Menu strony
Ślub
Młoda para

Czym kieruje się pan młody, a czym pani młoda przy wyborze sali weselnej na uroczyste przyjęcie

Niektóre z momentów ludzkiego życia pozostają na tyle podniosłe i ważne, że trzeba się do nich właściwie przygotować. Ważnym, o ile nie najważniejszym, wydarzeniem jest zawarcie związku małżeńskiego. Nikogo już nie frapuje fakt, że zabiegi rozpoczynają się nawet na 3 lata przed planowaną uroczystością. Suknię na wesele czy garnitur należy zamówić odpowiednio wcześniej, szczególnie jeśli państwo młodzi są wymagający bądź... wyglądy ich sylwetki są mocno odbiegające od normy. Rewelacyjna orkiestra także ma zajęte w kalendarzu wszystkie najbliższe sobotnie wieczory. Zazwyczaj jednak przygotowania ślubne rozpoczynają się od zabukowania sali weselnej. Sprawdźmy, co przesądza o tym, że konkretna para narzeczonych (a czasami także jej rodzice) wybiera tę, a nie pobliską salę.
dekoracje ślubne

Dekoracje ślubne – jak je dzisiaj wybierać, by zyskać pewność, że staną się one doskonałą ozdobą tego ważnego dnia?

Zorganizowanie ślubu najczęściej pochłania naprawdę sporo czasu i pieniędzy. Wie o tym każdy, kto już ma za sobą to istotne wydarzenie. Dziś, śluby są planowane z coraz większym rozmachem, dlatego nie można się dziwić, że rynek usługodawców i artykułów ślubnych każdego roku rozrasta się coraz bardziej. Jednym z najważniejszych elementów, o jakim kategorycznie należy pamiętać, są dekoracje ślubne. W jaki sposób je wybierać, aby mieć gwarancję, że staną się one atrakcyjną ozdobą?
Ślub za granicą

Pragniesz, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy? Wybierz uroczystość za granicą

Nie da się zaprzeczyć, że dzień ślubu jest jednym z tych najważniejszych w życiu. Właśnie z tego powodu tak wiele zaangażowania poświęca się, by zaplanować wyjątkową oprawę i zapisać go na długie lata w pamięci własnej oraz bliskich osób. Dzień ślubu można celebrować na wiele sposobów: urządzić huczne wesele, wyjechać po uroczystości w bajkową podróż poślubną lub zdecydować się na coś jeszcze bardziej oryginalnego.
dekoracje kościoła

Propozycje dekoracji weselnych, które się podobają

W dzień ślubu wszystko musi być dograne perfekcyjnie. Specjaliści czynią niemało w tym kierunku, by dekoracje przygotowane dokładnie przez dłuższy czas były spójne oraz w efekcie końcowym odpowiadały klientom. Przyszłe pary nowożeńców decydują się z tego powodu na skorzystanie z oferty firm, co cieszą się szczególnym zainteresowaniem na rynku. Świetnie dopasowane dodatki weselne do kościoła i nie tylko to wiele nowoczesnych gadżetów, jakie są chętnie wybierane przez wielu konsumentów. Rekomendacja rośnie w siłę, a perfekcjonizm ekspertów od aranżowania jest szybko zauważalny.
ślub

Idealne wesele – jakim sposobem go zorganizować?

Ślub i wesele – to niezwykle ważna okazja w życiu każdego człowieka, a nierzadko wręcz najważniejsza. Nic zatem dziwnego, że zaczynamy się przygotowywać na tę okoliczność dużo wcześniej. Rekordziści potrafią to robić nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Wszystko musi być bowiem zapięte na ostatni guzik, więc warto stosunkowo wcześnie zacząć przygotowania.
młoda para

Muzyka podczas ślubu

Ładna chwila, którą jest ślub, to przełomowy moment, do jakiego należy się przedtem cudownie przygotować oraz dopiąć na ostatni guzik wszelkie kłopotliwe kwestie. Tychże jest obecnie, niestety, całkiem sporo. Warto tu bowiem mocno zatroszczyć się o menu jak również komfort wszelakich zaproszonych gości, co w przypadku sporych imprez ślubnych może bywać nieco problematyczne. Świetnie odpowiednio zatroszczyć się przy takim nie tylko o wystrój oraz komfort, lecz również o opcjonalną muzykę w okresie weselu. Pomoc ją gwarantować może na przykład niezwykły Dj Wrocław, przydatny na każdym ślubie na Dolnym Śląsku oraz na innych eventach.
Goście na weselu

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Planowanie wesela zaczyna się tuż po zarezerwowaniu terminu ślubu, a nieraz - terminu na sali ślubnej. W jaki sposób krok po kroku zaprojektować ten najważniejszy dzień? Uroczystości weselne to spora inwestycja, zarówno pieniężna, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z największych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Dobrze jest więc poświęcić przygotowaniom należycie wiele uwagi, ażeby wesele, tak samo jak też ślub, odbyło się bez kłopotów i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Zdjęcia ślubne

5 częstych błędów związanych z fotografią ślubną

Dlaczego portfolio jest tak ważne? Są przeróżne miejsca i różne światło. Na pewno zdjęcia w gotyckiej katedrze będą miały kompletnie inny klimat, niż te w nowoczesnym jasnym kościele. Warto zobaczyć, jak fotograf pracuje w różnych warunkach. Jest wielu świetnych fotografów, ale nie ma jednego najlepszego. Dlaczego? Po prostu każdy ma inny styl, inny punkt patrzenia na wydarzenia. Często są to elementy nie do skopiowania.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
wesele

Wspaniałe i niesamowite wesele – zdecydowanie w Krakowie

Każdy ślub to z pewnością bardzo istotna chwila – nie tylko dla nowożeńców, ale również ich przyjaciół. Dlatego niewątpliwie warto zadbać, żeby wszystko zostało wykonane doskonale – jest to przeważnie trudne wyzwanie logistyczne. Na szczęście dużo miejsc świadczących usługi związane z weselami może rozwiązać dużo kwestii tak, aby owo zadanie było znacznie ułatwione. Z świetnych zabaw na wesele niewątpliwie jest sławny Wrocław – nie tylko jest to jedno z najbardziej urokliwych miast w kraju, lecz również posiada sporo wspaniałych miejsc na urządzenie wesela.
1 2 3 4 5 6 7