Menu strony
Prezenty
sport - perspektywa

Często można usłyszeć, że kobiety należy rozpieszczać oraz wręczać im przeróżnego rodzaju prezenty - ale nie zawsze tyczy się to wyłącznie pań

Prawdą jest, że kwiaty wręczamy zwykle kobietom. Niekiedy z jakiejś rocznicy, a niekiedy bez okazji, ale aby pokazać jej swą miłość.
odkurzacz

Worki do odkurzaczy jako metoda na zatroszczenie się o porządek, a także schludność każdego mieszkania

Obecnie mieszkając w takim miejscu jak Gdańsk nie sposób nie skorzystać z wielorakich możliwości gwarantowanych przez nie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na umiejscowienie – bliskość Morza Bałtyckiego powoduje, że można nierzadko spędzać w atrakcyjny sposób mijające dni i godziny.
Prezent na Walentynki dla ukochanej

Prezent na Walentynki dla ukochanej

Lista Walentynkowych prezentów jest długa, szalenie różnorodna i indywidualna. Najsilniejsze jej punkty to biżuteria w bardzo różnym wydaniu, stylowy zegarek, eleganckie, drobne akcesoria czy kosmetyki przygotowane specjalnie na tę okazję.
tworzywo


Prezenty na urodziny powinny okazać się przemyślane

Nie ma znaczenia, czy pragniemy kupić coś potomstwu na urodziny, czy pragniemy mu podarować coś, bez względu na okoliczności.
Wieczór panieński

Jaki kreacyjny upominek będzie bardzo dobry na wieczór panieński?

Wieczór panieński to coś co powinna doświadczyć każda Panna Młoda. Najczęściej wieczór panieński odbywa się na kilka dni przed ślubem i na ogół jego organizacją zajmuje się świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten wolno spędzić na wiele różnorodnych sposobów, ważne jest to, by był on naprawdę niezapomniany. W czasie wieczoru panieńskiego wolno wyróżnić kilka stałych fragmentów, jednym z nich z pewnością są prezenty dla przyszłej Panny Młodej.
Męskie torby od VeroStilo

Męskie torby od VeroStilo

Torby dla mężczyzn to temat bardzo śliski. No bo tak: nie chcemy toreb przypominających tych damskich. Poszukujemy dodatków, które będą funkcjonalne, dobrze wykonane a do tego nie będą straszyć pospolitym designem. Jaką torbę kupić, by równie dobrze wyglądała w pracy, na spotkaniu z kolegami i na ważnym spotkaniu?
Święta, choinka świąteczna

Zawsze udane prezenty!

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby to niełatwe zadanie, szczególnie podczas bożonarodzeniowej gorączki zakupów. TK Maxx przygotował specjalne propozycje dla osób, które w poszukiwaniu upominków dla rodziny i przyjaciół kierują się wysoką jakością i doskonałym stylem.
biżuteria

Majowa promocja biżuterii YES

Maj wraz ze słońcem przynosi mnóstwo okazji na obdarowanie bliskich nam osób. Sklepy Jubilerskie YES, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, przygotowały specjalną promocję.