Menu strony
Ubrania
Projektowanie butów, trampki

Projektowanie butów osobiście realizuje spora liczba osób

Projektowanie własnych butów zaczyna być coraz bardziej powszechne. Młodzi ludzie skupiają sporą uwagę na własnym wyglądzie, a buty są ważną częścią ubioru każdego człowieka. To sprawia, iż wiele osób stara się wykonać szkice, które zezwolą potem wykonać buty o określonym typie.

W jaki sposób dobrać pasującą marynarkę?

Odpowiedni strój ma nadzwyczaj duże znaczenie w naszym życiu każdego dnia. Nie tylko sprawia, iż rewelacyjnie wyglądamy, lecz jest także przez to powodem dobrego nastroju.
Jednym ze szczególnie istotnych elementów garderoby kobiecej są marynarki.
buty nike

Obuwie dla mężczyzn, na każdy dzień ale nie tylko!

Często słyszymy, że kobiety u mężczyzn najczęściej zwracają uwagę na buty. To wizytówka faceta. Nieistotne czy są sportowe czy jest to obuwie eleganckie najistotniejsze, żeby buty były czyste. Większość dorosłych mężczyzn dobrze o tym wie i dba o swe obuwie, gorzej z młodszymi chłopakami. Często miewają brudne buty i niezbyt się tym martwią. Jednak, gdy kupują buty sportowe adidas wtedy dbają o tak cenny i modny nabytek.
osiedle

Czym jest dress code i jakie powinny być doskonałe ubrania biurowe?

Czy wiesz co to jest tak zwany dress code? Są to zasady stosownego ubierania się przykładowo do biura. W przypadku kobiet chodzi o to, iż kobiety nie powinny mieć ni zbytnio krótkich spódniczek ni zbyt dużego dekoltu.
Bielizna do świątecznych stylizacji

Dobieranie stosownej bielizny – czemu w przypadku kobiet ma to ogromne znaczenie?

Jednym z często zaniedbywanych przez wiele kobiet elementów garderoby, jest niestosownie dopasowana bielizna. Wbrew pozorom, zakup wysokiej jakości biustonosza, w prawidłowym rozmiarze, nie jest prostym zadaniem, toteż warto wykonać przegląd własnej szafy w tym względzie.
tuniki

Oryginalne detale w kolekcji marki Figl

Kolor, fason oraz dodatki - to wszystko składa się na modny ubiór. Jest jednak coś, o czym nie powinniśmy zapominać – detal. To on nadaje odzieży wyjątkowy wygląd i odróżnia go od wielu innych kreacji.

Letnie ubiory często charakteryzują się fantazyjnymi krojami oraz oryginalnymi detalami. Marka Figl swoją kolekcję letnią oparła właśnie na tych dwóch cechach. Żaboty, marszczone rękawki, wiązania na szyi, paski oplatające talię czy poszerzane rękawy ¾ to tylko niektóre oryginale propozycje.
kolczyki

Stylizacja dla sukni wieczorowej – o jakich dodatkach trzeba koniecznie pamiętać, żeby efekt końcowy był satysfakcjonujący?

Wieczorowa stylizacja potrzebuje eleganckiego charakteru. Łatwo jednakże przesadzić z zakładanymi akcesoriami albo ubrać się nazbyt skromnie, co zaowocuje tym, że dana osoba będzie się czuła bardzo nieswojo w gronie pozostałych uczestników balu czy przyjęcia.
zakupy

Bluzka z odkrytymi plecami wspaniale będzie pasowała na różne wydarzenia

Musimy zaznaczyć co musimy nosić
W sklepach mamy szansę znaleźć wiele ciekawych propozycji rzeczy, lecz tak rzeczywiście powinniśmy powiedzieć, w co powinniśmy inwestować. W czym pięknie wyglądamy, w czym najlepiej się czujemy, bo tylko wówczas będziemy mieli gwarancję, że dobrze będziemy prezentować się w nabytych przez siebie rzeczach.
szal

Czym różnią się spódnice od sukienek i w czym w ogóle tkwi różnica pomiędzy nimi?

Mnóstwo mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to nawet będąc już w dorosłym wieku. Takie analogiczne również w nazewnictwie jak i w wyglądzie pojęcia, po prostu się im mieszają.
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum mody nie jest prosty i oczywisty w odbiorze. Oczywiście każdy z nas próbuje intuicyjnie dopasować do otoczenia, jednak to nie czyni nas ekspertami w tej branży. Pokazy projektantów, szalony showbiznes i imprezy związane z modą są raczej dekadenckim światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, chyba nie zrozumie z łatwością. Wizje kreowane na deskach wybiegów, dzięki kreacjom pokazywanym przez kobiety są bardziej czymś abstrakcyjnym, jest to raczej sztuka, niż sztuka użytkowa. Wielu propozycji prezentowanych na prezentacjach mody nie da się zwyczajnie nałożyć i pokazać się na chodnikach miasta, aby nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Twórcy mody, zwłaszcza ci najbardziej słynni i uznani próbują raczej ukazywać w pokazach swoje uczucia, wyobrażenia i złożone przenośnie, bardziej niż proponować najnowsze nurty w modzie.