Menu strony
Ubrania
Autentycznie nowy  sklep Big Star

New Store Concept AUTHENTIC Big Star

W Galerii Krakowska otwarto pierwszy w Polsce sklep marki Big Star w nowej odsłonie. Inspiracja surowymi początkami denimu, wykorzystywanego w produkcji ubrań roboczych, minimalistyczny klimat loftow, industrialny charakter wystroju tworzą spójny koncept, według, którego będą tworzone kolejne sklepy marki.
bandana Stanteks

Hurt odzieży Wólka Kosowska raduje się wielkim zainteresowaniem

Gdy chcemy mieć świadomość, że kupujemy najmodniejsze ubrania i jednocześnie, że nie płacimy za nie więcej aniżeli to konieczne, to powinniśmy wyszukać hurtownie.
sklep

Sklep z ubraniami? Zrealizuj ten znakomity pomysł!

Myślisz o rozpoczęciu swojego biznesu? Szukasz sposobu, aby samemu zarabiać na życie, bez udziału jakiegokolwiek pracodawcy? Nie masz jednakże konceptu, co by to mogło być? Najlepsze są stare i sprawdzone nieraz sposoby. A do takich należy na pewno założenie sklepu. Przecież zakupy to coś, co zawsze będziemy robić. Jeśli zatem zapewnisz najlepszej jakości towar w dobrych cenach, a co więcej będziesz maksymalnie uczciwy, to możesz mieć pewność, że klientów Ci tak naprawdę nigdy nie zbraknie.
moro

Profesjonalna odzież na męskie wycieczki

Tempo życia, niedostatek czasu i nieustająca gonitwa za karierą komplikują na wszystkich płaszczyznach pielęgnowanie pasji, wypełnienie wolnego czasu inaczej nic słodkim lenistwem, bez szefa za plecami, bez terminów, gnania i nerwów.
naszywki wojskowe

Zasadnicza służba wojskowa nie jest w teraźniejszym czasie obowiązkowa

Jednych to cieszy, drudzy wręcz zupełnie odwrotnie, nie bywają z takiego obrotu sprawy zadowoleni.


Zasadnicza służba wojskowa nie jest w teraźniejszym czasie obowiązkowa

Wielu mężczyzn, głównie tych, którzy odbywali powszechną służbę wojskową zgodnie potwierdza, że jest to prawdziwa szkoła, która naucza, w jaki sposób z chłopca zrobić mężczyznę.
szal

Czym różnią się spódnice od sukienek i w czym w ogóle tkwi różnica pomiędzy nimi?

Wielu mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to wręcz będąc już w dorosłym wieku. Takowe podobne również w nazewnictwie jak i w prezentowaniu się pojęcia, po prostu się im mylą.
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum ubrań nie jest prosty i oczywisty w odbiorze. Ma się rozumieć każdy z nas próbuje intuicyjnie dopasowywać do reszty, ale to nie robi nas fachowcami w tej materii. Pokazy modelek, prawdziwy showbiznes i imprezy związane z modą są bardziej dekadenckim światem, którego ktoś, kto nie czuje się artystą, raczej nie ogarnie z łatwością. Światy kreowane na wybiegach, dzięki ubraniom nakładanym przez dziewczyny są raczej czymś nieokiełznanym, jest to raczej wizja artysty, niż sztuka użytkowa. Wielu kreacji pokazywanych na pokazach mody nie da się zwyczajnie nałożyć i pokazać się na ulicy, żeby nie wyróżniać się i nie uchodzić za dziwaka. Projektanci mody, zwłaszcza ci najbardziej znani i uznani starają się zazwyczaj ukazywać w pokazach swoje emocje, wizje i złożone metafory, bardziej niż dyktować najnowsze nurty w modzie.
sukienki BGN

Kobiety w stylu BGN

Kobieta BGN uwielbia podróże, dzięki którym rozwija się, poznaje kultury i ludzi. Dobrze czuje się zarówno w europejskich stolicach mody: Paryż i Londyn, jak i w bardziej odległych, egzotycznych przestrzeniach Tokio. Jest przy tym elegancka, niezależna i nowoczesna. Posiada niepowtarzalny styl i jest przeciwna jednorodności.
moda męska

Moda męska - czy prawdziwy mężczyzna będzie mógł wyglądać i prezentować się zadbanie i modnie

Wedle powszechnie znanych słowników, moda to potrzeba psychiczna tkwiąca w człowieku, nakazująca mu naśladować innych po to, by identyfikować się z nimi, bądź żeby odróżniać się od nich. Najdobitniej ta potrzeba uwidacznia się właśnie w sposobach zestawiania części garderoby.
Pokaz mody

Najświeższe nowinki, jakie tego sezonu będą królować w garderobie każdej damy

Moda jest bardzo zmienna, zdążyliśmy się o tym przekonać już naprawdę wiele razy. Co sezon wychodzą całkowicie odmienne kolekcje, jakie jedynie czasem nawiązują do zeszłych. Jednak z reguły podobne stylowo ciuchy powracają na nowojorskie pokazy mody po kilku latach od ich premiery.