Menu strony
Jeansy
moda

Święto mody Pret-a-Porter!

5 PAŹDZIERNIKA 2008 – POZNAŃ
11 PAŹDZIERNIKA 2008 - WARSZAWA

DESIGNER SAMPLE SALE – bilioneurobab - to impreza, która jest już na stałe wpisana do kalendarza nie tylko osób interesujących się modą, ale także tych, którzy nie mają czasu lub ochoty na chodzenie po sklepach czy przeglądanie magazynów w poszukiwaniu informacji o tym, co jest modne.
Mężczyzna przy samochodzie

Na jaką okoliczność zakładać białe koszule męskie i czy też każdy mężczyzna musi je posiadać w swojej szafie?

Otrzymałeś właśnie zaproszenie na kolację u matki swojej żony. Zastanawiasz się wyłącznie jak się ubrać. Założyć garnitur, lub wystarczy marynarka i jeansy? A może sama koszula z kamizelką? Spytaj żony co będzie podobać się jej matce, zapewne coś wspólnie wybierzecie.


Kobiety w spodniach

Spodnie damskie? Jaki krój wybrać?

Jednym z bardziej znacznych emancypacyjnych osiągnięć jest to, że możemy, drogie Panie, nosić spodnie. Oczywiście, podobno taki niewielki niuans, lecz zastanówmy się, jakby to było, gdybyśmy były przymuszane do noszenia spódnic, choćbyśmy miały ochotę, tak jak faceci, ubrać spodnie.
ciąża

Czas na majówkę – piknikowe stroje dla przyszłej mamy

"W maju jak w raju" – tak mówi stare, polskie przysłowie. Bo jakże mogło by być inaczej? Przecież maj, to pełnia wiosny oraz czas obfitości w przyrodzie. Cudowna aura, słońce, kolory i zapachy budzą nas do życia, spacerów i majowych pikników.

Wielkimi krokami nadchodzi ukochany czas majówek. Kto żyw, rusza w teren. Również przyszłe mamy ochoczo wybierają się w plenery. Warto zadbać, aby majówkowa kreacja przyszłej mamy była komfortowa, a przy tym modna i kobieca.
Jeansy damskie

W jaki sposób znaleźć dużo taniej porządne jeansy?

Jeansy są fantastycznymi spodniami - można śmiało powiedzieć, że niemal do końca istnienia świata będą na topie. Rzeczywistość jest taka, iż człowiek, który uwielbia komfortowe spodnie, lecz przy tym nie chce wyglądać jak swoisty nudziarz, najzwyczajniej musi docenić dużo bardziej takie ubrania.
Blue Jeans by Reserved

Blue Jeans by Reserved

Jeans to jedyna tkanina na świecie, która wzbudza gorące emocje niezależnie od płci, szerokości geograficznej czy strefy kulturowej. To prawdopodobnie również jedyny materiał, który choćby w najmniejszym skrawku można znaleźć w niemalże każdej kobiecej szafie.
moda ciążowa

Elegancka przyszła mama – kreacje na spotkania i uroczystości rodzinne.

Ciąża, to cudowny i wyjątkowy czas dla kobiety. Również rodzina z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka, któremu pokaże świat i przekaże tradycje rodzinne.

Projektanci mody ciążowej firmy Haltex zadbali o to, by przyszłe mamy nie unikały spotkań z rodziną i przyjaciółmi z powodu tak błahego, jakim jest brak modnej kreacji.
Muchy denim

Jeansowa nowość dla mężczyzn – muchy denim

Wszechobecna popularność jeansu wkracza w kolejne fazy. Tym razem denim szuka swojego miejsca pośród męskich akcesoriów. Kilka dni temu PewienPan.pl zaprezentował pierwszą w Polsce kolekcję muszek męskich, które zostały uszyte właśnie z jeansu.
Autentycznie nowy  sklep Big Star

New Store Concept AUTHENTIC Big Star

W Galerii Krakowska otwarto pierwszy w Polsce sklep marki Big Star w nowej odsłonie. Inspiracja surowymi początkami denimu, wykorzystywanego w produkcji ubrań roboczych, minimalistyczny klimat loftow, industrialny charakter wystroju tworzą spójny koncept, według, którego będą tworzone kolejne sklepy marki.
Pozujący chłopak

Sprawdź jakie tendencje w modzie dla mężczyzn panują w roku 2014

Teraz dużo chłopaków chce na co dzień wyglądać modnie i stylowo. Czasy, kiedy facet miał w swojej szafie wyłącznie jeansy i kilka podkoszulków na szczęście zazwyczaj są już tylko wspomnieniem.
1 2