Menu strony
Perfumy
prezent dla mamy

Jaki ofiarować prezent swojej kobiecie – córce, mamie czy siostrze? Podsuniemy ci kilka pomysłów

Zbliżają się święta, a więc trzeba pomyśleć o zakupie cudownych upominków dla naszych kobiet. Jeśli nie orientujesz się co podarować swojej kobiecie – żonie, córce, mamie czy siostrze, my podpowiemy ci co wybrać.
zapachy

Kosmetyki, perfumy

Wybierając kosmetyki oraz perfumy dla siebie, nie patrzymy głównie przez wzgląd na nośną reklamę. Propozycje producentów zadziwiają nas bogactwem dostępnych możliwości, a perfumy powodują, że i my chcemy luksusu w takiej formie. Kobiety uwielbiają być obdarowywane przez swych partnerów, też bez okazji, z tego też powodu producent wychodzi nieustannie z nowymi ofertami dla swoich klientek. Kobiety mają zazwyczaj upatrzone marki i typy perfum, dlatego usilnie polują na drogeryjne promocje.
Perfumeria Internetowa Tigerandbear

Okres wakacyjny może wonieć nie tylko roślinnością i miłymi wspomnieniami - poznaj letnie zapachy perfum

Okres wakacyjny może wonieć nie wyłącznie kwiatami, łąką i miłymi wspomnieniami, a także dobrymi, ekskluzywnymi perfumami. Poniżej publikujemy przydatne zestawienie najbardziej znanych firm zapachowych, których marki można napotkać w takich miejscach jak drogeria lub perfumeria internetowa.

Znajdź swój zapach i styl

Dziewczyno-chłopak, panienka, grunge girl, hipiska, kobieta eteryczna. Każda z nas jest jakaś i każda ma określony styl ubierania się. Długie spódnice, trampki czapeczki,tiule, ciężkie buciory, ramoneski, to wszystko każdego dnia w jasny sposób nas określa i stawowi niejako naszą wizytówkę. Ubieramy się tak jak chcemy. Lubimy czuć się komfortowo w swoich ciuchach. Często też dany ciuch odzwierciedla naszą osobowość.

Oryginalne perfumy dla eleganckiej pani

Marilyn Monroe powtarzała często, że chodzi do łóżka ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest wyznacznikiem kobiecości. Miliony kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nie powinno wydawać się to dziwnym. Zapach od zarania dziejów był tym co kusi. Jest nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wszystko mówiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater pragnął zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć dość brutalnie.
Axe

Wszystko dla miłośników czekolady

Niegdyś wytwarzana najchętniej w postaci tabliczek czekolady, współcześnie ze względu na swoje niezwykłe właściwości dostępna jest pod najróżniejszymi postaciami. Jest jednym z najpotężniejszych i najsmakowitszych afrodyzjaków - który potęguje poczucie własnej atrakcyjności fizycznej. Działa również antydepresyjnie i pobudza organizm do produkcji endorfiny - hormonu szczęścia.