Menu strony
Rękawiczki
ubrania Charles Vogele

Kolekcja zimowa dla całej rodziny

Kolekcja Casablanca
Damska:
"Winter College"

To kolekcja inspirowana prawdziwym życiem studenckim.
krawiectwo

Jakie zastosowanie może mieć roboczy strój ? W jakim celu go się stosuje na co dzień ? Czy jest konieczny?

Właściwe ubranie w miejscu to rzecz bardzo istotna. Pewne przedsiębiorstwa na własną rękę zapewniają własnym pracownikom odpowiedni strój, który obowiązuje w zakładzie pracy.
Krem do rąk

Jesienna ochrona narażonej na podrażnienia skóry – jakie wybierać kosmetyki i jak potęgować ich działanie?

Początek września to trudny czas dla wrażliwej skóry twarzy i dłoni. Jak o nią dbać w czasie początkowych pochmurnych dni? Intensywne letnie słońce przyzwyczaiło skórę twarzy i rąk do upalnych temperatur. Niespodziewane ochłodzenie może powodować spierzchnięcie naskórka na dłoniach i nieprzyjemne napięcie na twarzy. Odpowiednie kosmetyki pomogą jednakże głęboko odżywić skórę i chronić ją przed zacinającym wiatrem.
pierwsza komunia święta

Przyjęcie sakramentu pierwszej komunii świętej w aktualanych czasach jako przyjęcie typowo komercyjna.

Otrzymanie sakramentu pierwszej komunii świętej zaczeło być imprezą komercyjną. Wydatki związane z owym zdarzeniem niejednokrotnie przekraczają oczekiwania rodziców. Zakup alby, sukienki komunijnej i wszelakich załączników potrzebnych potomkowi do przystąpienia do pierwszej komunii oraz organizacja przyjęcia wiąże się z dużymi kosztami. Koszty powiązane z pierwszą komunią świętą rozpoczynają się już kilka miesięcy wcześniej. Każde dziecko, by móc przystąpić do tego sakramentu, obowiązkowo musi posiadać różaniec, świecę oraz książeczkę do nabożeństwa.
Pierwsza komunia święta

Przygotuj się do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko ogromne przeżycie dla każdego drugoklasisty ale również duży stres i niemały wydatek dla rodziców. Całe wydarzenie poprzedza szereg przygotowań nie tylko duchowych, ale także takich powiązanych z zakupem właściwego wyposażenia komunijnego, przygotowaniem imprezy i zaproszeniem gości. Niezwykle ważnymzakupem są stroje komunijne.
Rękawiczki VeroStilo

Rękawiczki VeroStilo

Bez względu na czasy, rękawiczki wciąż odgrywają tę samą rolę: za zadanie mają chronić delikatną skórę dłoni oraz pełnić funkcję ozdobną. I choć dziś nie są wyznacznikiem luksusu ani przynależności klasowej, dobrze je mieć ze sobą w torebce podczas srogiej zimy.