Menu strony
Garnitur
Elegancki mężczyzna

Nieprzemijające reguły dobrych manier w modzie dla mężczyzn

Powiada się, że to kobiety mają kota na punkcie przekształcającej się co sezon mody, podczas gdy faceci przeważnie nie przykładają nazbyt uwagi do swojego oblicza. Zdaje się jednak, że moda męska też jest regulowana przez pewne uzusy, które warunkują stylowy wygląd faceta. Ale w tym wypadku warto wspomnieć, że normy te są niezmienne od lat.
Ceremonia zaślubin

6 wskazówek jak urządzić własne wymarzone wesele?

Większość narzeczonych marzy o hucznym, wspaniałym weselu, na którym bawić się będą do samego świtu, otoczeni radosną, szczęśliwą rodziną. Jednak aby marzenie to spełnić i żeby ten najważniejszy dzień w życiu rzeczywiście się okazał wyjątkowy, to należy sporo dni spędzić na jego właściwym przygotowaniu. Przygotowania weselne powinno się zacząć od wynajęcia sali. Należy zabrać się za to odpowiednio wcześnie, bo wszystkie dobre i tanie miejsca weselne mają rezerwację nawet kilka lat do przodu.
T-shirt

Jak facet powinien się ubierać, by odpowiednio się prezentować? Na jakie kwestie powinien zwrócić uwagę?

Każdy z nas ma różnorodne ubrania, jakie zakłada zależnie od okazji. Choć kobiety w tym przodują, to mężczyźni nie są tutaj w odwrocie, bo również wielu panów dba o to, aby często gustownie wyglądać.
kadr - ślub

Jak wybrać odpowiednią salę na własne wesele, aby naprawdę ono było .

Często się mówi, że wesele się ma tylko jeden raz w życiu, i faktycznie w przypadku większości małżeństw dokładnie tak będzie. Z tego też powodu przyszli małżonkowie dokładają wszelkich starań, żeby ten niezwykły dzień był niezapomnianą chwilą. A rozmaitych spraw organizacyjnych przez weselem jest naprawdę sporo, każdy kto kiedyś to przechodził na pewno wszystko potwierdzi. Po pierwsze trzeba znaleźć jakiś lokal, w jakim uroczystość się odbędzie, znaleźć fotografa i kamerzystę, a dodatkowo wybrać suknię ślubną, elegancki garnitur dla narzeczonego, zaproszenia czy wystrój kościoła. Niekiedy organizacja wszystkiego może się przeciągnąć na wiele miesięcy, lecz w dużej mierze bierze się to z tego, że termin wesela w dużej mierze zależny jest od tego, w jakim czasie znajdzie się odpowiednią salę. Wybór sal jest faktycznie duży, lecz są miejsca lepsze, bardzo popularne, i takie, co do jakich opinie są bardzo różne. Te najpopularniejsze sale weselne Wrocław mogą mieć nawet dwuletnie rezerwacje, tak więc zaczynając planowanie ślubu należy mieć to na uwadze.
Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014

Moda męska do pracy

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast narzekać na ograniczenia, lepiej owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co pozornie ograniczało – było doskonałą lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. Dodatkowo, jesteśmy w stanie przy tym zaznaczyć własny styl i zamiłowanie do mody. Jak to zrobić?
ubrania - landszaft

Komfortowe obuwie dla mężczyzn - w jaki sposób je nabyć?

panowie niezwykle często całymi dniami pozostają w ciągłym ruchu. Co bardziej muszą oni dużo godzin spędzać poza domem, toteż wymagają wszelkiego rodzaju butów, aby mogli skutecznie funkcjonować i nie myśleć o własnych butach, kiedy są zabiegani i starają się o zabezpieczenie przyszłości finansowej własnej rodziny.
biznesmen w krawacie

Główne elementy męskiego wizytowego ubrania

Moda męska to zagadnienie stosunkowo szerokie, choć nierzadko stojące niejako w cieniu w stosunku do mody kobiecej. Na dzień dzisiejszy jednak powraca moda na interesowanie się eleganckim ubiorem i coraz więcej mężczyzn szuka wskazówek w tej kwestii.
Modne kolory garsonek

Czas na odświeżenie garderoby!

Każda kobieta lubi sprawiać sobie modne ubrania. Nieważne czego w danej chwili potrzebujemy czy chcemy, każdy zakup sprawia przyjemność. Zwłaszcza w tym okresie roku możemy zaszaleć gdyż w sklepach wakacyjne obniżki. Jeżeli potrzebne są nam płaszcze damskie to teraz sklepy będą dla nas prawdziwym rajem. Sezon promocji to najlepszy czas do zakupów.
Damskie buty

Wszystko to, co uwielbiają przedstawicielki płci pięknej

Nikogo nie dziwi to, że kobiety posiadają po kilkanaście a bywa, że i po kilkadziesiąt par butów. Przedstawicielki płci pięknej bowiem uwielbiają buty. Dlatego firmy modowe ciągle wymyślają jakieś nowe modele butów, by panie znowu się na jakiś model obuwia skusiły.
Modna garsonka

Jak się niedrogo ubrać?

Każda kobieta uwielbia sprawiać sobie nowe ciuchy. Nieważne czego w danej chwili potrzebujemy czy chcemy, każda drobnostka daje radość. Szczególnie teraz możemy zaszaleć gdyż w centrach handlowych letnie promocje. Jeżeli konieczne są nam koszule damskie to obecnie sklepy są dla nas prawdziwym rajem. Koniec lata jest blisko i tym samym również promocji jest coraz więcej.
1 2