Menu strony
Ubrania
kobieta w okularach

Interesujące oraz barwne dodatki

Wielobarwny akcent w codziennej stylizacji może całkowicie zmienić styl całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też dużo mówić o osobie, jaka je nosi.
naszyjnik z recyklingu Magdalena Dubiel

Moda z recyklingu

Androgeniczna bluzka z krawatami, subtelny toczek z reklamówek oraz naszyjnik z puszek, czyli moda w wydaniu twórczego recyklingu.
W marcu zakończyła się pierwsza edycja konkursu trashion "Śmieć-Deaktywacja", która pokazała twórcze oblicze wyobraźni oraz… śmiecia.
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Pomysły na ciekawe stylizacje

Frędzle w kobiecej modzie budzą skojarzenia ze stylem boho lub elementami stylu westernowego. Mają one swoje miejsce w modzie od bardzo dawna i co jakiś czas stają się ogromnym trendem. W jaki sposób je łączyć?
buty

Gdzie można szybko kupić nietypowe i modne obuwie?

Bez wątpienia wiele osób marzy o tym, aby kupić dla siebie modne obuwie, które równocześnie będzie znakomicie sprawdzać się w swojej roli. Niezaprzeczalnie bardzo znamienne jest, aby nabyte przez nas buty okazały się przede wszystkim bardzo wygodne. Na szczęście spośród modnych propozycji można odszukać także takie, których podstawowym atutem jest stuprocentowy komfort dla konsumenta.

Modne ubrania oraz dodatki dla dziewczyn oraz mężczyzn – najciekawsza polska firma konfekcyjna

W naszym kraju moda staje się jedną z najistotniejszych gałęzi, a to za sprawą bliższego dostępu do zagranicznych trendów, katalogów oraz pokazów mody. Przemysł troszczy się o to, by każda firma odzieżowa miała szansę rozwoju. Produkujący odzież dla kobiet jak i panów każdego roku próbują nadążyć za europejskimi oraz światowymi nowościami oraz hitami w modzie, dlatego firma konfekcyjna z naszego kraju może zaoferować ubrania rewelacyjnej, nieskazitelnej jakości.
maszynki

Jakiego rodzaju winny być skórzane paski do spodni i gdzie winny bywać one kupowane?

Czy wiesz, co w niniejszym roku nabyć jako prezent swojemu ojcu albo teściowi? Na pewno posiadają już tysiące krawatów czy spodni. Może zatem niniejszym razem zakupić mu coś innego? To wciąż może pozostać coś z ubrania, wszakże nieco rzadziej kupowanego.
sukienki BGN

Kobiety w stylu BGN

Kobieta BGN uwielbia podróże, dzięki którym rozwija się, poznaje kultury i ludzi. Dobrze czuje się zarówno w europejskich stolicach mody: Paryż i Londyn, jak i w bardziej odległych, egzotycznych przestrzeniach Tokio. Jest przy tym elegancka, niezależna i nowoczesna. Posiada niepowtarzalny styl i jest przeciwna jednorodności.
Damski Lookbook Big Star Wiosna – Lato 2012

Damski Lookbook Big Star Wiosna – Lato 2012

Big Star na wiosnę – lato 2012 stawia na komfort bycia sobą. Nowoczesne ubrania wyróżniające się ciekawą stylistyką, śmiałe zestawienia kolorystyczne lub ponadczasowa prostota w bardzo delikatnej, niezobowiązującej tonacji. Jak zawsze atrakcyjna linia denimowa i modne dodatki. Uniwersalna kolekcja wydaje się być skrojona na miarę wielu różnych upodobań.

W jaki sposób dobrać pasującą marynarkę?

Właściwe ubranie ma niesłychanie ogromne znaczenie w naszym codziennym życiu. Nie tylko sprawia, że rewelacyjnie się prezentujemy, ale jest również dzięki temu przyczyną pozytywnego samopoczucia.
Jednym ze szczególnie istotnych elementów garderoby kobiecej są marynarki.
Sukienki Olimpia

Sukienki Olimpia

Wiele ciekawych wzorów i kolorów, zawsze modne wykończenie to wszystko oferuje nam Olimpia. Letnie, zwiewne sukienki to podstawa garderoby. Delikatne tkaniny o modnych fasonach dla zwolenniczek kobiecych kształtów.