Menu strony
Wesele

W jaki sposób zorganizować ślub za granicą?

Ślub to dla wielu najpiękniejsza chwila w życiu. Nic więc dziwnego, że pożądamy aby był niezwykły. Chcemy zapamiętać go do końca życia. Zazwyczaj przygotowania zajmują około roku. Tyle bowiem potrzeba tygodni, aby zaklepać lokal,zarezerwować orkiestrę orazprzygotować mnóstwo innych detali. Co raz chętniej robi się imprezy tematyczne. Można więc zabawiać się po góralsku, w szlacheckim dworze albo w rytmach lat 60. Ostatnio pojawiła się popularność na zaślubiny za granicami Polski.
dodatki weselne

Dopilnuj szczegółów organizacyjnych, aby wszystko poszło gładko!

Sakrament małżeństwa to wyjątkowy dzień w życiu zakochanych. Aczkolwiek przygotowanie tego dnia wiąże się z mnóstwem przygotowań. Jak bezboleśnie przejść przez przygotowanie tego wydarzenia?
fotografia ślubna

W jakim miejscu chętnie pobierają się ludzie z Polski?

Jest w naszym życiu parę szczególnie wyjątkowych okazji, które później długo wspominamy. Do takich zdarzeń bez wątpienia możemy zaliczyć ceremonię zaślubin. To najcudowniejszy dzień w życiu dwojga zakochanych w sobie ludzi. Wszyscy pragniemy, aby był on najwspanialszy. Zwykle spotykamy się z najbliższymi i przyjaciółmi, aby celebrować to wyjątkowe zdarzenie.
Wesele w stylu folk, góralskie wesele

Jak szukać odpowiedniej sali na uroczystość rodzinną pod Warszawą?

Zdarzają się takie piękne chwile w naszym życiu, które chcemy dzielić z naszymi najbliższymi. Te wspaniale wydarzenia potrzebują także właściwej oprawy, zarówno w kwestiach organizacji, estetyki i menu. Do takich wydarzeń bez wątpienia możemy zaliczyć ślub. To jedyny w swoim rodzaju i z pewnością najcudowniejszy dzień w życiu dwójki kochających się ludzi. Stąd też powinniśmy uczynić wszystko, aby był niezapomniany nie tylko dla młodej pary, ale też dla przybyłych gości.
Ceremonia zaślubin

Przyjęcie weselne to szczególna uroczystość - jak się ubrać?


Nikogo nie warto przekonywać, że wesele to niesamowita uroczystość, która pod niektórymi względami raduje się własnymi prawami. Z jednej strony oczekuje odpowiedniej elegancji, z drugiej zezwala, zwłaszcza paniom na pewną dowolność, przez co mogą się one czuć dość swobodnie. Najistotniejsze jest tu to, by znaleźć idealny środek między tymi dwoma skrajnościami i aby wspomnieć, że w tym dniu to nie my powinnyśmy okazać się najistotniejsze, tylko panna młoda.
Goście na weselu

Misja „Planujemy ślub i wesele"

Planowanie wesela rozpoczyna się tuż po zajęciu terminu ślubu, a nieraz - terminu na sali ślubnej. Jak krok po kroku zaprojektować ten najistotniejszy dzień? Uroczystości weselne to znaczna inwestycja, zarówno finansowa, jak także czasowa. Razem ze ślubem jest to jedno z najistotniejszych zdarzeń w życiu każdej zakochanej pary. Dobrze jest zatem poświęcić przygotowaniom odpowiednio dużo uwagi, aby wesele, podobnie jak i ślub, odbyło się bez problemów oraz zgodnie z naszymi przewidywaniami.
Ceremonia zaślubin

Sztuka rozsyłania zaproszeń na ślub i dziękowania zaproszonym

Wesele nie może się odbyć bez szerokiego grona znajomych. Z pewnością masz już dawno zrobioną listę osób, które mają się pojawić. W związku z tym warto nareszcie zaprosić familię i przyjaciół na Twoje najważniejsze święto. Jednak w jaki sposób tego dokonać?
samochód do ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnej to wyzwanie!

Przygotowania do dnia ślubu oraz wesela są wielce trudne, irytujące, a do tego zabierają masę pieniędzy. Jednakowoż trudno się skarżyć - przecież w wielu przypadkach takowe przygotowania są niejako perfekcyjnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
zespół muzyczny

Zespół weselny z centrum wielkopolski

Uroczystość weselna to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu osobistym i nadzwyczaj nerwowym. Przynajmniej tak było w mym przypadku. Było to wprawdzie bardzo dawno, jednak na bardzo długo zapamiętam ten nieporządek jaki się wówczas pojawił w mojej głowie.
wesele

W co koniecznie trzeba zainwestować, aby uczynić swoje wesele niezapomnianym ?

Nie da się ukryć faktu, ze wesele to na pewno ogromnie ważny dzień w ciągu życia każdego z nas. Pragnie niezwykle w tym czasie uczynić niewątpliwie wszelkie wysiłki, a by ten dzień był dla nas wybitnie wyjątkowy, dlatego tez nieustannie poszukujemy ciekawych rozwiązań dzięki którym atrakcyjność naszego wesela bez wątpienia wzrośnie.
1 2 3 4 5