Menu strony
SPA
słoneczne łączki

Słoneczne łączki na jesienną chandrę

Woda, palmy, muskające skórę światło – czy taki relaks jest realny zimą w centrum miasta? Jak się okazuje, owszem. W zawrotnym tempie rośnie popularność tzw. słonecznych łączek, czyli programu stworzonego na wzór naturalnego słońca. Taki sposób na relaks - w połączeniu z egzotyczną aranżacją - jest serwowany przez coraz większą ilość hoteli i ośrodków SPA.
autobus

Jaki zespół muzyczny Legionowo ma szansę nam zaproponować oprawę muzyczną?

W czasie wesela chcemy, żeby różni goście się odpowiednio zabawili, przez to szukamy takiego zespołu, który będzie umiał zachęcić do zabawy ludzi o różnym charakterze.
spa

Day spa – niedługa przerwa w pracy, gdy obywatel ma możliwość odprężenia się i zrelaksowania w oczekiwaniu na wakacje

W aktualnych czasach człowiek żyje błyskawicznym tempem. Wydaje się, że ciągle gdzieś goni i nigdy nie ma czasu na rzeczywisty wypoczynek. Nierzadko nawet w okresie urlopu ciągle pracuje, przez co nie może się naprawdę zrelaksować. Toteż nieustannie wydaje mu się, że jest zmęczony i nie ma nawet chwili wypoczynku.
uśmiechnięty chłopiec

Kostiumy oraz przebrania - a więc, wspaniała zabawa nie jedynie przeznaczona dla dzieci

Imaginuje Ci się udział wewnątrz jakiegoś typu super zabawie, dla przykładu w trakcie karnawału? A może pragniesz zorganizować nietypową imprezę przeznaczoną dla siebie oraz znajomych, lub dla swojego dzieciaka na urodzinki albo inną, istotną dla niego lub Was uroczystość? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś z doborem tematu! W naszym pisanym dzisiaj felietonie po opowiadamy o niesamowitym elemencie, którego nie ma możliwości by zabraknąć na imprezie, czyli - kostiumów oraz przebrań!


Kostiumy oraz przebrania - a więc, wspaniała zabawa nie jedynie przeznaczona dla dzieci

Przeciwko pozorom imprezy maskowe (z pewnością kojarzą się wszystkim z taką rzeczą jak balami maskowymi), nie są tak odłożone na boczny tor, jak ma możliwość się wydawać.
Sylwia Gliwa

"Zakątek uroczych kobiet" i wSPAniały weekend

A co jeśli Dzień Kobiet trwałby więcej niż jeden dzień? Gdyby nie był tylko świętem i czekaniem na kwiatek od mężczyzny, ale stałby się czasem kiedy płeć piękna mogłaby celebrować swoją kobiecość w towarzystwie innych kobiet? Byłoby wSPAniale!
pani w basenie

Miejsca stworzone z myślą o paniach

Mało jest rzeczy, które umieją skuteczniej poprawić kobiecy humor aniżeli fryzjer. Choć wydaje się, że SPA także może się sprawdzić. Dlaczego? O tym poniżej.
koszule męskie

Koszule dla mężczyzn - czyli, gdzie poszukiwać ubranek bez względu na swoją miarę

Jak każdziutki dobrze wie i dziewczyny i chłopacy bywają różni, bardziej duzi czy też bardziej mali, chudsi oraz grubsi - jednak dla obydwu płci, niezależnie od tych wymienionych rzeczy, istnieją całe linie ubranek, tak, by Każdy mógł odczuwać się wspaniale wewnątrz osobistej skórze.
ziarna kawy

BODYCOFFEE już w Polsce

BodyCoffee, amerykańska marka kosmetyczna, która podbiła serca gwiazd Hollywood od marca pojawi się polskich instytutach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Polska jest piątym krajem Europy, do którego zawitała ta prestiżowa marka kosmetyczna.
czapka wiosenna dla dziewczynki

Kiedy wkładać potomkowi czapkę?

To czy zakładać dziecku czapkę i kiedy, powoduje w większości wypadków co niemiara emocji – szczególnie pośród naszych babć.
spa zabieg

Wiosenne przebudzenie ciała

Kiedy cała przyroda budzi się do życia, a słońce zaczyna nieśmiało wyglądać zza chmur, warto pomyśleć, czy nie podarować sobie i swojemu ciału zastrzyku wiosennej witalności? Wszystko po to, aby móc w pełni cieszyć się z wiosny, a latem dumnie prezentować swoje ciało.
1 2 3 4