Menu strony
Łupież
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy tylko latem?

Włosy latem są szczególnie narażone na działanie szkodliwych dla zdrowia substancji. pełne zanieczyszczeń powietrze może znacząco osłabić włosy tuż przy cebulkach, a silne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to głównie i tak już osłabionych włosów różnymi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz koloryzującymi.
mydełka w płynie

Szare mydła

Coraz częściej do łask powracają tak zwane szare mydła. Ich wybór do pielęgnacji skóry jest jak najbardziej wskazany, ponieważ są bezbarwne, nie zawierają substancji zapachowych i nie są wzbogacane żadnymi środkami chemicznymi.
wella maska do włosów

Czy stylizowanie włosów może je zniszczyć?

Każda kobieta marzy by mieć wspaniałą fryzurę. Niezależnie od tego czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne - chcemy wyglądać wspaniale. włosy świadczą o kobiecie. Kiedy są lśniące, zadbane i ułożone z miejsca jesteśmy lepiej postrzegane. Bazą wszelkich zabiegów są dopasowane do rodzaju włosów.
Stop łysieniu i łupieżowi!

Bioxsine – szampon na… kompleksy mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej i w coraz młodszym wieku zaczynają tracić włosy. To poważny problem - szczególnie, że zazwyczaj proces ten zaczyna się już w szczycie okresu ich atrakcyjności towarzyskiej, kiedy trwają poszukiwania partnerki życiowej. Łysienie zaczyna się bardzo wcześnie – już po 20. roku życia, a po „czterdziestce” problem dotyka już prawie co drugiego mężczyznę. Laboratoria międzynarodowego koncernu Biota znalazły jednak sposób na przywrócenie poczucia wartości każdemu facetowi, który jest o włos od „kompleksu zakoli”. To specjalistyczny szampon Bioxsine zapobiegający wypadaniu włosów, który dodatkowo… eliminuje łupież. Kosmetyk z unikalną formułą Biocomplex B11 to gwarancja skutecznego zatrzymania procesu łysienia, a także wzmocnienia włosów i pobudzenia ich do szybszego wzrostu.
Skuteczna walka z łupieżem

Skuteczna walka z łupieżem kluczem do wyższej samooceny

Co piąty Polak jest zdania, że przy problemach z włosami największy, negatywny wpływ na samoocenę ma uporczywy łupież – tak wynika z najnowszego badania TNS Polska (maj 2012 r.) przeprowadzonego na zlecenie ZF Polpharma SA.