Menu strony
Projektanci
kozaki

Krótkie kozaki na wiosnę

Już niedługo odstawimy ciężkie zimowe buty i będziemy mieć możliwość wskoczyć w coś lżejszego. Nim jednak ubierzemy pantofle, czeka nas kilkadziesiąt dni, podczas których bardzo dobrze będą sprawować się krótkie kozaki i tzw. botki.
moda Paulina Bojór

Czy młodzi projektanci mody mają szansę w świecie biznesu?

W dzisiejszych czasach, aby odnieść sukces jako projektant mody nie wystarczy być piekielnie zdolnym, mieć doskonałą intuicję i wyczucie mody, ponadto trzeba być po części marketingowcem, PR-owcem i socjologiem, a przede wszystkim nie bać się wskoczyć na głęboką wodę.
Torebki w odcieniach bieli, szarości i beżu

Łączenie dodatków w momencie układania kreacji

Uniwersum mody nie jest przyjemny i oczywisty w odbiorze. Rzecz jasna każdy z nas stara się intuicyjnie dopasowywać do reszty, ale to nie pozwala nazwać nas fachowcami w tej branży. Pokazy modelek, szalony showbiznes i imprezy związane z trendami w modzie są bardziej hermetycznym światem, którego ktoś, kto nie nazywa siebie artystą, niestety nie zrozumie z łatwością. Wizje ukazywane na deskach wybiegów, dzięki kreacjom noszonym przez modelki są bardziej czymś nieokiełznanym, jest to raczej wizja artysty, niż sztuka użytkowa. Niektórych ubrań pokazywanych na prezentacjach mody nie można zwyczajnie nosić na ulicy, żeby nie rzucać się w oczy i nie uchodzić za dziwaka. Autorzy mody, zwłaszcza ci najbardziej znani i uznani starają się zazwyczaj ujawniać w prezentacjach swoje uczucia, myśli i złożone przenośnie, bardziej niż dyktować najnowsze nurty w modzie.
galanteria skórzana

Wyjątkowe propozycje odzieżowe oraz akcesoryjne w sklepie internetowym

Rzetelne materiały, jakie są zaliczane do standardu u producenta koszul i pasków, już jakiś czas temu zostały spostrzeżone. Firmy usiłują dobierać jak najlepsze materiały wzorem tych szczególnie cenionych, bo informacja odnośnie tego odbija się na rynku szerokim echem. Patrząc na koszule sklep sieciowy ma w swej kolekcji całą mnogość wzorów oraz kolorów. Można odnaleźć koszule odpowiednie na każdą okazję, zarówno z krótkim, jak i z długim rękawem.
mała czarna

Kilka słów o tym, w jaki sposób powinno się wybierać ubrania dopasowane do kształtu sylwetki.

Każda kobieta pragnie się czuć i wyglądać ładnie, a najlepiej podkreślają to dobrze wybrane ubrania. Lecz często panie wchodząc do sklepów z odzieżą wybierają przypadkowe ubrania, a później będą narzekać że źle wyglądają lub coś będzie nie pasować. A w końcu każda pani będzie miała własne preferencje i upodobania, i każda się też będzie dobrze czuła w czym innym.
Pozujący chłopak

Sprawdź jakie tendencje w modzie dla mężczyzn panują w roku 2014

Teraz dużo chłopaków chce na co dzień wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie wyłącznie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście zazwyczaj są już tylko wspomnieniem.
Sukienka wieczorowa Flo

Znaczenie trendów dla kobiety

Kobiety charakteryzują się tym, że uwielbiają nabywać dużo produktów, gdzie większa połowa z nich to głównie rzeczy do ubrania. Na rynku mamy wiele butików, jakie oferują nie mały wachlarz propozycji z nowych jak i wczesnych kolekcji. Z tej okazji, że nie każda pani ma czas i możliwość biegania po różnych sklepikach narodził się nie jeden sklep internetowy.
piękny duży szmaragd

Panowie też chcą być modni oraz dobrze ubrani, pomyślnie nie brakuje interesujących propozycji dla nich

Nie tylko panie uwielbiają się stroić i chodzić na sprawunki, mężczyźni też chcą się elegancko i modnie przedstawiać. Pomyślnie dla nich katalog mody męskiej z każdym rokiem staje się ciekawszy, a projektanci męskiego ubioru coraz śmielej przedstawiają interesujące propozycje.

Oryginalne perfumy dla eleganckiej pani

Marilyn Monroe powtarzała często, że chodzi do łóżka ubrana jedynie w zapach. Coco Chanel stworzyła zapach, który od wielu lat jest wyznacznikiem kobiecości. Miliony kobiet marzy, aby otrzymać je od swojego chłopaka. I nie powinno wydawać się to dziwnym. Zapach od zarania dziejów był tym co kusi. Jest nawet bohaterem książki Patricka Suskinda o wszystko mówiącym tytule Pachnidło, gdzie bohater pragnął zapach naturalny i zamierzał to osiągnąć dość brutalnie.