Menu strony
Kolczyki
Biżuteria na Sylwestra i karnawał w CROPP

Sylwestrowa kolekcja CROPP

Styl ma znaczenie, zwłaszcza kiedy można się nim bawić bez końca. Nadchodzi magiczny czas imprezowania w karnawale: prywatki, koncerty, klubowe spotkania ze znajomymi. Taniec i radość, wolność i dobry look to dewiza marki Cropp w nadchodzącym sezonie.
biżuteria

Romantyczna biżuteria diva

Każda kobieta ma naturę marzycielki, uwielbia kwieciste akcenty, perły czy delikatne pióra. Z myślą o romantyczkach diva przygotowała specjalną kolekcję „Romantic Gold”, którą od początku sierpnia można znaleźć w sklepach.
biżuteria

Zaczarowany ogród divy

Wyobrażasz sobie magiczny świat Alicji w Krainie Czarów zaklęty w subtelnych ozdobach? Podążaj za białym królikiem i poznaj najnowszą kolekcję biżuterii diva utrzymaną w delikatnej i bajkowej stylizacji. Zapraszamy na wyjątkowe Garden Party z divą.
sutasz

Biżuteria sutasz

Ozdoby od dawien dawna rozbudzały pożądanie. Już ludzie pierwotni używali kawałki kości, skamieliny oraz skórę zwierząt do robienia oryginalnych ozdób. W czasach starożytnych wykonywano już wspaniałe ozdoby z cennych kamieni. I tak pozostało do dzisiaj, kiedy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednakże w tej branży nie możemy mówić o zastoju. Wręcz na odwrót, ciągle powstają nowe, ciekawe techniki, dzięki temu biżuteria staje się co raz bardziej różnoraka.
biżuteria

Nowa, zwierzęca kolekcja Cocktail’me

Dostępna jest już nowa kolekcja włoskich projektantów Creart2. Urocze wzory utrzymane są w najmodniejszym w tym sezonie animalistycznym trendzie.
Kolekcja biżuterii

Biżuteria ręcznie robiona

Biżuteria może być wspaniałą ozdobą. Uzupełnienie tym sposobem ubrania może przydać mu elegancji, podkreślić najładniejsze elementy, kolory. Tego typu akcesoria mogą poprawić nastrój i dodać nam blasku. Należy zatem nabywać unikatowe i doskonale zrobione kolczyki, wisiory czy inne ozdoby.
biżuteria złota

Wyjątkowa biżuteria na karnawałowe szaleństwo

Koncept biżuteryjny Cocktail'me na sylwestrową noc poleca powlekane złotem kolczyki, wisiory i bransolety z kolekcji Isharya, uwielbianej przez Lucy Liu, Drew Barrymore, Evę Longorię–Parker czy Hillary Duff.To doskonałe uzupełnienie kreacji sylwestrowej – zarówno balowej sukni, jak i krótkiej, koktajlowej sukienki.

Nowa przecudna kolekcja ubrań od Reserved już w sprzedaży na obszarze całej Polski.

W nowym tysiącleciu należy zawsze zapewnić sobie najmodniejszy strój, który pozwoli świetnie się poczuć, jak również zjednać sympatię wielu osób. Zdecydowanie genialnym przedsięwzięciem może okazać się nabycie popularnych i docenianych przez sporą liczbę użytkowników ubrań i dodatków w sprawdzonych galeriach handlowych. Niesamowicie ważne jest, by tego typu ubrania były uszyte staranie i cechowały się rzadko spotykaną troską o z pozoru nieistotne detale.
Biżuteria na letnie festiwale

Kolczyki zrobione z bursztynku - czyli, kolczyki zrobione wraz z klasą!

Bursztyn to tak zwana kopalna żywica, która pochodzi z drzew typu iglastego, która to znana bywa człowiekowi od bardzo wielu, wielu latek. Jak to się okazuje, samiutkich odmian tego surowca istnieje około sześćdziesięciu, choć przeciętny człowieczek nie odróżnia ich, skupiając się na fakcie, w jaki sposób on wygląda i najczęściej w jaki sposób prezentuje się na przeróżnego odmianach biżuterii, wewnątrz tego na interesujących nasze osoby dziś kolczykach.
hurtownia

Hurtownicy mogą przekazywać część swoich zadań – jak to działa w akcji?

Polacy polubili kupowanie przez Internet. Konsumenci mają dostęp do niemal nieograniczonej oferty towarów, podczas gdy sprzedawcy – do konsumentów z całego świata. Aby proces dystrybucji funkcjonował lepiej, warto zastanowić się nad delegacją części zadań. Nie od wczoraj wiemy, że sprzedaż w sieci się opłaca, ponieważ oferuje możliwość dotarcia do kupujących z całego świata.
1 2 3