Menu strony
Wesele
Wesele w stylu folk, góralskie wesele

Jak szukać odpowiedniej sali na uroczystość rodzinną pod Warszawą?

Zdarzają się takie piękne chwile w naszym życiu, które chcemy dzielić z naszymi najbliższymi. Te wspaniale wydarzenia potrzebują także właściwej oprawy, zarówno w kwestiach organizacji, estetyki i menu. Do takich wydarzeń bez wątpienia możemy zaliczyć ślub. To jedyny w swoim rodzaju i z pewnością najcudowniejszy dzień w życiu dwójki kochających się ludzi. Stąd też powinniśmy uczynić wszystko, aby był niezapomniany nie tylko dla młodej pary, ale też dla przybyłych gości.
Ceremonia zaślubin

Przyjęcie weselne to szczególna uroczystość - jak się ubrać?


Nikogo nie warto przekonywać, że wesele to niesamowita uroczystość, która pod niektórymi względami raduje się własnymi prawami. Z jednej strony oczekuje odpowiedniej elegancji, z drugiej zezwala, zwłaszcza paniom na pewną dowolność, przez co mogą się one czuć dość swobodnie. Najistotniejsze jest tu to, by znaleźć idealny środek między tymi dwoma skrajnościami i aby wspomnieć, że w tym dniu to nie my powinnyśmy okazać się najistotniejsze, tylko panna młoda.
Goście na weselu

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Planowanie wesela rozpoczyna się tuż po zajęciu terminu ślubu, a nieraz - terminu na sali ślubnej. Jak krok po kroku zaprojektować ten najistotniejszy dzień? Uroczystości weselne to znaczna inwestycja, zarówno finansowa, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Dobrze jest zatem poświęcić przygotowaniom odpowiednio dużo uwagi, aby wesele, podobnie jak i ślub, odbyło się bez problemów oraz zgodnie z naszymi przewidywaniami.
Ceremonia zaślubin

Sztuka rozsyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Wesele nie może się odbyć bez szerokiego grona znajomych. Z pewnością masz już dawno zrobioną listę osób, które mają się pojawić. W związku z tym warto nareszcie zaprosić familię i przyjaciół na Twoje najważniejsze święto. Jednak w jaki sposób tego dokonać?
samochód do ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnej to wyzwanie!

Przygotowania do dnia ślubu oraz wesela są wielce trudne, irytujące, a do tego zabierają masę pieniędzy. Jednakowoż trudno się skarżyć - przecież w wielu przypadkach takowe przygotowania są niejako perfekcyjnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
zespół muzyczny

Zespół weselny z centrum wielkopolski

Uroczystość weselna to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu osobistym i nadzwyczaj nerwowym. Przynajmniej tak było w mym przypadku. Było to wprawdzie bardzo dawno, jednak na bardzo długo zapamiętam ten nieporządek jaki się wówczas pojawił w mojej głowie.
wesele

W co koniecznie trzeba zainwestować, aby uczynić swoje wesele niezapomnianym ?

Nie da się ukryć faktu, ze wesele to na pewno ogromnie ważny dzień w ciągu życia każdego z nas. Pragnie niezwykle w tym czasie uczynić niewątpliwie wszelkie wysiłki, a by ten dzień był dla nas wybitnie wyjątkowy, dlatego tez nieustannie poszukujemy ciekawych rozwiązań dzięki którym atrakcyjność naszego wesela bez wątpienia wzrośnie.
Fotograf ślubny

Jakim sposobem dobrze wybrać fotografa weselnego?

Każdy z nas dożywa kiedyś dnia we własnym życiu, kiedy zakłada własną rodzinę. Jest to okres, który jest przez nas niebywale pożądany i wyczekiwany. Kiedy po bardzo długim czasie powstawania relacji i stabilizacji związku postanawiamy wejść w związek małżeński, w wielu przypadkach decydujemy się na karkołomne zadanie, jakim ani chybi jest zorganizowanie wesela. Dla wielu z nas wesele jest czasem nadzwyczajnym, który pragniemy zaaranżować najlepiej jak tylko potrafimy. Tymczasem nasz poziom wiedzy nie zawsze jest dostateczny, aby stosownie uwieńczyć to zadanie. Na naszej drodze bowiem w wielu przypadkach staje wiele problemów, z którymi musimy sobie poradzić indywidualnie.

W jaki sposób zorganizować ślub za granicą?

Ślub to dla większości najradośniejsza chwila w życiu. Nic zatem dziwnego, że pragniemy aby był niezwykły. Chcemy pamiętać go do końca naszych dni. Zazwyczaj przygotowania trwają około roku. Tyle bowiem potrzeba miesięcy, aby zabukować lokal, zamówić zespół a takżedopasować masę różnych szczegółów. Co raz chętniej organizuje się imprezy tematyczne. Można zatem bawić się po góralsku, w szlacheckim zamku albo w stylu lat 60. Ostatnio przyszła moda na zaślubiny za granicą.
fotografia ślubna

W jaki sposób odpowiednio wybrać usługi fotograficzne na ślub?

Utrwalanie osobistych i zarazem znaczących momentów z życia stało się obecnie w pewnym sensie obowiązkiem. Człowiek ze swojej natury jest bowiem stworzeniem wyjątkowo sentymentalnym, w takim razie też ochoczo chce wracać do wydarzeń z przeszłości. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam na rejestrowanie najważniejszych chwil w formie cyfrowej na długi czas.
1 2 3 4 5