Menu strony
Sport
Nowa kolekcja Gatta Active Thermoactive

Nowa kolekcja Gatta Active Thermoactive na sezon jesień/zima 2011/12

Gatta Active to bielizna, która aktywnie wspiera funkcje organizmu. Wprowadzona kilka lat temu linia gatta Active Thermoactive znajduje coraz szersze uznanie zarówno wśród zawodowych sportowców, jak i osób, które uprawiają sport okazjonalnie. W nadchodzącym sezonie Gatta Active poszerza kolekcję o neutralne kolory, które z pozwolą na wykorzystanie bielizny w życiu codziennym.
Znajdź sposób na wiosenną formę

Znajdź sposób na wiosenną formę

Z utęsknieniem czekasz na ciepłe dni i pierwsze promienie wiosennego słońca… Choć pogoda jeszcze zaskakuje, coraz częściej myślisz o zrzuceniu zimowego płaszcza, ciepłych ubrań, a przede wszystkim… zbędnych kilogramów. Co zrobić, aby wiosna zastała cię w świetnej formie?

Buty dla sportowców

Wiosna to najwyższa pora, by zacząć żyć na sportowo. Jeżeli chcesz dbać o formę, powinieneś kupić dobry sprzęt do ćwiczeń. Najważniejszym elementem w arsenale sportowca są porządne buty. Niedużo osób wie, że bieganie po parku jest właściwie niebezpieczne dla naszych stawów. By zmniejszyć te okropne efekty joggingu, należy nabyć buty, który skutecznie amortyzują nacisk. Lekarze, trudniący się fizjologią wysiłku, zaprojektowali modele pasujące do różnych rodzajów aktywności.
zestawy

Kurtka spod marki Outhorn - czyli, wszystko co dobrze jest na ten temat wiedzieć

Marka Outhorn, na temat której dziś będzie mowa, to marka jednej z obecnie porządniejszych firm, wytwarzających odzież sportową, nie tylko przeznaczoną dla person, które zajmują się sportem każdego dnia.
wyprzedaż

Co to są koszule męskie slim fit, jaka jest ich inna nazwa i jaka osoba najlepiej w nich się prezentuje?

Gdy jesteśmy ponadto we względnie młodzieńczym wieku, chcemy zwrócić na swoją osobę uwagę płci przeciwnej. WSzelki chłopak ma na to jakiekolwiek swe sposoby. Atrakcyjne perfumy, lśniące zęby, miła, cała elokwencji rozmowa.
zwiedzająca para

W zdrowym ciele zdrowy duch!

W ostatnim dwudziestoleciu z powodu wzrostu świadomości społeczeństw dokonał się olbrzymi zwrot ku zdrowemu trybowi życia, zaczynając od zmian na naszych stołach gdzie zmiany te są najbardziej widoczne. Standardowa polska kuchnia odmieniła się ogromnie: ciężkie, potrawy smażone na głębokim tłuszczu zastąpiły lekkie potrawy, gotowane nad parą chude mięsa, trendy robi się nawet pieczenie własnego chleba.
Buty Reebok Workout

Obuwie, które jest przyjemne w noszeniu

Posiadanie obuwia, które prezentuje wygodę jest super rozwiązaniem, które będzie świetnie oddziaływało na nasze prawidłowe samopoczucie a także zdrowie naszych stóp. Bardzo mało osób ma świadomość tego, że źle dobrane obuwie może doprowadzić do poważnych kłopotów ortopedycznych. Lepiej wystrzegać się tego rodzaju zagrożeń i starannie dobierać obuwie do swych potrzeb.
buty sportowe

Co zrobić aby znaleźć najlepsze obuwie?

Każdy bez wyjątku ze sportów wymaga odpowiedniego przygotowania, zarówno jeśli chodzi o stronę fizyczną, ale także o odpowiednie wyposażenie. W licznych sportach szczególnie istotne są odpowiednie buty sportowe, ponieważ dzięki nim zawodnik przede wszystkim jest czuł się bezpiecznie, a po drugie będzie dużo bardziej efektywny i wydajny. Fakt ten dotyczy większości sportów, na przykład grający w koszykówkę potrzebują butów wysokich, które chronią kostkę przed możliwością skręcenia, tenisiści stosują obuwie wykonane w taki sposób, aby dało się w nich szybko poruszać się po korcie, a biegacze będą potrzebowali butów lekkich, z dobrą strefą amortyzacji która chroni stawy przed kontuzjami.
Nowa kolekcja Stella McCartney barricade

Nowa kolekcja adidas - Stella McCartney – barricade

adidas prezentuje nową kolekcję Stella McCartney barricade: linię ubrań dla aktywnych dziewczyn grających w tenisa, które łączą wysokiej jakości technologie i unikalny design Stelli. Świetne tenisistki - Karolina Wozniacki, Laura Robson, Maria Kirilenko stawiają na stroje, które łączą styl i właściwości najwyższej jakości odzieży sportowej.
szczupłe ciało

Dbamy o zdrowie i ciało - użyteczne rady dla każdego człowieka

Aktualnie moda na zdrowy tryb funkcjonowania jest niezwykle duża i coraz więcej osób poddaje się jej wpływom. Wśród licznych trendów bez wahania wolno uznać, że ten jest jednym z lepszych, bo rzeczywiście coraz więcej ludzi z zapałem zmienia swoje przyzwyczajenia i rozpoczyna się zdrowo odżywiać a także uprawiać sport. Warto pamiętać, że w drodze do zdrowego samopoczucia zasadnicza jest systematyczność i zdecydowanie.
1 2 3