Menu strony
Zegarki
Cocktailme Bex Rox

Trend fluo obecny także w biżuterii

Wiosna kusi soczystymi kolorami. Kolekcje wszystkich znanych i cenionych marek pełne są propozycji w intensywnych odcieniach pomarańczu, odważnego różu, jaskrawej żółci czy trawiastej zieleni. Kolor nie jest jednak jedynie akcentem. Występuje jako total look, ubierając nas od stóp do głów. Jednak kolorowe powinny być nie tylko nasze ubrania. Fluomania zawładnęła także biżuterią fashion. Im bardziej krzykliwe będą nasze dekolty, nadgarstki i dłonie, tym lepiej. Flou tej wiosny oznacza nic innego jak tylko: „Jestem modna”.
Zegarek damski Swatch

Zegarkowy zawrót głowy

Mimo że branża czasomierzy jest bardzo konserwatywna, również można zauważyć w niej pewne trendy. Dla przykładu zegarki damskie Swatch w najnowszych kolekcjach ozdabiane są drogimi kamieniami, nie tylko na cyferblacie, ale również kopercie zegarka. Zegarek staje się elementem biżuterii, bransolety wytwarzane są nie tylko ze stali, ale z białego złota czy srebra, są ważnym elementem dekoracyjnym, wysadzanym kamieniami szlachetnymi bądź inkrustowanym.
Zegarki z serii Atlantic Eleganc

Biżuteryjne nowości w kolekcji Atlantic Elegance

W świecie mody lśniąco i błyszcząco. Znani projektanci łączą już nie tylko srebro ze złotem, ale i z miedzią oraz przytłumionymi odcieniami mosiądzu. Na co dzień styliści często odradzają złote lub srebrne ubrania, polecając natomiast mieniące się dodatki, które to sprawdzają się w każdej sytuacji.
Kobiety w spodniach

Czym jest rodowanie i także do czego jest użytkowane?

Obecnie w sklepach mamy mnóstwo biżuterii faktycznie na każdą kieszeń. Idąc do jubilera przyzwoicie jest mieć pojęcie, czym określane jest srebro rodowane, ponieważ jest to istotny aspekt tematu, jakiego rodzaju są tego rodzaju dekoracje.
tarcza zegarka

Ludzie szczęśliwi nie mierzą czasu, chociaż…

Obecnie każdy chce mieć dodatki, które będą rzeczywiście świetnie prezentowały. Nie jest to wcale proste. Bo coś, co fajnie się prezentuje zaraz po zakupie, po krótkim czasie może zupełnie nie przypominać tego, za, co zapłaciliśmy.