Menu strony
Ślub
Ślub w Wielkanoc

Ślub w Wielkanoc

Bez względu na to czy jesteśmy katolikami, protestantami czy prawosławnymi, Wielkanoc jest dla nas bardzo ważnym świętem. Święto to ma wiele odniesień do żydowskiego święta Paschy. W pierwszy wieczór Paschy, zwany wieczorem sederowym, spożywa się w gronie rodziny uroczystą kolację, a wśród potraw jest ugotowane na twardo jajko symbolizujące odrodzenie, wyzwolenie i wiosnę.
Panna Młoda w turkusie

Panna Młoda w turkusie - stylizacja ślubna

W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo, ale jednocześnie być i czuć się sobą. Celem Marty, naszej Panny Młodej, było wyglądać pięknie i niepowtarzalnie - inaczej niż tradycyjna Panna Młoda. Dlatego jako kolor swojej sukni ślubnej wybrała turkus. Barwa niecodzienna i jakże odpowiednia na słoneczny letni dzień.
dekoracje ślubne na samochód

Perfekcyjna opcja na uroczystość ślubną

Gdy myślimy o czyimś ślubie kościelnym to zdaje nam się, że powinna to być niesamowicie uroczysta chwila. Jednak wszyscy wiemy jak jest. Bardzo często bywa tak, że niestety tylko państwo młodzi i najbliższa rodzina jest wzruszona. Dlaczego? Bo uroczystości kościelne na każdym ślubie są takie same.
dekoracje przygotowane na ślub

O jakich aspektach trzeba pamiętać podczas wesela? Często popełniane błędy, jakie możemy wyeliminować

Bardzo ważny dzień, tak najprościej i najbardziej konkretnie możemy zdefiniować dzień naszego ślubu. Większość jednocześnie zdefiniuje go jako coś najbardziej istotnego, bo jednak jest to przekroczenie kolejnego progu w swoim życiu. Oto ostatecznie zdecydowaliśmy się na ślub z osobą, którą kochamy i z którą chcemy być już na zawsze. Ta cudowna deklaracja nie zawsze wychodzi triumfalnie w batalii z rzeczywistością. Są różnorodne powody, w które nie warto wnikać. Najważniejsze to wierzyć, że będzie dobrze, a jeśli życzymy naszej parze wszystkiego najcudowniejszego, trzeba zdradzić kilka porad przed ślubem.
fotografia ślubna

W jakim miejscu chętnie pobierają się ludzie z Polski?

Jest w naszym życiu parę szczególnie wyjątkowych okazji, które później długo wspominamy. Do takich zdarzeń bez wątpienia możemy zaliczyć ceremonię zaślubin. To najcudowniejszy dzień w życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi. Wszyscy pragniemy, aby był on najwspanialszy. Zwykle spotykamy się z najbliższymi i przyjaciółmi, aby celebrować to wyjątkowe zdarzenie.

Miastem, w jakim przede wszystkim rozwija się moda damska na pewno jest Łódź - działające tam pracownie oferują znakomitą odzież.

Aktualnie moda i ruchy rokrocznie odkrywają coś lepszego, fenomenalnego. Rozpoznawane marki odzieżowe chcąc nadążyć za zamieniającymi się stylami i narastającymi wymaganiami kobiet dokładają wszelakich wysiłków, by co sezon wypuścić świetnie przygotowaną kolekcję. Nawet mniejsze sklepy lub zakłady krawieckie kierują uwagę na obowiązujące fasony i starają się je wpajać. W takiej też sytuacji są salony sukien ślubnych, bo moda ta ciągle ewoluuje i ujawnia nowe opcje i przyciągające rozwiązania.
Zaproszenie na wesele

W jaki sposób można zaprosić gości na rodzinne uroczystości, kiedy najlepiej wręczać zaproszenia.

Każda rodzinna uroczystość, zwłaszcza organizowana z większym rozmachem, wymaga tego, żeby zaprosić na nią wszystkich zainteresowanych. W szczególności dotyczy to ślubów, na jakie niekiedy zaprasza się nawet trzystu gości, w tym wszystkich dalszych i bliższych znajomych. Jeśli by się ich nie zaprosiło, to zapewne by nie przyszli na uroczystość, poza tym istotna będzie również forma, w jakiej tego się dokona.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
Goście na weselu

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Planowanie wesela rozpoczyna się tuż po zajęciu terminu ślubu, a nieraz - terminu na sali ślubnej. Jak krok po kroku zaprojektować ten najistotniejszy dzień? Uroczystości weselne to znaczna inwestycja, zarówno finansowa, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Dobrze jest zatem poświęcić przygotowaniom odpowiednio dużo uwagi, aby wesele, podobnie jak i ślub, odbyło się bez problemów oraz zgodnie z naszymi przewidywaniami.
wesele

Szukasz ładnej sali na wesele? Wybór jest naprawdę spory, zatem wyszukaj coś doskonałego

Na dzień zaślubin oczekuje się z wielką niecierpliwością oraz emocjami, nic zatem dziwnego, że każda młoda para pragnie, żeby przebiegł on w szczególnej atmosferze oraz eleganckim otoczeniu. Polską tradycją okazuje się urządzanie przyjęć weselnych, którymi celebruje się dzień zaślubin. Organizacja wesela okazuje się naprawdę poważną kwestią oraz zobowiązuje do dopełnienia wielu szczegółów.
1 2 3 4 5 6