Menu strony
Wizerunek
Karolina Sochaj

Jak być modną po pięćdziesiątce?

Przekraczając magiczny wiek pięćdziesięciu lat nie trzeba rezygnować ze wspaniałego, eleganckiego wyglądu.

Odpowiednio dobrany strój oraz dopełniające całość dodatki nie tylko wyeksponują nasze walory, ale sprawią, że mimo upływu lat poczujemy się młodo i atrakcyjnie. Karolina Sochaj, specjalistka od kreowania wizerunku z wrocławskiej firmy Image Experts radzi dojrzałym Paniom jak wyglądać efektownie i stylowo.
t-shirt

Gdzie odszukają ubranie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się ukryć faktu, że posiadanie przez nas atrakcyjnego wizerunku jest przez nas bardzo pożądane. Nasz osobisty wygląd stanowi bowiem swego typu wizytówkę, która zaświadcza o naszej postawie. Wobec takiej sytuacji próbujemy za każdą cenę wyglądać atrakcyjnie.
dzień w SPA

Gdzie najfajniej pojechać do ośrodka SPA

W dzisiejszych czasach coraz to więcej osób bardzo dba o swój wygląd. Z owego powodu wszelkie gabinety kosmetyczne i ośrodki spa cieszą się dużym powodzeniem. Jedną z często odwiedzonych miejscowości na eskapady upiększające jest spa Polanica Zdrój. Współcześnie korzystać ze spa jest w stanie każdy, zabiegi te są ogólnodostępne, a ceny nie są zanadto wygórowane.
Akademia Wdzięku

Bądź piękna jak Audrey Hepburn

Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by umieć je odkryć.
— Éric-Emmanuel Schmitt
kobieta z ręcznikiem i lusterkiem

Jakie zabiegi kosmetyczne warto obecnie zasugerować kobietom?

Nie da się zanegować zjawiska, że nasza prywatna prezentacja jest istotnym detalem codzienności. To bowiem w jaki sposób wyglądamy często odszukuje odniesienie w naszych życiowych sprawach i to zwykle w chwilach, kiedy się od początku do końca tego nie spodziewamy.
kobieta, blondynka

Warto sprawdzić jak odbywa się depilacja laserowa Wrocław ma taką w ofercie

W jaki sposób mamy szansę odmienić nasz wizerunek?

Nie ma pewnie osoby, która nie chce czegoś przemienić w swoim wizerunku. Od czasu do czasu te działania będą dość widoczne, od czasu do czasu chodzi jedynie o niewielkie poprawki, a jeszcze innym wypadkiem, chcemy robić coś raz a odpowiednio, aby już nie być zmuszonym danej czynności ponawiać.
nowoczesne krzesła

Myśl o sobie bardziej wizerunkowo. Pamiętaj, że odpowiedni wizerunek to klucz do bardziej korzystnego działania w wielu wymiarach

Jak istotny jest wizerunek chyba nie trzeba nikogo uświadamiać. To jak się przedstawimy, ma znaczny wpływ na określanie nas, jako osoby , jako pracowników czy jako specjalistów w określonym zakresie. Kto o tym zapomina może mieć problem polegający na tym, że będzie niezauważony, stanie się szary i nijaki, jak wiele osób.
Tatuaż

Jakim sposobem wybrać rzetelne oraz renomowane studio tatuażu w Szczecinie?

Tatuaże i piercing cieszą się teraz coraz większą renomą, co ciekawe nie tylko ludzie młodzi robią sobie tatuaże, bowiem tatuaże możemy także ujrzeć u osób starszych. Naturalnie w naszym społeczeństwie w dalszym ciągu tatuaże nie są w stu procentach powszechnie pochwalane, co na pewno jest bardzo przykre, ponieważ ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym, w tym tatuażach czy też piercingu, z pewnością nie jest właściwe, w szczególności, iż o wartości człowieka nie świadczy jego image, ale serce.
zimowa moda

Zimowe stylizacje

Zgodnie z najnowszymi trendami, ciepło, zjawiskowo i wygodnie. Czy jest możliwość, aby nasz zimowy wizerunek spełniał wszystkie te wymagania? Oczywiście. Powinniśmy tylko zrezygnować z okazjonalnych zakupów i rozmyślnie kompletować zimową szafę. Na szczęście, aby wyróżniać się z tłumu, wcale nie musimy rezygnować z wygody. Zdecydowana większość mężczyzn sądzi, iż kobiety w sukienkach prezentują się najpiękniej. Prawdą jest jednak, iż kobiety bardzo upodobały sobie ten element garderoby ze względu na ogromny komfort.
lifting

Wampirzy lifting ktowice mają szansę nam zaoferować

Czy pragniemy mieć idealną cerę?
Wygląd jest niesamowicie istotny, gdyż to zazwyczaj na jego podstawie ludzie nas określają oraz zaliczają do danej kategorii ludzi. Dlatego właśnie musimy dbać o siebie, o to by nasza cera była jak najbardziej jędrna i żeby na długo utrzymała młody wizerunek.
1 2