Menu strony
Kobieta
mała czarna

Kilka słów o tym, w jaki sposób powinno się wybierać ubrania dopasowane do kształtu sylwetki.

Każda pani pragnie się czuć i wyglądać ładnie, a bardzo dobrze będą to podkreślać dobrze wybrane stroje. Lecz niekiedy panie wchodząc do odzieżowych sklepów kupują jakieś przypadkowe ubrania, a potem będą narzekać że źle wyglądają albo coś będzie nie pasować. A w końcu każda z pań ma swoje własne preferencje i upodobania, i każda się też będzie czuć dobrze w czym zupełnie innym.
odzież

W dzisiejszych czasach coraz częściej możemy usłyszeć głosy, w których ludzie zaczynają odrzucać standardowy kanon piękna i zaczynają wybierać nieco większe kształty.

Obecnie mamy do czynienie z dwoma równoległymi trendami. Co prawda nadal możemy zauważyć tendencję do idealizowania wyglądu gwiazd oraz celebrytów, przy pomocy różnych programów graficznych, jednak coraz częściej możemy usłyszeć głosy, w których ludzie odrzucają ten kanon piękna i zaczynają wybierać trochę większe kształty.
Modelka na okładce pisma

Suknia? Jaką wybrać?

Może na wyrost będzie stwierdzenie, iż kobieta jest trochę jak suknia, lecz jest w tego typu stwierdzeniu wiele prawdy. Suknia jest przeznaczona tylko dla kobiet, faceci, co prawda mogą też tak chodzić, ale nigdy nie osiągną prezencji kobiety.
czapka

Modne ubrania, jakie opłaca się kupować jako upominki świąteczne.

Wszystkie trendy ubrania, które warto kupić jako prezenty świąteczne można bez trudności zakupić tak samo w sklepach online, ale i w stacjoarnych punktach sprzedaży. Oczywiście, słusznie jest się wcześniej orientować w gustach osób, które mamy plan obdarowywać, a z pewnością nie będzie ryzyka, że dobierzemy cokolwiek nieprawidłowo.
buty damskie, szpilki

Najświeższe tendencje w przemyśle obuwniczym, czyli co jest teraz na topie, jeśli mówimy o buty?

Prawie co sezon kilka tendencji w modzie zostaje tak znane, że rozpływa się nad nimi każdy modowy pasjonat. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak dla przykładu wracające każdego lata ornamenty marynistyczne, przepełnione biało-czerwonymi prążkami. Jednak część z nich zostaje zapomniana niezwykle szybko także w kwestii mody obuwia. Zastanówmy się w jaki sposób potoczą się losy tych, które uwielbiamy teraz?
Kobieta w sukience

Czy możliwym jest by kobieta po pięćdziesiątce może wyglądać modnie? Naturalnie, trzeba jedynie znać kilka zasad

Tak naprawdę teraz dość ciężko ocenić kogoś po wyglądzie. Sytuacja tak wygląda, gdyż rozmywa się podział na ludzi zgodnie z wiekiem. Ważny jest tak naprawdę dobry wygląd, tak więc wiele kobiet po pięćdziesiątym roku życia posiada jednak problem, jak się ubierać. Ten kłopot jest zupełnie dojmująca i stwarza to mnóstwo zbędnych kompleksów.

Znajdź swój zapach i styl

Dziewczyno-chłopak, panienka, rockmenka, hipiska, kobieta zwiewna i delikatna. Każda z nas jest jakaś i każda z nas preferuje swój sposób ubierania się. Kolorowe spódnice, tenisówki czapeczki,tiule, glany, ramoneski, to wszystko na co dzień w jasny sposób nas określa i stawowi niejako o nas. Ubieramy się tak jak chcemy. Uwielbiamy czuć się dobrze we własnej skórze. Często też strój pokazuje nasz charakter.
Ginekolog

Plastyka pochwy oraz krocza - na czym polega ten zabieg oraz w jakim przypadku należałoby z niego skorzystać?

Kliniki ginekologiczne proponują obecnie niemało rozmaitych zabiegów intymnych na najwyższym poziomie. Oferta zabiegowa jest nadzwyczaj przestronna oraz możemy odkryć w niej multum pozycji adresowanych do kobiet. Kliniki ginekologiczne oferują zabiegi zdrowotne oraz medyczne, i także zabiegi intymne powiązane z poprawą oraz plastyką pewnych części ciała.
obuwie erotyczne

W czasie miłosnej gry nie zapominajmy o obuwiu

Wiele par kocha się ubierać, aby uatrakcyjnić miłosne igraszki. Znaczenie ma wszystko, rozpoczynając od wystroju wnętrza, po ubiór oraz zachowanie kochanków.
Jak odzyskać formę po ciąży?

Jak odzyskać formę po ciąży?

Po urodzeniu dziecka ciało kobiety zmienia się diametralnie. Przeglądając się w lustrze, zastanawiamy się co zrobić, aby skutecznie pozbyć się niedoskonałości i w bezpieczny sposób odzyskać figurę.
1 2 3 4 5