Menu strony
Ślub
Goście na weselu

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Planowanie wesela rozpoczyna się zaraz po zarezerwowaniu terminu ślubu, a czasem - terminu na sali ślubnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najistotniejszy dzień? Uroczystości weselne to spora inwestycja, tak finansowa, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc poświęcić przygotowaniom odpowiednio dużo uwagi, ażeby wesele, podobnie jak i ślub, odbyło się bez problemów oraz zgodnie z naszymi przewidywaniami.
Wesele pod namiotem

Co trzeba wziąć pod uwagę podczas wynajmu sali na ślub i wesele?

Jeżeli szykujesz się do ślubu i planujesz urządzić wesele to niewątpliwie masz ręce pełne roboty. Przygotowanie wesela naprawdę wymaga niemało pracy, poświęcenia oraz wysiłku, nie mówiąc już o tym, że na pewno wiąże się to także z pewnymi wydatkami. Jednym z nich jest najem sali weselnej.
wesele

Wspaniałe i niesamowite wesele – zdecydowanie w Krakowie

Każdy ślub to zdecydowanie bardzo istotna chwila – nie tylko dla nowożeńców, lecz również ich bliskich. Dlatego zdecydowanie warto zadbać, aby wszystko zostało jak w zegarku – jest to zawsze pewne wyzwanie logistyczne. Na szczęście wiele miejsc świadczących usługi związane z weselami może rozwiązać sporo kwestii tak, żeby owo zadanie było znacznie uproszczone. Z znakomitych zabaw na wesele niewątpliwie słynie Wrocław – nie tylko stanowi jedno z najpiękniejszych miast Europy Środkowej, ale również posiada sporo wspaniałych miejsc na urządzenie ślubu.
Ślub za granicą

Pragniesz, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy? Wybierz uroczystość za granicą

Nie da się zaprzeczyć, że dzień ślubu jest jednym z tych najistotniejszych w życiu. Właśnie dlatego tak dużo uwagi poświęca się, aby stworzyć szczególną oprawę i zapisać go na zawsze w pamięci swojej oraz najbliższych osób. Dzień zawarcia ślubu można celebrować na mnóstwo sposobów: urządzić uroczyste wesele, wyjechać po weselu w bajkową podróż poślubną lub decydować się na coś jeszcze bardziej niezwykłego.
Zaproszenie na wesele

W jaki sposób można zaprosić gości na rodzinne uroczystości, kiedy najlepiej wręczać zaproszenia.

Każda rodzinna uroczystość, zwłaszcza organizowana z większym rozmachem, będzie raczej wymagać, żeby pozapraszać na nią wszystkich zainteresowanych. Szczególnie będzie to dotyczyć to wesel, na które czasami zaprasza się nawet kilkaset osób, w tym wszystkich dalszych i bliższych znajomych. Jeżeli nie zostaliby oni zaproszeni, to najprawdopodobniej by nie przyszli na uroczystość, poza tym istotna jest także forma, w jakiej się to zrobi.
w drodze na ślub

Fotograf ślubny musi poznać najnowsze mody

Kiedy zabieramy się za planowanie swojego ślubu, to chcemy, aby wszystko było wykonane jak najwspanialej, ponieważ tylko wtenczas mamy gwarancję, że na długo zapisze się on w naszej pamięci jako niesamowite zdarzenie. Dlatego tak ważną rolę do wypełnienia posiada fotograf ślubny, który musi nam zagwarantować niesamowite ujęcia, które staną się wspaniałą pamiątką na długie lata, a równocześnie w czasie ich robienia, musi być całkowicie niewidoczny i właściwie wszyscy muszą zapomnieć o jego obecności. Tylko wówczas mamy szansę posiadać pewność, że zdjęcia będą niewymuszone, autentyczne i wprost piękne.
Para młoda

Ślubne atrakcje i wybór odpowiedniego zespołu muzycznego na wesele

Ślub to bardzo ważny moment w życiu każdej pary. Organizując wesele powinniśmy zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół, aby ten dzień był idealny. Piękne dekoracje, muzyka i atrakcje zagwarantują nam doskonałą zabawę podczas organizowanego przyjęcia. Żeby nasze przyjęcie było niezapomniane tak samo dla nas jak również dla zaproszonych gości, musimy zadbać o różnego rodzaju atrakcje. Najpiękniejsze zdjęcia par, to te, które uwieczniły moment wyjścia z kościoła już jako młoda para.
ślub

Idealne wesele – jakim sposobem go zorganizować?

Ślub i wesele – to niezwykle ważna okazja w życiu każdego z nas, a często wręcz najważniejsza. Nic więc dziwnego, że zaczynamy się przygotowywać na tę okoliczność znacznie wcześniej. Ci najbardziej zaangażowani potrafią to robić nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Chcą, by wszystko odbyło się perfekcyjnie, aby nic nie zawiodło, aby ten dzień – zarówno oni, jak i pozostali wspominali jako idealny.
Ceremonia zaślubin

Sztuka rozsyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Wesele nie może się obyć bez szerokiego grona gości. Z pewnością posiadasz już dawno zrobioną listę bliskich, którzy dostaną zaproszenie. Wobec tego warto wreszcie zaprosić familię i znajomych na Twoje najważniejsze święto. Jednak w jaki sposób to zrobić?
Para młoda z tortem

Planowanie własnego wesela bynajmniej nie jest takie łatwe - rozpocznij przygotowania z nami już dziś!

Dzień ślubu i wesela to na pewno jeden z najpoważniejszych dni w całym życiu. Jeżeli ten wielki dzień jest jeszcze przed Tobą, ale na Twoim palcu już lśni piękny pierścionek, wtedy na pewno powinnaś rozpocząć przygotowania do tego pięknego dnia.
1 2 3 4 5 6