Menu strony
Ślub
wesele

Niepowtarzalna fotografia ślubna

W trakcie organizowania ślubu warto zatroszczyć się o odpowiednio dobrane nie tylko menu i liczbę gości, ale i dobrego fotografa. Ludzie od wielu chcieli zachować wspomnienia najpiękniejszych chwil choćby na niewielkich odbitkach - współcześnie jest technicznych możliwości o wiele więcej. Zawsze jednak piękny album fotograficzny z gotowymi zdjęciami ze ślubu to świetna pamiątka. Jednak należy mieć na uwadze, że nawet Photoshop nie zastąpi świetnego, znającego się na swoim fachu fotografa. Genialnym pomysłem może okazać się znalezienie miejscowego fotografa w internecie – znalezienie takiego profesjonalisty, jak fotograf ślubny w Koszalinie (porady na www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/fotografia-slubna/miasto/koszalin,290), jest w epoce nowoczesnych technologii bardzo proste. Na internetowych stronach da się znaleźć wiele fajnych ofert fotografów.
ślub

Idealne wesele – jakim sposobem go zorganizować?

Ślub i wesele – to niezwykle ważna okazja w życiu każdego człowieka, a nierzadko wręcz najważniejsza. Nie dziwi zatem, że uroczystość tą zaczynamy planować dużo wcześniej. Rekordziści potrafią to robić nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Chcą, aby wszystko odbyło się perfekcyjnie, aby nic nie zawiodło, by ten dzień – zarówno oni, jak i wszyscy goście wspominali jako idealny.
Ceremonia zaślubin

Sztuka rozsyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Wesele nie może się obyć bez szerokiego grona gości. Na pewno masz już od tygodni zrobioną listę osób, które mają się pojawić. W związku z tym warto wreszcie zaprosić familię i znajomych na Twoje najważniejsze święto. Jednakże jak tego dokonać?
samochód na ślub

Uroczystość ślubna jak z bajki a na ślubny kobierzec jedziemy po królewsku

Kiedy marzymy o uroczystości weselnej, wracamy do naszych najbardziej skrywanych, wręcz dziecięcych pragnień. Pragniemy, by choć na jeden dzień zamienić się w księżniczkę, która w długiej sukni kroczyć będzie u boku swego wybranka. Oczami wyobraźni oglądamy odbywające się w prześlicznym zamku wesele. W ogromnej sali tanecznej pląsamy z naszym księciem walca, a masa przybyłych klaska na naszą cześć.
Wesele pod namiotem

Co trzeba wziąć pod uwagę podczas wynajmu sali na ślub i wesele?

Jeżeli szykujesz się do ślubu i planujesz urządzić wesele to bezsprzecznie masz ręce pełne roboty. Szykowanie wesela faktycznie wymaga niemało pracy, poświęcenia i wysiłku, nie mówiąc już o tym, że bez wątpienia wiąże się to również z pewnymi wydatkami. Jednym z nich jest wynajem sali weselnej.
model żołnierza

Pierścionki zaręczynowe z którym kamieniem są dobrym wyborem dla osób w mniejszym stopniu bogatych?

Czy też pamiętasz, w jaki wariant będąc przyszłym wybrankiem mógłbyś trochę zaoszczędzić? Oczywiście nie powinno się takiego zrobić, wszakże z drugiej strony ślub pragną brać również osoby w mniejszym stopniu majętne, a wszakże wszystko jest dla ludzi.
Młoda para

Czym kieruje się pan młody, a czym pani młoda przy wyborze sali weselnej na uroczyste przyjęcie

Niektóre z momentów ludzkiego życia pozostają na tyle podniosłe i istotne, że trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Ważnym, o ile nie najbardziej kluczowym, wydarzeniem bywa wesele. Nikogo już nie zastanawia fakt, że zabiegi rozpoczynają się nawet na 2 lata przed zapowiedzianą ceremonią. Suknię na wesele czy garnitur należy zamówić odpowiednio wcześniej, zwłaszcza jeśli państwo młodzi bywają niepobłażliwi bądź... prezencje ich sylwetki są bardzo niestandardowe. Dobra orkiestra także ma zajęte w kalendarzu wszystkie najbliższe weekendowe wieczory. W większości przypadków jednak przygotowania weselne rozpoczynają się od zabukowania sali weselnej. Przekonajmy się, co przesądza o tym, że konkretna para młodych (a czasem także jej rodzice) wybiera tę, a nie inną salę.

Co uczynić, żeby najpiękniejszy dzień w naszym życiu stał się jeszcze wspanialszy?

Dla wielu ludzi ślub to najcudowniejszy moment w życiu, na który czeka się całe życie. Z pewnością niejedna mała księżniczka marzyła o tym, aby założyć cudowną śnieżnobiałą sukienkę, welon i kroczyć dumnie do ołtarza u boku księcia z bajki.
Nowa kolekcja ślubna Wedding by Gatta

Nowa kolekcja ślubna Wedding by Gatta

Ślub to w życiu kobiety niezwykle ważne wydarzenie, które wymaga zaplanowania w najdrobniejszych szczegółach. Takim detalem, ale bardzo istotnym, który może wpłynąć na komfort panny młodej są dodatki. Eleganckie i kobiece pończochy będą efektownym dopełnieniem każdej stylizacji. Bogatą ślubną ofertę znaleźć można w nowej kolekcji „Wedding by Gatta”.
dekoracje ślubne na samochód

Perfekcyjna opcja na uroczystość ślubną

Gdy myślimy o czyimś ślubie kościelnym to wydaje nam się, że musi to być niesamowicie uroczysta chwila. Jednak każdy wie jak to bywa. Najczęściej bywa tak, że niestety jedynie państwo młodzi i bliska rodzina odczuwa wzruszenie. Dlaczego? Bo każdy ślub w kościele jest bardzo podobny.
1 2 3 4 5 6