Menu strony
Sweter
Ażurowe propozycje MKM na wiosnę

Ażurowe propozycje MKM na wiosnę

Ażur jest jednym z najczęściej pojawiających się motywów na ubraniach. Jego największa popularność przypada zwyczajowo na sezon wiosna/lato. Gdy pogoda rozpieszcza nas słonecznymi dniami oraz ciepłymi wieczorami, częściej i chętniej sięgamy po wszelkiego rodzaju wycięcia i dziurki. Nieśmiertelne ażury podbiły serca fashionistek również w tym roku…

Stylowe i komfortowe swetry w rozmaitych fasonach


Markety odzieżowe proponują nam sporo swetrów, które różnią się tworzywem z którego są wykonane, grubością, długością. Jeśli pragniemy posiadać świadomość, że naprawdę właściwie będziemy się czuć w tym co wybraliśmy, to z pewnością powinniśmy wcześniej taki sweter przymierzyć oraz zobaczyć, czy wszystko nam w nim pasuje oraz czy ochoczo będziemy go zakładali.
trampki

Dla nikogo nie jest tajemnicą, iż mężczyźni bywają wzrokowcami

To jest potwierdzone i sprawdzone. Ich spojrzenia zawsze podąża za doskonale odzianymi dziewczętami, które umieją wyeksponować swoje atuty odpowiednim strojem i co tu dużo mówić - odsłonią strojem co nieco.
Męska moda 2012/2013 od Reserved

Męska moda 2012/2013 od Reserved

Jeszcze nigdy hasło casual nie miało tylu znaczeń. W męskiej zimowej kolekcji Reserved wszystko zależy od interpretacji. Marka pokazuje, jak nowocześnie nosić sprawdzone, klasyczne ubrania.
moda ciążowa

Moda i ciąża

To, że ciąża nadaje kobiecie szczególnego blasku wiadomo nie od dziś. Wystarczy tylko ten blask właściwie wykorzystać i podkreślić swój wyjątkowy stan. Aby maluszek czuł się dobrze, mama powinna należycie zadbać o swój brzuszek. Dlatego też MKM do swojej oferty wprowadza nowe fasony idealne dla kobiet w ciąży.