Menu strony
Kolczyki
bransoleta

Dziecięca kolekcja biżuterii diva

Diva to marka biżuteryjna, która posiada w swojej ofercie wyjątkowe kolekcje przeznaczone dla najmłodszych. Dziecięce ozdoby są bezpieczne, nie powodują alergii ponieważ nie zawierają niklu.
„Diva, jako jedna z niewielu marek biżuteryjnych, oferuje ozdoby stworzone specjalnie dla dzieci.
Kolekcja biżuterii

Biżuteria ręcznie robiona

Biżuteria jest wspaniałą ozdobą. Dopełnienie w ten sposób stroju może dodać mu elegancji, podkreślić najładniejsze elementy, barwy. Tego rodzaju akcesoria potrafią poprawić nastrój i przydać nam blasku. Warto więc kupować jedyne w swoim rodzaju i świetnie wykonane kolczyki, wisiory czy bransoletki.
Biżuteria na letnie festiwale

Kolczyki zrobione z bursztynku - czyli, kolczyki zrobione wraz z klasą!

Bursztyn to tak nazywana kopalna żywica, pochodząca z drzewek typu iglastego, która to dobrze znana bywa człowiekowi od wielu, wielu latek. Jak się okazuje, samiutkich odmian tego surowca istnieje około sześćdziesięciu, chociaż przeciętny człowiek nie rozróżnia ich, koncentrując się na fakcie, jak on wygląda i najczęściej w jaki sposób prezentuje się na różnego rodzaju biżuterii, wewnątrz tego na interesujących nas dziś kolczykach.
czółenka

Z jakiego materiału mogą być wykonane najwyższej klasy kolczyki dla mężczyzn?

Podczas okresu dorastania chcemy wypracować swój styl, który przejawia się za pomocą słuchanej przez nas muzyki albo charakterystycznego ubioru.
Biżuteria Natalii Jaroszewskiej

Powiew lata – wakacyjna kolekcja biżuterii Natalii Jaroszewskiej

Letnie kreacje także wymagają dodatków. Najlepiej lekkich, delikatnych i kobiecych. Turkusu, jedwabiu i korali. Takich, które idealnie podkreślą letnią opaleniznę, które można dowolnie komponować i zmieniać. Dokładnie taka jest najnowsza kolekcja biżuterii znanej projektantki Natalii Jaroszewskiej.
Biżuteria diva na letnie dni

Biżuteria diva na letnie dni

Lato w modzie rządzi się swoimi prawami – lekkie ubrania, delikatne sukienki, moda inspirowana plażą i słońcem. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja biżuterii diva „Beach”.
Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”

Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”

Historia miłości przystojnego wampira Edwarda i pięknej Belli urzekła miliony na całym świecie. Stała się także inspiracją do stworzenia specjalnej kolekcji biżuterii diva Twilight, która pod koniec listopada trafi do sklepów.
modowe inspiracje

Czy ubiór górali urozmaicony w stylizowane zdobnictwo znajduje swych nabywców wśród turystów?

Nawet tradycyjny strój ma swoich odbiorców wśród turystów. Panie najchętniej wybierają chusty i spódnice, a niekiedy kierpce czyli obuwie na obcasie. Mężczyźni najczęściej kupują koszule. Pamiątka z górskich miejscowości to już nie tylko ciupaga i fotka z białym misiem. Coraz częściej ludzie kupują odzież stylizowaną na góralskie stroje.
bizuteria srebrna i złota

Gdzie osoby zajmujące się jubilerstwem zaopatrują się w produkty?

Czy osoby zajmujące się jubilerstwem wszystkie artykuły produkują na własną rękę? Oczywiście nie. Dzięki profesjonalnym dostarczycielom mogą oni zaopatrywać się w liczne składniki niezbędne do wytwarzania pięknej biżuterii. Lecz oprócz oczywistych rzeczy – jak kruszywo – w hurtowniach tego gatunku znaleźć da się również mniej oczywiste artykuły. Warto zapoznać się z ofertą takich miejsc.
sutasz

Biżuteria sutasz

Ozdoby od pradawnych czasów wzbudzały pożądanie. Już ludzie w czasach prehistorycznych używali małe kostki, kamienie i zwierzęcą skórę do wytwarzania oryginalnych ozdób. W starożytności robiono już niezwykle kunsztowne wyroby z cennych kamieni. I tak już jest do teraz, gdy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednak w tym rzemiośle nie można mówić o stagnacji. Wręcz przeciwnie, ciągle wymyślane są nowe, oryginalne techniki, dzięki temu biżuteria staje się co raz bardziej bogata.
1 2 3