Menu strony
SPA
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa

Co nam daje spa, czemu opłaca się korzystać z tego typu zabiegów? Czy spa można zorganizować samemu?

Termin spa pochodzi od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością możemy się domyśleć, słowem takim można określić wszelkie zabiegi, które wykorzystują uzdrawiającą moc wody, albo specjalnego błota leczniczego i alg morskich.
plaża w Kołobrzegu

Wypoczynek i kurację można ze sobą połączyć. Wystarczy wybrać się w odpowiednie ku temu miejsce

Zimą osuwamy się w pewnego rodzaju sen, każdego dnia rozmyślamy o tym, żeby przetrzymać następny mroźny wschód słońca oraz szybko pojawić się wieczorem w mieszkaniu pod grubym kocykiem. W ten sposób nasze skryte marzenia oraz perspektywy. Dopiero, kiedy świat budzi się do życia przypominamy sobie, że niedługo lato i warto byłoby dokonać przeglądu naszego ciała.
Sylwia Gliwa

"Zakątek uroczych kobiet" i wSPAniały weekend

A co jeśli Dzień Kobiet trwałby więcej niż jeden dzień? Gdyby nie był tylko świętem i czekaniem na kwiatek od mężczyzny, ale stałby się czasem kiedy płeć piękna mogłaby celebrować swoją kobiecość w towarzystwie innych kobiet? Byłoby wSPAniale!
SPA

Zadbaj o siebie...kompleksowo!

Niemal dla każdej kobiety priorytetem jest aby pozostać jak najdłużej młodą. Marzymy o promiennej cerze i zdrowej skórze bez cienia zmarszczek. Nie jest żadną tajemnicą, że na atrakcyjny wygląd trzeba zapracować. Dlatego też wciąż śledzimy i testujemy nowinki kosmetyczne, a gdybyśmy tylko mogły wydałybyśmy ogromne sumy pieniędzy na wszelkie "środki upiększające"... Profesjonalne zabiegi kosmetyczne wykonywane w salonie kosmetycznym, bądź pielęgnacja domowa przy użyciu nowoczesnych kosmetyków sprawiają, że wyglądamy naprawdę pięknie i zdrowo.
pani w basenie

Miejsca stworzone z myślą o paniach

Mało jest spraw, które potrafią skuteczniej poprawiać kobiecy humor niż fryzjer. Choć wydaje się, iż SPA także się sprawdza. Dlaczego? O tym niżej.
sukienki studniówkowe

Czy w sklepach już okazują się być oferowane sukienki studniówkowe?

Studniówka to naprawdę ważne zdarzenie dla młodzieży, to pierwszy ich pełnoprawny bal, z tego powodu tak dużo wagi zwracają temu, aby odpowiednio się do niej przyszykować.
aromaterapia

Dlaczego zapachy tak działają na nasze samopoczucie? Na czym polega aromaterapia?

Olejki eteryczne są dość często używane w aromaterapii, lecz nie jedynie. Środki z olejkami eterycznymi nie tylko są odpowiedzialne za pielęgnację, ponieważ ich naturalne aromaty świetnie wpływają na nasze samopoczucie.
masaż

Spa w Ciechocinku - stylowe hotele z zasobną i ciekawą ofertą Spa

W Ciechocinku można odkryć mnogość hoteli, które posiadają bogatą ofertę Spa. W dzisiejszych czasach hotele Spa cieszą się rosnącą renomą, wśród kobiet i wśród mężczyzn, gdyż proponują faktycznie sporo doskonałych i luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych. Termin Spa oznacza leczenie za pośrednictwem wody, nie od dziś wiadomo, że woda ma sporo właściwości leczniczych oraz dopomaga w wielu schorzeniach.
kobieta

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
słoneczne łączki

Słoneczne łączki na jesienną chandrę

Woda, palmy, muskające skórę światło – czy taki relaks jest realny zimą w centrum miasta? Jak się okazuje, owszem. W zawrotnym tempie rośnie popularność tzw. słonecznych łączek, czyli programu stworzonego na wzór naturalnego słońca. Taki sposób na relaks - w połączeniu z egzotyczną aranżacją - jest serwowany przez coraz większą ilość hoteli i ośrodków SPA.
1 2 3 4