Menu strony
Spodnie

Różnorakie bluzki Zara

Kiedy chodzi o ubrania bluzki zara uwielbiane są przez osoby z całej Europy. Marka oferuje również t-shirty jak i koszulki różnego fasonu, też w stylu sportowym. Większe bluzki zara, w szczególności z działu młodzieżowego, wycenione są szczególnie atrakcyjnie. Ogólnie bluzki zara zestawić można w szczególnie trendy sposób wraz z sukienkami, lecz także z krótkimi szortami czy długimi, eleganckimi spodniami. Wykonane z bawełny, delikatne, doskonałej jakości bluzki zara nabyć można od ręki w każdej kolekcji zary. Czerpiące inspirację z egzotycznych kultur style oraz ubrania zara, jakie zauważyć można w każdej kolekcji tego producenta, są często wybierane przez fashionistki z całej Europy.
mężczyzna

Co powinien posiadać w szafie prawdziwy mężczyzna?

Podobno wystarczy mieć kilkanaście odpowiednio dobranych ubrań, by wyglądać zawsze interesująco i stylowo. O tym, co powinien posiadać w swojej szafie prawdziwy mężczyzna mówi Agnieszka Handler – stylistka oraz Redaktor Kreatywna portalu www.ForElite.pl.

Przeprowadzone badania wykazują, że aż 95 % tego, jak jesteśmy postrzegani przed innych ludzi zależy od naszej prezencji. Na podstawie wyglądu bowiem wydawany jest osąd o drugiej osobie.
koszule

Kobieca i elegancka latem

Słońce, złocisty piasek, palmy i egzotyczne krajobrazy. Tak wyobrażamy sobie nadchodzące wakacje. Podczas letnich miesięcy urlop może trwać niestety tylko około dwóch tygodni. Pozostałe dni to praca, spotkania biznesowe i uroczystości, na których najczęściej obowiązuje styl oficjalny.

Modne rękawki
Gdy słupek rtęci w termometrze idzie w górę, a w kalendarzu roi się od biznesowych spotkań, nieocenione są rozwiązania, które pozwalają na uczynienie biurowych uniformów znośnymi w trakcie upalnego lata.
Kolekcja męska Reserved 2012/2013

RESERVED AW 2012/2013 kolekcja męska

W Nowym Jorku czas płynie jak nigdzie indziej, a życie spieszy na spotkanie nowym wyzwaniom. Współczesny mężczyzna w wielkim mieście wie, co jest dla niego najlepsze i świadomie dokonuje wyborów. Reserved tej jesieni proponuje kolekcję męską, inspirowaną ulicami największej stolicy mody.
Zima w biurze – rewolucja w szafie

Zima w biurze – rewolucja w szafie

Dobry styl jest podstawą do komponowania zarówno klasycznego, jak i awangardowego stroju. Każdy sezon zaskakuje innymi barwami, fasonami i tkaninami. Najnowsze jesienno- zimowe kolekcje dostarczają ciekawych rozwiązań na pochmurne dni.
Wiosenny lookbook Reserved

Wiosenny lookbook Reserved

Wiosenna kolekcja Reserved to przede wszystkim wyjątkowe połączenie tkaniny i koloru. W kolekcji damskiej dominują sylwetki inspirowane latami 50 i 60. oraz ówczesnymi ikonami stylu. Proste formy, których główną zaletą jest wygoda i komfort noszenia, mają przede wszystkim podkreślać kobiece kształty.
Witryna sklepowa z jeansami

Rekomendowane spodnie damskie

W nowym tysiącleciu należy za każdym razem zapewnić sobie najmodniejszy ubiór, który pozwoli dobrze się poczuć, jak również zjednać sympatię wielu mężczyzn. Na pewno najlepszym posunięciem może okazać się zakupienie popularnych i cenionych przez większość użytkowników ubrań firmy Levis.
Mężczyzna przy samochodzie

Na jaką okoliczność zakładać białe koszule męskie i czy też każdy mężczyzna musi je posiadać w swojej szafie?

Otrzymałeś właśnie zaproszenie na kolację u matki swojej żony. Zastanawiasz się wyłącznie jak się ubrać. Założyć garnitur, lub wystarczy marynarka i jeansy? A może sama koszula z kamizelką? Spytaj żony co będzie podobać się jej matce, zapewne coś wspólnie wybierzecie.


golenie zarostu

Jakie buty męskie są teraz bardzo popularne oraz do czego je zakładać?

Takie obuwie jak tenisówki zdobyło już niemalże caly świat. Do zakładania takich butów nikogo nie należy długo namawiać. Są niezwykle wygodne i nadają się niemal do dowolnego stroju.
Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Soczyste dziewczęce sorbety, odblaskowe neony czy kolor świeżej, zielonej trawy, to wszystko w połączeniu z nadrukami inspirowanymi wakacjami, tworzy bajecznie kolorową, ambitną kolekcję. Sesja zdjęciowa odbyła się w mocno wakacyjnej atmosferze hiszpańskiej Gran Canarii.
1 2 3 4 5