Menu strony
Wesele

Zagraniczny ślub - Rosnąca popularność ślubów za granicą

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w naszym życiu. Pragniemy ceremonii zaślubin od najmłodszych lat. Przez późniejsze lata mamy w myślach scenariusz tego pięknego dnia, a kiedy ta uroczysta chwila się zbliża, pragniemy, aby wszystko było idealne. Organizacja zaślubin i wesela to duże przedsięwzięcie.
Ślub za granicą

Pragniesz, aby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy? Wybierz uroczystość za granicą

Nie sposób zaprzeczyć, że dzień ślubu jest jednym z tych najistotniejszych w życiu. Właśnie dlatego tak wiele uwagi poświęca się, by zaplanować wyjątkową oprawę i uwiecznić go na długie lata w pamięci własnej oraz bliskich osób. Dzień zawarcia ślubu można świętować na wiele sposobów: urządzić huczne wesele, wyjechać po uroczystości w piękną podróż poślubną albo decydować się na coś jeszcze bardziej niezwykłego.
Fotograf ślubny

Jakim sposobem dobrze wybrać fotografa weselnego?

Każdy z nas dożywa kiedyś dnia we własnym życiu, kiedy zakłada własną rodzinę. Jest to okres, który jest przez nas niebywale pożądany i oczekiwany. Kiedy po bardzo długim czasie powstawania relacji i stabilizacji związku postanawiamy zawrzeć małżeństwo, niejednokrotnie decydujemy się na karkołomne zadanie, jakim niewątpliwie jest zaaranżowanie wesela. Dla wielu z nas wesele jest czasem unikalnym, który chcemy zorganizować najlepiej jak tylko potrafimy. Niemniej jednak nasz poziom wiedzy nie zawsze jest satysfakcjonujący, aby właściwie uwieńczyć to zadanie. Na naszej drodze bowiem często staje wiele problemów, z którymi musimy sobie poradzić samodzielnie.
Ceremonia zaślubin

6 wskazówek jak urządzić własne wymarzone wesele?

Większość narzeczonych marzy o hucznym, wspaniałym weselu, na którym bawić się będą do samego świtu, otoczeni radosną, szczęśliwą rodziną. Jednak aby marzenie to spełnić i żeby ten najważniejszy dzień w życiu rzeczywiście się okazał wyjątkowy, to należy sporo dni spędzić na jego właściwym przygotowaniu. Przygotowania weselne powinno się zacząć od wynajęcia sali. Należy zabrać się za to odpowiednio wcześnie, bo wszystkie dobre i tanie miejsca weselne mają rezerwację nawet kilka lat do przodu.
dodatki weselne

Dopilnuj szczegółów organizacyjnych, aby wszystko poszło gładko!

Sakrament małżeństwa to wyjątkowy dzień w życiu zakochanych. Aczkolwiek organizacja tego dnia wiąże się z mnóstwem przygotowań. W jaki sposób bezproblemowo przejść przez organizację tego wydarzenia?
pyszne jedzenie w restauracji

Urządzanie przyjęcia weselnego we Wrocławiu

Proponowane obecnie na rynku noclegi w różnych miastach różnią się nie tylko standardem – czyli wygodą – ale także ceną. Jest to szczególnie ważne dla osób, które organizują wesele. Stają oni przed niełatwym zadaniem, jakim jest rozmieszczenie gości oraz opłacenie noclegu, nierzadko trwający dłużej niż jedną noc. Komfort jest w najwyższej cenie, jednak do całej sprawy powinno się podchodzić z należytą rozwagą i zaplanować wszystko do najmniejszego szczegółu.
ślub

W jaki sposób zatrudnić dobrego fotografa ślubnego? Jest to zależne od wielu elementów

Ślub oraz zorganizowanie wesela ma związek z dużą ilością decyzji, należy więc koniecznie o nie się zatroszczyć, ażeby wszystko odbyło się jak najlepiej. Ich przygotowanie jest w stanie zajmować wiele miesięcy, zaś każda para pragnie, aby ta chwila była dopieszczona pod każdym względem. By uwiecznić każdą minutę tego wspaniałego wydarzenia nieodzowny jest fotograf ślubny.
stolik w restauracji w Lublinie

Marzysz o wyjątkowym weselu? Już teraz zarezerwuj salę weselną w Lubinie!

Współcześnie zdecydowanie więcej osób stawia na wzięcie zaślubin wyłącznie w towarzystwie najbliższych osób. Coraz rzadziej na tą uroczystość zapraszane są dalekie ciotki oraz kuzynostwo z jakim nie mamy kontaktu od wielu lat. Takie rozwiązanie ma oczywiście plusy i minusy, jednakże jest to z całą pewnością tańsze i bardziej komfortowe. Jeśli i my marzymy o takim weselu to winniśmy wziąć pod uwagę miasteczka na Dolnym Śląsku.
Sala weselna

Fachowy catering na zakończone sukcesem przyjęcie weselne

By wesele było udane z pewnością trzeba zadbać o ogromnie sporo ważnych rzeczy, takich jak muzyka, dobra sala weselna lub catering. Catering na weselu jest nadzwyczaj istotną rzeczą, albowiem nikt z gości weselnych naturalnie nie będzie znakomicie się bawić, jeśli jedzenie będzie niesmaczne czy też będzie go zbytnio mało.
dekoracje kościoła

Jak dobrać odpowiednie dekoracje kościoła?

Kościół to najistotniejsze miejsce przy uroczystościach ślubnych. To właśnie tutaj, w Domu Bożym, młoda para przyrzeka być sobie wierną i żyć w miłości po kres swoich dni. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i wybrać naprawdę ładne dekoracje kościoła, aby nadać wszystkiemu nadzwyczajnego klimatu. Jak wobec tego dobrać idealne ozdoby?
1 2 3 4 5