Menu strony
Łupież
Stop łysieniu i łupieżowi!

Bioxsine – szampon na… kompleksy mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej i w coraz młodszym wieku zaczynają tracić włosy. To poważny problem - szczególnie, że zazwyczaj proces ten zaczyna się już w szczycie okresu ich atrakcyjności towarzyskiej, kiedy trwają poszukiwania partnerki życiowej. Łysienie zaczyna się bardzo wcześnie – już po 20. roku życia, a po „czterdziestce” problem dotyka już prawie co drugiego mężczyznę. Laboratoria międzynarodowego koncernu Biota znalazły jednak sposób na przywrócenie poczucia wartości każdemu facetowi, który jest o włos od „kompleksu zakoli”. To specjalistyczny szampon Bioxsine zapobiegający wypadaniu włosów, który dodatkowo… eliminuje łupież. Kosmetyk z unikalną formułą Biocomplex B11 to gwarancja skutecznego zatrzymania procesu łysienia, a także wzmocnienia włosów i pobudzenia ich do szybszego wzrostu.
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy tylko latem?

Włosy w upalne dni są silnie narażone na działanie niebezpiecznych dla zdrowia czynników. pełne zanieczyszczeń powietrze może znacząco osłabić włosy u nasady, a intensywne promieniowanie uv potrafi je wysuszyć. Dotyczy to w szczególności i tak już zniszczonych?nadwyrężonej kondycji włosów różnorakimi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz koloryzującymi.
wella maska do włosów

Czy stylizowanie włosów może je zniszczyć?

Każda z nas chce mieć wspaniałą fryzurę. Niezależnie od tego czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne - chcemy wyglądać fantastycznie. włosy świadczą o kobiecie. Kiedy są zdrowe, wypielęgnowane i ułożone natychmiast jesteśmy lepiej oceniane. Bazą wszystkich zabiegów są dopasowane do rodzaju włosów.
mydełka w płynie

Szare mydła

Coraz częściej do łask powracają tak zwane szare mydła. Ich wybór do pielęgnacji skóry jest jak najbardziej wskazany, ponieważ są bezbarwne, nie zawierają substancji zapachowych i nie są wzbogacane żadnymi środkami chemicznymi.
Skuteczna walka z łupieżem

Skuteczna walka z łupieżem kluczem do wyższej samooceny

Co piąty Polak jest zdania, że przy problemach z włosami największy, negatywny wpływ na samoocenę ma uporczywy łupież – tak wynika z najnowszego badania TNS Polska (maj 2012 r.) przeprowadzonego na zlecenie ZF Polpharma SA.