Menu strony
Kobieta
outlet hurt

Wszyscy kochamy piękne ubrania, na nieszczęście nie zawsze stać nas na kupowanie nowych oraz kosztownych ubrań

Jeżeli uwielbiamy stosunkowo często wymieniać garderobę i kupować nowe sukienki, koszule albo marynarki, a nie mamy dostatecznie dużo pieniędzy, żeby w każdym miesiącu regularnie wydawać wypłatę w butikach z odzieżą, to należy pomyśleć nad tym, czy nie nabywać ciuchów używanych.


Kobieta w sukience

Czy możliwym jest by kobieta po pięćdziesiątce może wyglądać modnie? Naturalnie, trzeba jedynie znać kilka zasad

Bez wątpienia teraz dość trudno oceniać kogoś po wyglądzie. Sytuacja tak wygląda, bo zanika podział na ludzi według metryki. Ważny jest tak naprawdę zadbany wygląd, tak więc mnóstwo kobiet po pięćdziesiątym roku życia spotyka jednak problem, w co powinny się ubrać. Ta wątpliwość jest dość dojmująca i stwarza to wiele niełatwych kompleksów.
Panna młoda z bukietem

Suknie ślubne i komunijne - jak wybrać wymarzoną kreację?

Współcześnie czasopisma lansują nam dużo dostępnych modeli sukien komunijnych i ślubnych. Asortyment jest tak ogromny, że ciężko jest się prędko zdecydować na wybranie tej wyjątkowej kreacji. Jest to tak samo znaczące dla przyszłej Pani Młodej jak i dziewczynki udającej się do Pierwszej Komunii, każda z nich bowiem chce wyglądać szczególnie.
suknia na ślub

Jakie suknie ślubne mają teraz wzięcie? Mamy sprawdzone podpowiedzi dla poszukujących solidnych informacji

Ślub, to jedna z najpiękniejszych chwil każdej pary, ponieważ jest to w rzeczywistości uwieńczenie miłości i ślubowanie wzajemnie najważniejszych wartości, jakie będą w przyszłym, wspólnym życiu trwać. Ślub to również dosyć spore przedsięwzięcie, jakie powiązane jest z wyborem odpowiedniego stroju, ale również z organizacją przyjęcia weselnego, na które będą zaproszeni najbliżsi z rodziny i znajomi.
bielizna

Czy seksowna bielizna jest modna?

Z góry należy przeprosić za takie generalizowanie, lecz prawda jest taka, że jeżeli na serio podchodzimy do swojego związku, co pewien okres czasu powinniśmy zakupić swojej partnerce powabną bieliznę. Przecież seksowna bielizna może w sumie pomóc w pożegnaniu wszelkich kłopotów związkowych. No może to przesada, lecz niech nigdy nikt nie wychodzi z takiego założenia, iż bielizna w zupełności nic nie znaczy. A więc uprasza się facetów, aby kupili swojej kobiecie fajną bieliznę.
obuwie erotyczne

W czasie miłosnej gry nie zapominajmy o obuwiu

Wiele par uwielbia się przebierać, aby uatrakcyjnić miłosne zabawy. Znaczenie ma wszystko, zaczynając od wystroju wnętrza, po strój i zachowanie partnerów.
festiwal mody

Jakie komplety ubrań powinna nabyć każda kobieta dbająca o styl?

Nie od teraz wiadomo, że nasz wygląd zewnętrzny stanowi niebywale ważny szczegół naszej codzienności. Okazuje się jednakże, że to właśnie nasze przedstawianie się w rozlicznych życiowych sprawach ma w wielu przypadkach wpływ na zbudowanie naszego wizerunku w oczach pozostałych ludzi.
damskie torebki

Jeżeli chcesz kupić piękną i wygodną torebkę, stawiaj na skórę, ona na pewno będzie elegancka i trwała!

Torebka okazuje się nieodłącznym dodatkiem każdej szykownej damy. Może być mała albo duża, elegancka lub całkiem na luzie, ale w każdym wypadku musi wyróżniać się doskonałą jakością. To zapewnia nie tylko piękną prezencję, ale również solidność. Torebka bywa noszona bardzo często, dużo musi w sobie pomieścić, więc warto wybierać produkty z górnej półki.
Modelka w bieliźnie

Grubsze kobiety i piękna bielizna

Odpowiednio dopasowana bielizna to podstawa, zwłaszcza kiedy pojawia się upalna aura i zdejmujemy z siebie tony ubrań. Wówczas bielizna znacznie bardziej rzuca się w oczy, zwłaszcza spod cienkich bluzek i spódnic. Jeżeli jesteśmy zgrabne i mamy doskonałą sylwetkę nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy pokazywały swoje ciało, kłopot pojawia się jednak wówczas, gdy nasza sylwetka pozostawia wiele do życzenia.
kobieta z torebką

Jak dobrać torebkę do okazji

Torebka jest zauważana jako pewnego rodzaju atrybut kobiecości, niemniej jednak do spełnienia ma szereg zupełnie innych ról. Wyraża ona styl kobiety, jej sposób bycia, ale równocześnie jest funkcjonalnym uzupełnieniem i ozdobą całego stroju.
1 2 3 4 5