Menu strony
Wesele
Goście na weselu

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Planowanie wesela rozpoczyna się zaraz po zarezerwowaniu terminu ślubu, a czasem - terminu na sali ślubnej. W jaki sposób krok po kroku zaplanować ten najistotniejszy dzień? Uroczystości weselne to spora inwestycja, tak finansowa, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najważniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Warto więc poświęcić przygotowaniom odpowiednio dużo uwagi, ażeby wesele, podobnie jak i ślub, odbyło się bez problemów oraz zgodnie z naszymi przewidywaniami.
Ceremonia zaślubin

6 wskazówek jak urządzić własne wymarzone wesele?

Większość przyszłych małżonków marzy o hucznym, wspaniałym przyjęciu weselnym, gdzie bawić się będą do samego świtu, otoczeni roześmianą, radosną rodziną. Ale aby to marzenie się spełniło i żeby ten wyczekiwany dzień w życiu okazał się wspaniały, to należy sporo dni spędzić na jego właściwym zaplanowaniu. Weselne przygotowania zacząć należy od rezerwacji sali. Należy pomyśleć o tym sporo przed ślubem, bo wszystkie tanie i dobre lokale mogą mieć rezerwację nawet kilka lat do przodu.
Wesele pod namiotem

Co trzeba wziąć pod uwagę podczas wynajmu sali na ślub i wesele?

Jeżeli szykujesz się do ślubu i planujesz urządzić wesele to niewątpliwie masz ręce pełne roboty. Przygotowanie wesela naprawdę wymaga niemało pracy, poświęcenia oraz wysiłku, nie mówiąc już o tym, że na pewno wiąże się to także z pewnymi wydatkami. Jednym z nich jest najem sali weselnej.
Ślub za granicą

Pragniesz, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy? Wybierz uroczystość za granicą

Nie da się zaprzeczyć, że dzień ślubu jest jednym z tych najistotniejszych w życiu. Właśnie dlatego tak dużo uwagi poświęca się, aby stworzyć szczególną oprawę i zapisać go na zawsze w pamięci swojej oraz najbliższych osób. Dzień zawarcia ślubu można celebrować na mnóstwo sposobów: urządzić uroczyste wesele, wyjechać po weselu w bajkową podróż poślubną lub decydować się na coś jeszcze bardziej niezwykłego.
na sali weselnej

Nie zostajemy z tym sami

Kiedy straszy nas cała ta zabawa związana z zabawą, to bez wątpienia warto się zastanowić, czy najodpowiedniejszym rozwiązaniem dla nas nie będzie to, w którym będziemy mogli okazję użyć z doświadczonej wiedzy. Wtedy będziemy mogli porozmawiać z paniami, które takimi przyjęciami zajmują się na co dzień, a więc bez żadnego kłopotu będą potrafiły wszystko dla nas przygotować. Gdyż najważniejsze jest to, aby wszystko działo się idealnie po naszej myśli.
Wesele w stylu folk, góralskie wesele

Jak szukać odpowiedniej sali na uroczystość rodzinną pod Warszawą?

Zdarzają się takie wzruszające chwile w naszym życiu, które zamierzamy dzielić z naszymi najbliższymi. Te niecodzienne wydarzenia potrzebują też właściwej oprawy, zarówno w kwestiach organizacji, dekoracji i menu. Do tego typu uroczystości z pewnością można zaliczyć ślub. To niepowtarzalny i na pewno najpiękniejszy dzień w życiu dwójki zakochanych w sobie ludzi. Dlatego warto uczynić wszystko, by był wyjątkowy nie tylko dla nowożeńców, ale również dla zaproszonych gości.
Wesele

Przed narzeczonymi, którzy zamierzają zorganizować zaślubiny i niezapomniane wesele stoi wiele wyzwań do ustalenia

Muszą zamówić stosowną salę, zdecydować się na odpowiednie menu, zapewnić niezbędne dekoracje i oczywiście dobrą muzykę. Zwłaszcza z tym ostatnim punktem może być dużo kłopotów, ponieważ zespoły weselne nie zawsze udostępniają usługi na wysokim poziomie i jeśli zaoferowana muzyka będzie nie za ciekawa, może to zepsuć nawet doskonale zorganizowane przyjęcie. Na co więc zwracać uwagę zamawiając zespół muzyczny na wesele?
Buty Trail Running

Sukienki na każdą okazję

Znaczna ilość kobiet – co zdaje się potwierdzać słynne stwierdzenie – nie posiada ciuchów, w które mogłaby się przyodziać, w szczególności gdy do gry wchodzą imprezy, wesela, bądź też i bale.
Para młoda

Ślubne atrakcje i wybór odpowiedniego zespołu muzycznego na wesele

Ślub to bardzo ważny moment w życiu każdej pary. Organizując wesele powinniśmy zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół, aby ten dzień był idealny. Piękne dekoracje, muzyka i atrakcje zagwarantują nam doskonałą zabawę podczas organizowanego przyjęcia. Żeby nasze przyjęcie było niezapomniane tak samo dla nas jak również dla zaproszonych gości, musimy zadbać o różnego rodzaju atrakcje. Najpiękniejsze zdjęcia par, to te, które uwieczniły moment wyjścia z kościoła już jako młoda para.
Ceremonia zaślubin

Sztuka rozsyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Wesele nie może się obyć bez szerokiego grona gości. Z pewnością posiadasz już dawno zrobioną listę bliskich, którzy dostaną zaproszenie. Wobec tego warto wreszcie zaprosić familię i znajomych na Twoje najważniejsze święto. Jednak w jaki sposób to zrobić?
1 2 3 4 5