Menu strony
Wizerunek
Karolina Sochaj

Jak być modną po pięćdziesiątce?

Przekraczając magiczny wiek pięćdziesięciu lat nie trzeba rezygnować ze wspaniałego, eleganckiego wyglądu.

Odpowiednio dobrany strój oraz dopełniające całość dodatki nie tylko wyeksponują nasze walory, ale sprawią, że mimo upływu lat poczujemy się młodo i atrakcyjnie. Karolina Sochaj, specjalistka od kreowania wizerunku z wrocławskiej firmy Image Experts radzi dojrzałym Paniom jak wyglądać efektownie i stylowo.
dzień w SPA

Gdzie najfajniej pojechać do ośrodka SPA

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi bardzo dba o swój wizerunek. Z tego powodu wszelkie gabinety kosmetyczne i ośrodki spa cieszą się sporym powodzeniem. Jedną z często uczęszczanych miejscowości na wypady upiększające jest spa Polanica Zdrój. W dzisiejszych czasach korzystać ze spa jest w stanie każdy, zabiegi te są ogólnodostępne, a koszty nie są zbyt wygórowane.
wizerunek

Jeżeli chcemy za każdym razem ślicznie wyglądać powinno się regularnie stosować iwostin purritin krem.

Niewątpliwie na obecną chwilę piękny wizerunek odrywa wyjątkowo spore znaczenie praktycznie w wszelkiej sferze egzystowania. Są na przykład takie zawody, których nie może praktykować osoba z tuszą bądź niedbająca o swój wygląd zewnętrzny. Jest to nader znaczące na przykład w zawodzie modelki, ale także w wielu innych robotach, gdzie dana osoba musi kogoś wyrażać na dużym pułapie.
zimowa moda

Zimowe stylizacje

Modnie, ciepło, atrakcyjnie i wygodnie. Czy jest nadzieja, by nasz zimowy ”look” spełniał wszystkie te kryteria? Oczywiście. Wystarczy jedynie zrezygnować z nieplanowanych zakupów i rozważnie uzupełniać zimową szafę. Szczęśliwie, aby wyróżniać się z tłumu, wcale nie trzeba rezygnować z ciepła. Zdecydowana większość panów uważa, iż kobiety w sukienkach są najbardziej atrakcyjne. Prawdą jest jednak, że kobiety bardzo upodobały sobie ten element garderoby ze względu na jego wielką praktyczność.
kobieta, blondynka

Warto sprawdzić jak odbywa się depilacja laserowa Wrocław ma taką w ofercie

W jaki sposób mamy możliwość zmienić nasz wizerunek?

Nie ma chyba osoby, która nie chce czegoś odmienić w swoim wyglądzie. Od czasu do czasu te zmiany są dosyć widoczne, czasem chodzi tylko o niewielkie zmiany, a jeszcze kolejnym wypadkiem, pragniemy wykonać coś raz a dobrze, żeby już nie być zmuszonym konkretnej czynności powtarzać.
t-shirt

Gdzie odszukają ubranie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas atrakcyjnego wizerunku jest przez nas niezmiernie pożądane. Nasz własny wygląd stanowi bowiem swego typu wizytówkę, jaka świadczy o naszej osobie. Wobec takiej sytuacji próbujemy za każdą cenę wyglądać modnie.
salon

Płatki kosmetyczne pomagają nam oczyścić twarz z zanieczyszczeń

Kiedy kochamy stosować przeróżnego typu preparaty oraz pragniemy posiadać świadomość, że będą one dla nas dobre, to powinniśmy sprawdzić ich skład.
szpilki na lato

Które z butów na lato warto posiadać w swojej szafie? W co zaopatrzyć się na lato?

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Pogoda na zewnątrz zachęca już częściej do tego by z cieplejszych, zimowych butów wskoczyć w lżejsze oraz bardziej stylowe obuwie. Kupowanie letnich butów niestety dla części kobiet to istna męczarnia. Wybór jest bardzo duży, a oprócz tego nie zawsze uda nam się nadążyć za aktualnymi trendami. Które buty warto mieć w swojej szafie? Które na pewno się sprawdzą?
Tatuaż

Jakim sposobem wybrać rzetelne oraz renomowane studio tatuażu w Szczecinie?

Tatuaże oraz piercing cieszą się dzisiaj coraz większą popularnością, co ciekawe nie tylko młodzi robią sobie tatuaże, gdyż tatuaże możemy także zauważyć u osób starszych. Naturalnie w naszym społeczeństwie w dalszym ciągu tatuaże nie są w stu procentach powszechnie pochwalane, co na pewno jest niesłychanie uciążliwe, bo ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym, w tym tatuażach lub piercingu, bezsprzecznie nie jest dobre, szczególnie, iż o wartości człowieka nie zaświadcza jego wygląd, ale serce.
ubrania na wieszakach

Jak nas widzą, tak nas piszą

Nie da się ukryć, że nasz wygląd jest bardzo ważny w życiu codziennym, zarówno tym zawodowym, jak i prywatnym. Niezależnie od tego, gdzie pracujemy i pośród jakich ludzi mamy możliwość przebywać, warto troszczyć się o to, by w każdej sytuacji wyglądać jak najlepiej. Nie narażajmy się na te sytuacje, gdy musimy tłumaczyć się ze źle dopasowanego ubioru. Tego typu zdarzenia mogą mieć miejsce w szczególności w miejscach, takich jak biura, w których strój jest ściśle określony.
1 2