Menu strony
Kobieta
Jak odzyskać formę po ciąży?

Jak odzyskać formę po ciąży?

Po urodzeniu dziecka ciało kobiety zmienia się diametralnie. Przeglądając się w lustrze, zastanawiamy się co zrobić, aby skutecznie pozbyć się niedoskonałości i w bezpieczny sposób odzyskać figurę.
kolczyki

Stylizacja dla sukni wieczorowej – o jakich dodatkach trzeba koniecznie pamiętać, żeby efekt końcowy był satysfakcjonujący?

Stylizacja wieczorowa najczęściej powinna być wystarczająco elegancka. Łatwo jednak przesadzić z wybieranymi ozdobami albo ubrać się nazbyt skromnie, co zaowocuje tym, że dana osoba będzie się czuła naprawdę nieswojo w gronie innych uczestników balu lub przyjęcia.
bielizna

Czy seksowna bielizna jest modna?

Z góry trzeba przeprosić wszystkich za takie generalizowanie, ale prawda jest taka, że jeżeli na serio podchodzimy do swojego związku, co pewien czas powinniśmy kupić partnerce jakąś bieliznę erotyczną. Przecież erotyczna bielizna może pomóc w zażegnaniu wszelkich kłopotów związkowych. Być może to mała przesada, ale niech w żadnym wypadku nikt nie z tego założenia, iż bielizna całkowicie nic nie znaczy. Czyli uprasza się facetów, aby zakupili swojej partnerce jakąś bieliznę.
Ginekolog

Plastyka pochwy oraz krocza - na czym polega ten zabieg oraz w jakim przypadku należałoby z niego skorzystać?

Kliniki ginekologiczne proponują aktualnie dużo rozlicznych zabiegów intymnych na najwyższym poziomie. Oferta zabiegowa jest niezmiernie rozległa oraz możemy odnaleźć w niej multum pozycji kierowanych do kobiet. Kliniki ginekologiczne proponują zabiegi lecznicze i medyczne, a także zabiegi intymne związane z poprawą i plastyką pewnych części ciała.
usta

Jak pielęgnować cerę każdego dnia?

Codzienna pielęgnacja cery powinna być dostosowana do jej rodzaju. Różnych kosmetyków wymaga tak naprawdę pielęgnacja cery trądzikowej, suchej czy tłustej.
kobieta, cera, twarz

Trudnośćy z cerą, czyli co stosować, aby jej forma się polepszyła.

Kobiety i nie tylko przeważnie borykają się z problemami swojej cery. Nie ma chyba takiej osoby, która z pewnością może stwierdzić, iż w ogóle nie musi stosować kosmetyków do twarzy.
samochód do ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnej to wyzwanie!

Przygotowania do ślubu i przyjęcia weselnego są bardzo trudne, irytujące, a jeszcze oprócz tego zabierają masę pieniędzy. Jednak ciężko się skarżyć - przecież w wielu przypadkach takowe przygotowania są tak jakby idealnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
obuwie erotyczne

W czasie miłosnej gry nie zapominajmy o obuwiu

Sporo par kocha się przebierać, by uatrakcyjnić miłosne igraszki. Znaczenie ma wszystko, rozpoczynając od wyglądu pomieszczenia, po strój i zachowanie partnerów.
damskie torebki

Jeżeli chcesz kupić piękną i wygodną torebkę, stawiaj na skórę, ona na pewno będzie elegancka i trwała!

Torebka jest nieodłącznym dodatkiem każdej eleganckiej pani. Może być malutka lub większa, elegancka bądź zupełnie na luzie, jednak za każdym razem powinna wyróżniać się doskonałą klasą. To gwarantuje nie tylko ładną prezencję, ale także solidność. Torebka jest noszona naprawdę często, niemało musi w sobie zmieścić, więc należy wybierać artykuły z górnej półki.
Sztyblety

Sztybletowy zawrót głowy

Sztyblety to jeden z najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu. kobiety już dawno doceniły zarówno ich zadziorny charakter, jak i wygodę. W sezonie jesień/zima ten model obuwia z pewnością będzie miał swoje więcej niż „pięć minut”. A w sklepach deichmann pojawi się w wyjątkowej odsłonie.
1 2 3 4