotna. Pewne przedsiębiorstwa na własną rękę zapewniają własnym pracownikom odpowiedni strój, który obowiązuje w zakładzie pracy.