Menu strony
Ślub
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Nowatorskie zaproszenia weselne - gdzie wolno takie nabywać?

Organizowanie ślubu i uroczystości weselnej wiąże się z różnymi rzeczami, z jakich dużo młodzi powinni dopilnować jeszcze na długo przed nadchodzącą uroczystością. Powinno się pamiętać zarówno o tych ważniejszych sprawach, jak na przykład odnalezienie i wynajęcie sali weselnej czy też najem fotografa, jak również o tych mniej znaczących, takich jak na przykład ugrupowanie gości przy stołach bądź też posłanie zaproszeń ślubnych.
Czołowe blogerki w jesiennych stylizacjach Gatty

Nie szata zdobi człowieka, lecz stylowa biżuteria niewątpliwie dodaje atrakcyjności

Nie istnieje raczej bardziej klasyczny prezent świąteczny niż wyszukana biżuteria. Bez względu na okazję - złote pierścionki uradowałyby niejedną kobietę. Noszą one klasę samą w sobie i dlatego bywają niezastąpione.


Nie szata zdobi człowieka, lecz stylowa biżuteria niewątpliwie dodaje atrakcyjności

W dzisiejszych czasach asortyment jest tak szeroki, że bez problemu da się dopasować jedyną w swoim rodzaju sztukę drogocenności do wydarzenia tudzież pojedynczej osobowości.
sala weselna

Sala weselna - najważniejszy wybór na czas organizowania przyjęcia

Cała droga organizowania ślubu i przyjęcia to mnóstwo ważnych wyborów, prostszych bądź trudniejszych decyzji. Jedną z nich jest wybór sali na której ma się odbyć wesele. Na przestrzeni kilku lat, liczba sal weselnych wzrosła kilkakrotnie. Jednak mimo tego, że sal weselnych jest tak dużo, pamiętajcie, aby porę w wybranej sali zająć odpowiednio wcześnie, ponieważ te najlepsze mogą być już zarezerwowane. Jest mnóstwo elementów, które przesądzają o tym, która sala weselna jest właściwa dla potrzeb.
sesja zdjęciowa

Zaplanuj swoje wesele w niebanalnym oraz malowniczym otoczeniu, wynajmując lokal na miarę swoich potrzeb

Ślub jest niecodzienną chwilą, która właściwie zdarza się jedynie raz w życiu. To czyni, że nowożeńcy pragną należycie uświetnić tę chwilę oraz stworzyć jej najpiękniejszą otoczkę. Wiele ludzi decyduje się urządzić wesele lub przyjęcie weselne, żeby razem z zaproszonymi gośćmi świętować ten wyjątkowy moment.
samochód

Luksusowe auto na własny ślub i wesele to coś wspaniałego!

Przygotowując się do własnego ślubu, zatem zapewne najpiękniejszego dnia w naszym życiu, musimy zadbać o absolutnie każdy szczegół. Choć akurat w przypadku samochodu na ślub i wesele w żadnym przypadku nie należy mówić o szczególe! Szczególnie pan młody bardzo się obruszy, gdy rodzice i przyszła żona rzekną, że jakby nie patrzeć są ważniejsze wydatki, niż samochód.
musycy smyczkowi

Nastrojowe zespoły muzyczne, jakie opłaca się wynająć na ślub

O wiele częściej Młode Pary decydują się na to, aby zorganizować wesele w nurcie klasycznym. W latach wcześniejszych w większym stopniu nota bene liczyło się to, by wesela były nowoczesne, natomiast odchodzi się od takiej tendencji.
dekoracje przygotowane na ślub

O jakich aspektach trzeba pamiętać podczas wesela? Często popełniane błędy, jakie możemy wyeliminować

Ważny dzień, tak najłatwiej i najbardziej konkretnie jesteśmy w stanie określić dzień naszego ślubu. Większość jednakowoż zdefiniuje go jako coś najważniejszego, bo jednakowoż jest to przekroczenie następnego progu w swoim życiu. Oto ostatecznie decydujemy się na ślub z osobą, którą kochamy i z którą chcemy być już na zawsze. Ta cudowna deklaracja nie zawsze wychodzi zwycięsko w batalii z rzeczywistością. Są różne powody, w jakie nie warto wnikać. Najbardziej istotne to wierzyć, iż będzie dobrze, a jeśli życzymy naszej parze wszystkiego najcudowniejszego, należy zdradzić parę porad przed ślubem.
wesele

Strona o ślubach pomoże w najważniejszych decyzjach

Podobno aktualnie więcej ludzi pisze treści niż je czyta. Rzecz jasna zazwyczaj te treści powstają w internecie, a zwłaszcza na blogach. Czy warto czytać to, co mają do powiedzenia kolejni blogerzy? Nie zawsze. Czasem jednak blog może być źródłem cennych informacji i ciekawych pomysłów. Tak jest w przypadku niektórych blogów ślubnych.

Ślub poza granicami Polski - marzenie wielu par

Na ten wyjątkowy dzień oczekujemy całe nasze życie. Głównie kobiety planują go jeszcze w dziecięcych latach. Marzą o cudownej białej sukni, szykownej karocy i ukochanym na rączym rumaku. Wiadomo, że z upływem czasu, te pragnienia ulegają zmianie. Ale ciągle mamy w myślach pewien plan, który chcemy w przyszłości zrealizować.
1 2 3 4 5 6