Menu strony
Ślub
Młoda para

Czym kieruje się pan młody, a czym pani młoda przy wyborze sali weselnej na uroczyste przyjęcie

Niektóre z chwil naszego życia bywają na tyle podniosłe i ważne, że trzeba się do nich właściwie przygotować. Kluczowym, o ile nie najbardziej przełomowym, wydarzeniem jest zawarcie sakramentu małżeństwa. Nikogo już nie frapuje fakt, że zabiegi rozpoczynają się nawet na 2 lata przed oczekiwaną uroczystością. Suknię na wesele czy frak trzeba zamówić wystarczająco wcześniej, szczególnie jeżeli państwo młodzi bywają niepobłażliwi bądź... prezencje ich figury bywają mocno odbiegające od normy. Dobra orkiestra także ma zajęte w swoim kajecie wszystkie najbliższe weekendowe noce. W większości przypadków jednak przygotowania weselne rozpoczynają się od zabukowania sali weselnej. Sprawdźmy, co decyduje o tym, że dana para zakochanych (a czasem także jej rodziciele) wybiera tę, a nie pobliską salę.
wesele

Szukasz ładnej sali na wesele? Wybór jest naprawdę spory, zatem wyszukaj coś doskonałego

Na dzień ślubu oczekuje się z wielką niecierpliwością oraz podekscytowaniem, nic zatem dziwnego, że każda młoda para chce, by przebiegł on w szczególnej atmosferze i pięknym otoczeniu. Polską tradycją okazuje się urządzanie wesel, którymi celebruje się zawarcie związku małżeńskiego. Organizacja wesela jest bardzo ważną kwestią i wymaga dopełnienia licznych szczegółów.
Ślub za granicą

Pragniesz, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy? Wybierz uroczystość za granicą

Nie sposób zaprzeczyć, że dzień ślubu jest jednym z tych najistotniejszych w życiu. Właśnie dlatego tak wiele uwagi poświęca się, by zaplanować wyjątkową oprawę i uwiecznić go na długie lata w pamięci własnej oraz bliskich osób. Dzień zawarcia ślubu można świętować na wiele sposobów: urządzić huczne wesele, wyjechać po uroczystości w piękną podróż poślubną albo decydować się na coś jeszcze bardziej niezwykłego.
samochód na ślub

Uroczystość ślubna jak z bajki a na ślubny kobierzec jedziemy po królewsku

Kiedy myślimy o ślubie, cofamy się do naszych najbardziej ukrytych, wręcz pragnień z dzieciństwa. Marzymy, by choć na jeden dzień zamienić się w królewnę, która w długiej szacie kroczyć będzie u boku swego wybranka. Oczami wyobraźni oglądamy toczące się w przepięknym pałacu wesele. W olbrzymiej sali tanecznej pląsamy z naszym księciem walca, a masa przybyłych klaska na naszą cześć.
dekoracje kościoła

Jak dobrać odpowiednie dekoracje kościoła?

Kościół to najistotniejsze miejsce przy uroczystościach ślubnych. To właśnie tutaj, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną i żyć w miłości po kres swoich dni. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę ładne dekoracje kościoła, aby nadać wszystkiemu nadzwyczajnego klimatu. Jak wobec tego dobrać idealne ozdoby?
samochód

Luksusowe auto na własny ślub i wesele to coś wspaniałego!

Przygotowując się do swojego ślubu, czyli chyba najbardziej niezwykłego dnia w naszym dotychczasowym życiu, musimy dbać o dosłownie każdy detal. Chociaż no w przypadku samochodu na ślub i przyjęcie weselne w żadnym przypadku nie należy pisać o szczególe! Zwłaszcza pan młody mocno się obruszy, gdy rodzice i przyszła żona rzekną, że tak naprawdę są istotniejsze wydatki, aniżeli auto.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
młoda para

Muzyka podczas ślubu

Przepiękna chwila, jaką jest ślub, to ważny moment, do którego należy się przedtem perfekcyjnie przygotować oraz dopiąć na ostatni guzik wszelkie uciążliwe kwestie. Tych jest obecnie, niestety, całkiem dużo. Należy tu bowiem mocno zatroszczyć się o menu a, także wygodę wszystkich zaproszonych gości, co w wypadku znacznych imprez ślubnych może bywać odrobinkę problematyczne. Świetnie odpowiednio postarać się przy tym nie wyłącznie o wystrój a, także komfort, ale też o opcjonalną muzykę podczas weselu. Pomoc ją zagwarantować może choćby niezwykły Dj Wrocław, użyteczny na każdym ślubie na Dolnym Śląsku jak także na innych imprezach.
fotografia ślubna

W jaki sposób odpowiednio wybrać usługi fotograficzne na ślub?

Utrwalanie naszych i zarazem istotnych momentów z życia stało się dzisiaj w pewnej mierze obowiązkiem. Człowiek ze swojej natury jest bowiem stworzeniem niezmiernie uczuciowym, dlatego też chętnie chce wracać do wydarzeń z przeszłości. Współczesne rozwiązania technologiczne pozwalają nam na zapisywanie najważniejszych chwil w formie cyfrowej na długi czas.
Weselny niezbędnik Panny Młodej

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Sezon ślubny już się rozpoczął. Te z Was, które mają ten dzień przed sobą, na pewno zastanawiają się, co należy mieć przy sobie, aby nie zaskoczyła Was żadna nieprzewidziana sytuacja.
1 2 3 4 5 6