Menu strony
Ubrania
naszywki wojskowe

Zasadnicza służba wojskowa nie jest w teraźniejszym czasie obowiązkowa

Niektórych to cieszy, inni wręcz przeciwnie, nie są z takiego obrotu sprawy ucieszeni.


Zasadnicza służba wojskowa nie jest w teraźniejszym czasie obowiązkowa

Wielu mężczyzn, szczególnie tych, którzy odbywali obowiązkową służbę wojskową zgodnie twierdzi, że bywa to prawdziwa szkoła, która naucza, w jaki sposób z chłopca uczynić mężczyznę.
maszynki

Jakiego rodzaju winny być skórzane paski do spodni i gdzie winny bywać one kupowane?

Czy wiesz, co w niniejszym roku kupić jako prezent swojemu ojcu lub teściowi? Na pewno mają już tysiące krawatów czy skarpetek. Może zatem tym razem kupić mu coś innego? To wciąż może pozostać coś z garderoby, jednak trochę rzadziej kupowanego.
sukienki BGN

Kobiety w stylu BGN

Kobieta BGN uwielbia podróże, dzięki którym rozwija się, poznaje kultury i ludzi. Dobrze czuje się zarówno w europejskich stolicach mody: Paryż i Londyn, jak i w bardziej odległych, egzotycznych przestrzeniach Tokio. Jest przy tym elegancka, niezależna i nowoczesna. Posiada niepowtarzalny styl i jest przeciwna jednorodności.
moda - magazyny

Historia najbogatszego Hiszpana

Jeżeli kiedyś kupowałaś ubrania, bankowo znasz firmę Zara. Obecnie na całym globie funkcjonuje ponad sześćset pięćdziesiąt punktów sprzedaży tej renomowanej marki. Należy wiedzieć, że ojciec tej ciuchowej potęgi, Hiszpan Amancio Ortega Gaona, zainaugurował swoją trasę do światowej renomy od pracy w sklepie odzieżowym.
czarne czółenka

Zastanawiasz się w co zainwestować na tę porę roku? Z pewnością skórzane, czarne baleriny perfekcyjnie się sprawdzą

Zima zagościła w Polsce już na dobre. Po wielokroć temperatura spadła poniżej zera, a pokrywka śnieżna zalała już prawie każde miasto. Wskutek tego zdecydowanie każda modnisia ma już wyposażoną szafę na ten okres czasu.
odbitka - dziecko

Produkty użyteczne w trakcie pielęgnacji niemowlaka

producenci wszelkiego rodzaju akcesoriów dla dzieci nieustannie zaskakują nas swoimi nowymi koncepcjami. Jeszcze nigdy oferta przygotowana dla najmłodszych nie była tak szeroka i różnorodna.


Produkty użyteczne w trakcie pielęgnacji niemowlaka

Jeśli oczekujemy dziecka na pewno przed rozwiązaniem rozpoczniemy zbieranie wyprawki.
moro

Profesjonalna odzież na męskie wycieczki

Tempo życia, brak czasu i nieustająca gonitwa za karierą komplikują na każdym polu pielęgnowanie hobby, wypełnienie wolnego czasu inaczej nic słodkim lenistwem, bez zwierzchnika nad głową, bez pośpiechu, gnania i nerwów.
odzież ekologiczna

"Eko Ego" - pierwsza ekologiczna kolekcja

Odzieżowe POLE, znana polska marka odzieżowa, przygotowała specjalną limitowaną kolekcję ekologiczną "Eko Ego".

Premiera kolekcji odbyła się podczas Polskich Dni w Maso Corto we Włoszech. Ekologiczne ubrania zaprezentowały znane gwiazdy seriali i show biznesu.

Nowe wzory pięknych botków H&M dostępne już w sklepach w niesamowitych cenach.

Najnowsza kolekcja, jaką już jakiś czas temu przygotował sklep h&m, będzie obfitowała w szczególnie dużą ilość innowacyjnych rodzajów obuwia, jak np. botki h&m. Szwedzka firma odzieżowa zadziwia całą klientelę bogactwem propozycji, szczególnie dział młodzieżowy i dziecięcy cieszyć się mogą dużą popularnością wśród klienteli. Niesamowicie ciekawa propozycja na wiosnę 2013, a szczególnie botki h&m są absolutnym przebojem przyszłego sezonu. Uwielbiający najnowsze trendy i zorientowani wśród ostatnich trendów bez wątpienia wyszukają coś dla siebie, gdyż sklep h&m przyłożył się przede wszystkim do najbliższego, ciepłej w modzie.

H&M – ubrania dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od prawie 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero dekadę temu, lecz reszta świata zdążyła się już przyzwyczaić do marki. Pionierski butik H&M powstał zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa podpowiada, że wtedy w punktach oferowano tylko kreacje dla płci pięknej.