Menu strony
Projektanci
Sukienka wieczorowa Flo

Znaczenie trendów dla kobiety

Kobiety charakteryzują się tym, że uwielbiają nabywać dużo produktów, gdzie większa połowa z nich to głównie rzeczy do ubrania. Na rynku mamy wiele butików, jakie oferują nie mały wachlarz propozycji z nowych jak i wczesnych kolekcji. Z tej okazji, że nie każda pani ma czas i możliwość biegania po różnych sklepikach narodził się nie jeden sklep internetowy.
Pozujący chłopak

Sprawdź jakie tendencje w modzie dla mężczyzn panują w roku 2014

Obecnie mnóstwo chłopaków chce na co dzień wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie jedynie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście zazwyczaj są już tylko wspomnieniem.
piękny duży szmaragd

Panowie też chcą być modni oraz dobrze ubrani, pomyślnie nie brakuje interesujących propozycji dla nich

Nie tylko panie uwielbiają się stroić i chodzić na sprawunki, mężczyźni też chcą się elegancko i modnie przedstawiać. Pomyślnie dla nich katalog mody męskiej z każdym rokiem staje się ciekawszy, a projektanci męskiego ubioru coraz śmielej przedstawiają interesujące propozycje.
mała czarna

Kilka słów o tym, w jaki sposób powinno się wybierać ubrania dopasowane do kształtu sylwetki.

Każda kobieta chce się czuć i wyglądać ładnie, a najlepiej będą to podkreślać dobrze dobrane ubrania. Jednak niekiedy panie wchodząc do odzieżowych sklepów wybierają jakieś przypadkowe ubrania, a później narzekają że źle wyglądają albo coś będzie nie pasować. A przecież każda pani ma własne upodobania i preferencje, i każda się też będzie dobrze czuła w czym zupełnie innym.
galanteria skórzana

Wyjątkowe propozycje odzieżowe oraz akcesoryjne w sklepie internetowym

Rzetelne materiały, jakie są zaliczane do standardu u producenta koszul i pasków, już jakiś czas temu zostały zauważone. Marki usiłują dobierać rewelacyjne materiały wzorem tych bardzo cenionych, ponieważ informacja na ten temat odbija się na rynku znacznym echem. Patrząc na koszule sklep internetowy ma w swojej kolekcji pełną mnogość wzorów i kolorów. Można znaleźć koszule dobre na każdą okazję, zarówno z krótkim, jak i z długim rękawem.
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum ubrań nie jest przyjemny i oczywisty w odbiorze. Rzecz jasna każdy z ludzi próbuje instynktownie dopasować do reszty, jednak to nie czyni nas ekspertami w tej dziedzinie. Pokazy projektantów, prawdziwy showbiznes i imprezy związane z modą są raczej odciętym światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, niestety nie zrozumie z łatwością. Światy ukazywane na deskach wybiegów, dzięki kreacjom noszonym przez kobiety są bardziej czymś nieokiełznanym, jest to bardziej sztuka, niż sztuka użytkowa. Niektórych propozycji pokazywanych na prezentacjach mody nie można bez problemu nosić na ulicy, by nie wyróżniać się i nie uchodzić za dziwaka. Projektanci mody, zwłaszcza ci najbardziej słynni i uznani starają się raczej ukazywać w pokazach swoje uczucia, wizje i złożone metafory, bardziej niż proponować najnowsze trendy w modzie.

Oryginalne perfumy dla eleganckiej pani

Marilyn Monroe powtarzała często, że chodzi do łóżka ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest wyznacznikiem kobiecości. Miliony kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nie powinno wydawać się to dziwnym. Zapach od zarania dziejów był tym co kusi. Jest nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wszystko mówiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater pragnął zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć dość brutalnie.
kozaki

Krótkie kozaki na wiosnę

W niedługim czasie pożegnamy masywne zimowe buty i będziemy w końcu mogli zacząć nakładać coś lżejszego. Zanim jednak wskoczymy w pantofle, czeka nas jeszcze kilkadziesiąt dni, podczas których najlepiej będą sprawdzać się krótkie kozaki i tzw. botki.
moda Paulina Bojór

Czy młodzi projektanci mody mają szansę w świecie biznesu?

W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces jako projektant mody nie wystarczy być piekielnie zdolnym, mieć doskonałą intuicję i wyczucie mody, ponadto trzeba być po części marketingowcem, PR-owcem i socjologiem, a przede wszystkim nie bać się wskoczyć na głęboką wodę.