Menu strony
Ślub
Obrączki

Parę istotnych zdań na temat obrączek ślubnych

Dzień zawarcia przysięgi małżeńskiej to wyjątkowy moment dla wielu z nas. Wymarzony i niezapomniany. Jako, iż owe wydarzenie należy do najważniejszych w życiu, zadbajmy o każdy pozornie mało istotny szczegół – począwszy od wyboru jak właściwej sali weselnej oraz smacznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
ślub

Idealne wesele – jakim sposobem go zorganizować?

Ślub i wesele – to bardzo ważna okazja w życiu każdego człowieka, a nierzadko wręcz najważniejsza. Nic więc dziwnego, że zaczynamy się przygotowywać na tę okoliczność dużo, dużo wcześniej. Rekordziści potrafią to robić nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Chcą, by wszystko odbyło się perfekcyjnie, aby nic nie zawiodło, aby ten dzień – zarazem oni, jak i pozostali wspominali jak najlepiej.
samochód na ślub

Uroczystość ślubna jak z bajki a na ślubny kobierzec jedziemy po królewsku

Gdy marzymy o ślubie, cofamy się do swoich najbardziej skrywanych, wręcz pragnień z dzieciństwa. Marzymy, by choć na jeden dzień przebrać się w królewnę, która w długiej szacie kroczyć będzie u boku swego ukochanego. Oczami fantazji oglądamy toczące się w cudownym pałacu wesele. W olbrzymiej sali balowej pląsamy z naszym królewiczem walca, a tłum gości klaska na naszą cześć.
dekoracje kościoła

Jak dobrać odpowiednie dekoracje kościoła?

Kościół to najważniejsze miejsce przy uroczystościach ślubnych. To właśnie w tym miejscu, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną oraz żyć w miłości do końca swojego życia. Dlatego dobrze jest zadbać o odpowiednią oprawę i zdecydować się na naprawdę efektowne dekoracje kościoła, by nadać wszystkiemu niezrównanego klimatu. W jaki sposób toteż dobrać najlepsze ozdoby?
Piękne stopy

Domowe SPA przed ślubem

Ślub to jedna z chwil, na którą wiele z nas czeka całe życie. Chcemy wówczas wyglądać pięknie i olśnić wszystkich gości. Czy jest to jednak możliwe, gdy jednocześnie pracujemy i organizujemy wesele?
Ślub i wesele w stylu vintage

Gdzie zorganizować niezapomniane wesele w Kielcach?

Uroczystość ślubu i wesela to najczęściej najlepszy dzień w życiu zakochanych. Dlatego też chcą, żeby organizacja była idealna i żadna niespodziewana sytuacja po prostu nie mogła się zdarzyć. Przygotowania zaczynają się często już 2 lata przed planowanym wydarzeniem i obejmują nawet najmniejszy szczegół. Oczywiście nie ma w tym nic szokującego, ponieważ do ustalenia jest rzeczywiście dużo spraw.
Zaproszenia ręcznie wycinane - Paper Flower Art, Bogna Trętko

Nowatorskie zaproszenia weselne - gdzie wolno takie nabywać?

Organizowanie ślubu i wesela związane jest z różnymi sprawami, z jakich niemało młodzi muszą mieć na uwadze jeszcze na długo przed przyszłą uroczystością. Pożądane byłoby pamiętać zarówno o tych ważniejszych rzeczach, jak na przykład odszukanie i wynajęcie sali ślubnej czy wynajem fotografa, jak również o tych mniej istotnych, takich jak na przykład uporządkowanie gości przy stołach albo też wysłanie zaproszeń ślubnych.
dekoracje przygotowane na ślub

O jakich aspektach trzeba pamiętać podczas wesela? Często popełniane błędy, jakie możemy wyeliminować

Bardzo ważny dzień, tak najłatwiej i najbardziej konkretnie jesteśmy w stanie zdefiniować dzień naszego ślubu. Większość jednocześnie zdefiniuje go jako coś najbardziej istotnego, gdyż jednak jest to przekroczenie kolejnego progu w swoim życiu. Oto ostatecznie zdecydowaliśmy się na ślub z osobą, którą kochamy i z którą pragniemy być już na zawsze. Ta cudowna deklaracja nie zawsze wychodzi triumfalnie w potyczce z rzeczywistością. Są różne powody, w które nie ma sensu wnikać. Najbardziej istotne to wierzyć, że będzie dobrze, a jeśli życzymy naszej parze wszystkiego najlepszego, warto zdradzić parę porad przed ślubem.
samochód do ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnej to wyzwanie!

Przygotowania do ślubu i przyjęcia weselnego są niesamowicie trudne, denerwujące, a do tego zabierają dużo pieniędzy. Jednakże trudno jakoś się skarżyć - przecież w wielu przypadkach tego typu przygotowania są niejako idealnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
model żołnierza

Pierścionki zaręczynowe z którym kamieniem są dobrym wyborem dla osób w mniejszym stopniu bogatych?

Czy też pamiętasz, w jaki sposób będąc przyszłym narzeczonym możesz nieco oszczędzić? Naturalnie nie winno się takiego robić, jednak z drugiej z kolei strony ślub chcą brać także persony w mniejszym stopniu majętne, a wszakże całość jest dla ludzi.
1 2 3 4 5 6 7