Menu strony
SPA
pani w basenie

Miejsca stworzone z myślą o paniach

Niewiele jest rzeczy, jakie umieją lepiej poprawiać kobiecy humor niż fryzjer. Choć wydaje się, iż SPA także może się sprawdzić. Dlaczego? O tym poniżej.
Kolekcja ubrań

Sukieneczka rodzaju mini - czyli, dla kogo oraz jakiego typu dobrać na konkretną okazję

Lubisz czuć się kobieco? Sądzisz, iż pojedynczym spośród Twoich największych atutów bywają Twoje nogi? Jeżeli tak, to doskonale trafiłaś z wyborem temaciku! W naszym dzisiejszym artykule opowiemy Ci o jednej z najbardziej kobiecych, oraz zarazem najmocniej seksownych sukienek, jakie w ogóle istnieją, czyli dokładnie sukienek rodzaju Mini!
Odzież robocza

Szkolenia dress code oraz własna stylistka - czyli, w jaki sposób wygląda program przeszkoleniowy w Poznaniu

Chciałbyś poznać odpowiedź, jaki bywa cel dress codu? Do jakiej rzecz jest nam użyteczny - czy bywa jakiś szczególny powód, by w ogóle przystępować do szkolenia? Jak wygląda programik - czego się na nim nauczymy? A może potrzebujesz pomocy osobistej stylistki? W tego rodzaju wypadku nie czekaj oraz odczytaj nasz felieton - w tym miejscu każdej rzeczy się dowiesz!


Nausicaa

NAUSICAA – nowe rozwiązanie dla ośrodków SPA

Nausicaa jest nowym urządzeniem, integralną częścią projektu SPA firmy GTS. Wykorzystuje wodę w najróżniejszych formach – płynnej, parowej, kropelkowej, rozpylanej łącznie z esencjonalnymi olejkami eterycznymi i wzmocnionej działaniem koloroterapii.
kolczyki srebrne dla dzieci

Różnorodność projektów i form kolczyków

Wyroby srebrne przyciągają uwagę wielu osób. Chociaż to kobiety przede wszystkim interesuje biżuteria zdarza się, że mężczyźni ochoczo zakładają biżuterię zrobioną właśnie z takiego kruszcu.


Różnorodność projektów i form kolczyków

Dużo opiekunów decyduje się na to, aby swoim maluchom przebić uszy.
Portugalia

Kobieca strona Portugalii

Ośrodki SPA w pobliżu słonecznych plaż i zielonych wzgórz, uliczne bazary i eleganckie sklepy, romantyczne miejsca.
słoneczne łączki

Słoneczne łączki na jesienną chandrę

Woda, palmy, muskające skórę światło – czy taki relaks jest realny zimą w centrum miasta? Jak się okazuje, owszem. W zawrotnym tempie rośnie popularność tzw. słonecznych łączek, czyli programu stworzonego na wzór naturalnego słońca. Taki sposób na relaks - w połączeniu z egzotyczną aranżacją - jest serwowany przez coraz większą ilość hoteli i ośrodków SPA.
spa zabieg

Wiosenne przebudzenie ciała

Kiedy cała przyroda budzi się do życia, a słońce zaczyna nieśmiało wyglądać zza chmur, warto pomyśleć, czy nie podarować sobie i swojemu ciału zastrzyku wiosennej witalności? Wszystko po to, aby móc w pełni cieszyć się z wiosny, a latem dumnie prezentować swoje ciało.
Sylwia Gliwa

"Zakątek uroczych kobiet" i wSPAniały weekend

A co jeśli Dzień Kobiet trwałby więcej niż jeden dzień? Gdyby nie był tylko świętem i czekaniem na kwiatek od mężczyzny, ale stałby się czasem kiedy płeć piękna mogłaby celebrować swoją kobiecość w towarzystwie innych kobiet? Byłoby wSPAniale!
ziarna kawy

BODYCOFFEE już w Polsce

BodyCoffee, amerykańska marka kosmetyczna, która podbiła serca gwiazd Hollywood od marca pojawi się polskich instytutach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Polska jest piątym krajem Europy, do którego zawitała ta prestiżowa marka kosmetyczna.
1 2 3 4