Menu strony
SPA
SPA

Zadbaj o siebie...kompleksowo!

Niemal dla każdej kobiety priorytetem jest aby pozostać jak najdłużej młodą. Marzymy o promiennej cerze i zdrowej skórze bez cienia zmarszczek. Nie jest żadną tajemnicą, że na atrakcyjny wygląd trzeba zapracować. Dlatego też wciąż śledzimy i testujemy nowinki kosmetyczne, a gdybyśmy tylko mogły wydałybyśmy ogromne sumy pieniędzy na wszelkie "środki upiększające"... Profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonie kosmetycznym, bądź pielęgnacja domowa przy użyciu nowoczesnych kosmetyków sprawiają, że wyglądamy naprawdę pięknie i zdrowo.
słoneczne łączki

Słoneczne łączki na jesienną chandrę

Woda, palmy, muskające skórę światło – czy taki relaks jest realny zimą w centrum miasta? Jak się okazuje, owszem. W zawrotnym tempie rośnie popularność tzw. słonecznych łączek, czyli programu stworzonego na wzór naturalnego słońca. Taki sposób na relaks - w połączeniu z egzotyczną aranżacją - jest serwowany przez coraz większą ilość hoteli i ośrodków SPA.
aromaterapia

Dlaczego zapachy tak działają na nasze samopoczucie? Na czym polega aromaterapia?

Olejki eteryczne są bardzo często używane w aromaterapii, ale nie tylko. Preparaty z olejkami eterycznymi nie tylko odpowiadają za pielęgnację, gdyż ich naturalne aromaty świetnie wpływają na nasze samopoczucie.
masaż

Spa w Ciechocinku - stylowe hotele z zasobną i ciekawą ofertą Spa

W Ciechocinku można odkryć sporo hoteli, które posiadają zamożną ofertę Spa. W dzisiejszych czasach hotele Spa cieszą się rosnącą popularnością, wśród kobiet i wśród mężczyzn, bo proponują naprawdę niemało wspaniałych i luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych. Termin Spa znaczy leczenie z wykorzystaniem wody, nie od dzisiaj wiadomo, iż woda ma dużo właściwości leczniczych i pomaga w wielu schorzeniach.
glinka

Glinka Ghassoul – najstarszy sekret urody

Glinka Ghassoul to w pełni naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu ( minerał gliniasty), którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Krzemionka po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające.
UV

Pokręcone włosy także da się poskromić, wystarczy zdecydować się na zabieg z zastosowaniem keratyny

Sporo pań narzeka na swe włosy, twierdząc, że są one niesforne i ciężkie do modelowania. Niejednokrotnie objaw ten bywa powiązany ze znacznym wyniszczeniem i wysuszeniem włosów, ale nieraz przyczyną bywa rodzaj włosów.
przyrządy do golenia

Chirurgia plastyczna pozostaje aktualnie na niezwykle wysokim poziomie

W gruncie rzeczy nie ma takiej części ciała, której nie bylibyśmy w stanie polepszyć w taki sposób, by nie stanowiła bardzo dużego dla nas zmartwienia. Ogromnie często bowiem bywa tak, iż z pozoru drobiazg może urosnąć w naszym odczuciu do rangi prawdziwej katastrofy.


Chirurgia plastyczna pozostaje aktualnie na niezwykle wysokim poziomie

Należałoby w takim przypadku dokonać korekcji zniekształconej i zarazem obrzydłej nam części ciała akurat dla samej siebie i podwyższenia własnej wartości we własnych oczach.
Portugalia

Kobieca strona Portugalii

Ośrodki SPA w pobliżu słonecznych plaż i zielonych wzgórz, uliczne bazary i eleganckie sklepy, romantyczne miejsca.
pani w basenie

Miejsca stworzone z myślą o paniach

Niewiele jest spraw, jakie umieją lepiej poprawiać damski nastrój aniżeli fryzjer. Chociaż wydaje się, iż SPA także się sprawdza. Dlaczego? O tym poniżej.
ubrania - fotografijka

Pragniesz otworzyć swój sklep odzieżowy

Marzysz o takim punkcie, w którym każdy odszuka coś innego, a nie wyłącznie odzież, jaką jest sposobność znaleźć w każdym jednym sklepie.


Pragniesz otworzyć swój sklep odzieżowy

Słyszałeś już kiedyś o odzieży tureckiej, która w naszym kraju cieszy się niemałym zaciekawieniem i chciałbyś, by ona utworzyła Twój najważniejszy asortyment.
1 2 3 4