Menu strony
Skóry
Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Piękno od zaraz!

Większość sposobów na poprawę wyglądu – wysmuklenie sylwetki lub wygładzenie skóry – wymaga czasu. A jeśli zależy nam na natychmiastowych efektach? Warto poznać zabiegi oferowane przez gabinety medycyny estetycznej, których rezultaty widoczne są błyskawicznie!
wellderm - logo

Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego

W naszych czasach mamy wiele rozwiązań, by skorygować defekty naszego wyglądu. Medycyna estetyczna postępuje bardzo szybko i proponuje nam mnóstwo różnych zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć różnego rodzaju defekty albo poprawić to i owo. Zabiegi te są raczej drogie, ale nie mają zazwyczaj zaporowych cen i możemy sobie na nie pozwolić.
Krem z proteinami mleka

Mleczny opatrunek

Jeśli Twojej skórze brakuje elastyczności i blasku to znak, że czas na wiosenną regenerację! Nowy krem nawilżająco – ochronny do twarzy i ciała marki Venus, zapobiegnie nadmiernej utracie wody, poprawi kondycję naskórka oraz zabezpieczy go przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.
WWW

Jak wybrać odpowiednią do swych włosów gumkę?

Do spięcia włosów w kucyk najlepsze wydają się być typowe gumki do włosów, które są oferowane w wielu różnych kolorach. Te, które oferowane są w postaci spiralki, przynoszą na myśl trochę stary telefoniczny przewód.
Marianna Tomaszko

Zrobione ze skóry paski do spodenek - czyli, wytrzymałość i elegancja z nuteczą własnego stylu

Z pewnością pierwsza rzecz co pokazuje Ci się wewnątrz główce po usłyszeniu "skórzany paseczek", widzisz mężczyznę w stylu "dzikiego zachodu", który to posiada spodenki podtrzymywane takim paseczkiem, wraz z wielką ozdobną sprzączką, która to rzuca się w oczka nawet i z dużych odległości.
staniki

Srebro czy złoto? Jakie precjoza warto wybrać na podarunek?

Okazji do wręczania podarków w ciągu roku jest dużo. Poszukiwania upominków niestety są kłopotliwe a także czasochłonne. Sprawdzonym pomysłem na podarek dla damy jest biżuteria.
bransoletka

Bransoletki - ich różne odmiany, materiały wykonania i główne różnice pomiędzy damskimi, a męskimi rodzajami

Biżuteria jest niewiarygodnie dobrze znana nam praktycznie od wieków oraz jest w rzeczywistości już wręcz nieodłączną częścią naszego świata. Możemy opowiedzieć o jej niewiarygodnie wielu jej odmianach, lecz dzisiaj skupimy się jedynie na jednej, która to mamy możliwość nosić tak samo na rękach jak i wokół kostki nogi.
Bielizna typu shapewear

Jaki szanujący się mężczyzna, nie chce jawić się gustownie?

Wielu panów nie bardzo troszczy się o to jak się przedstawia. Są jednak i ci, dla jakich wygląd zewnętrzny jest bardzo istotny. Chodzą regularnie do fryzjera a nawet do kosmetyczki.
Nowoczesne technologie w medycynie estetycznej

Nowoczesne technologie w medycynie estetycznej

Dynamiczny rozwój medycyny estetycznej możliwy jest dzięki innowacyjnym technologiom, które zwiększają zakres i skuteczność przeprowadzanych zabiegów. Jednym z przełomowych osiągnięć było opracowanie technologii łączącej energię światła z energią prądu RF.
Kolekcja Cropp na Sylwestra

Oryginalna biżuteria handmade - świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą wyróżnić się w tłumie

XXI wiek to z całą pewnością era konsumpcjonizmu. Ale zmienia się jego oblicze. Gonitwa za modą i trendami traci na znaczeniu.


1 2