Menu strony
Ślub
para młoda na ślubie

Przyozdobienie ślubne świątyni – kto ?

Ślub to wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich młodych. Narzeczeni chcą, aby był to wzorowy dzień – przepiękna suknia panny młodej, wyśmienicie wyglądający garnitur na panie młodym, pyszne jedzenie i niesamowite dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są niezwykle ważnym elementem, gdyż uwydatniają charakter uroczystości, a co więcej przyciągają uwagę przybyłych gości.
Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty

Nie szata zdobi człowieka, lecz stylowa biżuteria niewątpliwie dodaje atrakcyjności

Nie istnieje raczej bardziej klasyczny prezent świąteczny niż wyszukana biżuteria. Bez względu na okoliczność - złote pierścionki ucieszyłyby niemalże każdą kobietę. Mają one wartość samą w sobie i dlatego bywają niezastąpione.


Nie szata zdobi człowieka, lecz stylowa biżuteria niewątpliwie dodaje atrakcyjności

Obecnie wachlarz możliwości jest tak szeroki, że bez problemu da się dopasować niepowtarzalną sztukę kosztowności do wydarzenia tudzież pojedynczej osobowości.
moda ślubna

Moda ślubna: Czas Irysów

Panna Młoda nie znosi przepychu, kiczu i przeładowania. Szukała sukni innej niż większość dostępnych w salonach, w której nie czułaby się jak w przebraniu.
Ceremonia zaślubin

Sztuka rozsyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Ślub nie może się obyć bez szerokiego grona znajomych. Na pewno posiadasz już od tygodni zrobioną listę bliskich, którzy mają się pojawić. W związku z tym czas nareszcie zaprosić familię i znajomych na Twoje najważniejsze święto. Jednakże w jaki sposób tego dokonać?
dekoracje przygotowane na ślub

O jakich aspektach trzeba pamiętać podczas wesela? Często popełniane błędy, jakie możemy wyeliminować

Bardzo ważny dzień, tak najprościej i najbardziej dokładnie można określić dzień naszego ślubu. Większość jednak zdefiniuje go jako coś najistotniejszego, gdyż jednakże jest to przekroczenie następnego etapu w swoim życiu. Oto ostatecznie zdecydowaliśmy się na ślub z osobą, którą kochamy i z którą chcemy być już na zawsze. Ta wspaniała deklaracja nie zawsze wychodzi zwycięsko w potyczce z rzeczywistością. Istnieją różnorodne powody, w jakie nie ma sensu wnikać. Najbardziej istotne to wierzyć, że będzie dobrze, a jeśli życzymy naszej parze wszystkiego najlepszego, trzeba zdradzić kilka porad przed ślubem.
Weselny niezbędnik Panny Młodej

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Sezon ślubny już się rozpoczął. Te z Was, które mają ten dzień przed sobą, na pewno zastanawiają się, co należy mieć przy sobie, aby nie zaskoczyła Was żadna nieprzewidziana sytuacja.
Ślub i wesele w stylu vintage

Gdzie zorganizować niezapomniane wesele w Kielcach?

Uroczystość ślubu i wesela to zazwyczaj najlepszy dzień w życiu zakochanych. Dlatego też chcą, żeby organizacja była perfekcyjna i żadna niespodziewana sytuacja zwyczajnie nie mogła się przytrafić. Przygotowania zaczynają się często już 2 lata przed ślubem i obejmują nawet najmniejszy szczegół. Oczywiście nie ma w tym nic szokującego, ponieważ do ustalenia jest rzeczywiście dużo spraw.
Piękne stopy

Domowe SPA przed ślubem

Ślub to jedna z chwil, na którą wiele z nas czeka całe życie. Chcemy wówczas wyglądać pięknie i olśnić wszystkich gości. Czy jest to jednak możliwe, gdy jednocześnie pracujemy i organizujemy wesele?
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Nowatorskie zaproszenia weselne - gdzie wolno takie nabywać?

Planowanie ślubu i wesela związane jest z różnymi sprawami, z których sporo Para Młoda musi dopilnować jeszcze na długo przed nadchodzącą uroczystością. Warto pamiętać zarówno o tych ważniejszych rzeczach, jak przykładowo odszukanie i wynajęcie sali ślubnej lub najem fotografa, jak także o tych mniej znaczących, takich jak na przykład uporządkowanie gości przy stołach bądź też wysłanie zaproszeń ślubnych.
Obrączki

Parę istotnych zdań na temat obrączek ślubnych

Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niepowtarzalny. Jako, iż owe wydarzenie należy do szczególnych w życiu, warto przemyśleć każdy pozornie mało istotny szczegół – począwszy od doboru jak najlepszej sali weselnej oraz doskonałego menu, skończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
1 2 3 4 5 6 7