Menu strony
Laser
depilacja

Jak przygotować się dobrze do kosmetycznych zabiegów robionych laserem, żeby uniknąć jakichkolwiek kłopotów ze zdrowiem?

Laser to niebywale wszechstronne urządzenie. W chwili zabiegów laserowych można odmłodzić i wygładzić skórę. Nieraz używany jest do depilacji, pozbywania się przebarwień, tatuaży jak też zamykania krwionośnych naczynek. Ze względu na swoje rewelacyjne właściwości powstała moda na korzystanie z takich laserowych zabiegów. Maszyny z laserem emitują pewne źródło światła o zwartej oraz równo przyległej wiązce.
otyłość

Czy zabiegi modelowania sylwetki polepszają zdrowie człowieka, czy tylko dbają o jego estetykę?

W wielu krajach obecnie promuje się zdrowy tryb życia. Zachęca się ludzi do uprawiania sportu czy zdrowego odżywiania. Niestety wielu ludzi źle się odżywiało. Wystarcz przyjrzeć się społeczeństwu amerykańskiemu, aby się o tym przekonać. Tam ludzie nierzadko spożywają fast foody, co prowadzi do ogromnej otyłości. To zagrożenie współcześnie stało się realnym w Polsce, ponieważ nieprawidłowe odżywianie i spędzanie czasu przed komputerem przez młodych prowadzi do ich tycia. Z drugiej strony jest szereg metod usuwania tłuszczu, które są bezpieczne i skuteczne. Czy możliwości medycyny estetycznej mogą poprawić nie tylko wygląd, ale również stan zdrowia pacjenta? Czy techniki usuwania tłuszczu wyeliminują choroby wynikające z otyłości?
Kobieta

Bezinwazyjne operacje ginekologiczne są lepsze niż tradycyjne właściwie dla wszystkich kobiet. Sprawdź dlaczego na poniższym przykładzie

Laserowe zmniejszanie obwodu pochwy to zabieg bezinwazyjny, który gwarantuje, że nie wystąpią po jego wykonaniu nieprzyjemne niepożądane objawy. A tak się czasem dzieje po zastosowaniu innych operacji bezinwazyjnych. Kojarzą się z długą rekonwalescencją, podczas której występują powikłania po zabiegu. Na szczęście wyżej wspomniana metoda to sposób pewny i całkowicie skuteczny.
Jak skutecznie pozbyć się blizn?

Jak skutecznie pozbyć się blizn?

Nie wszyscy potrafią się do nich przyzwyczaić. Charakterystyczne blizny mogą być mało widoczne i nieszkodliwe, ale potrafią również nam przeszkadzać. Na szczęście są sposoby, aby skutecznie je usunąć.
Złota medycyna estetyczna

Depilacja laserowa jako metoda trwała i pewna

Laser diodowy LIGHTSHEER jest obecnie najnowocześniejszym i równocześnie najlepszym przyrządem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą stałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na działania całego organizmu. Wiązka promieni wycelowana ku skórze wnika zaledwie do 5 mm w głąb, co skutkuje najpierw uszkodzenie mieszka, następnie jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do straty włosa.
Oczy

Leczenie chorób siatkówki ma szansę przemienić nasze życie

Wzrok jest niesamowicie istotnym elementem naszego organizmu, gdyż bez niego nasze działanie jest mocno ograniczone, wielu spraw nie możemy robić i musimy bardziej opierać się na działaniu pozostałych zmysłów. Przez to warto troszczyć się o własne oczy oraz kiedy dostrzegamy, że dzieje się z nimi coś niewłaściwego, to musimy natychmiast zareagować.
akt - skóra

Jak obecna kosmetologia wykorzystuje nowinki techniczne przy różnych zabiegach.

Panie od wieków pragną, aby jak najładniej się prezentować. Nic dziwnego, że za swój wygląd są w stanie dużo zapłacić, a także dużo cierpieć, bo niektóre z zabiegów nie należą do najprzyjemniejszych. Oczywiście wiadomym jest, że aby odpowiednio wyglądać w pierwszej kolejności trzeba o siebie dbać, jeżeli ktoś nic nie robi i na co dzień objada się słodyczami, to bawet duża ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Ale dla osób, jakie jednak pilnują tego, żeby właściwie żyć każdego dnia wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym rzeczywiście może bardzo pomóc. A aktualnie jest w czym wybierać, bowiem kosmetologia i medycyna bez przerwy idą mocno w przód. Jeszcze do niedawna największym zmartwieniem pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak drogo. Obecnie zamiast tego inwazyjnego zabiegu stosuje się ultradźwięki czy lasery, jakie nie tylko są dużo bardziej bezpieczne, lecz również dają najczęściej dużo lepsze efekty bez skutków ubocznych.
Zimą pamiętaj o depilacji

Depilacja laserowa - przełom w sferze kosmetyki. Elementarne wiadomości, jakie należy wiedzieć

Estetyczny wizerunek jest najważniejszym powodem, jaki skłania wiele kobiet do stosowania metod mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Przyczyną owych problemów niekiedy bywa nadwyżka męskich hormonów.
zabiegi pielęgnacyjne

Czynności pielęgnacyjne dzięki jakim kobiety mogą dbać bardziej o własną urodę

Działania pielęgnacyjne dzięki jakim przedstawicielki płci pięknej mają okazję zadbać bardziej o swoją skórę oddziałują na to, że czują się one zwyczajnie lepiej same ze sobą. Nie mają powinności w żaden sposób wskazywać komukolwiek własnej urody, bo systematyczne wizyty w salonie kosmetycznym czy w salonie spa rzeczywiście przynoszą spodziewane wyniki końcowe.
Blizna

Laser CO2, rewolucja w regeneracji skóry

Nietrudno zauważyć, iż kryzys omija bokiem branżę medycyny estetycznej. Zyskała miano najlepiej rozwijającej się w naszym kraju. I mimo, że zabiegi medycyny estetycznej wcale nie są tanie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.