Menu strony
Laser
Kobieta

Bezinwazyjne operacje ginekologiczne są lepsze niż tradycyjne właściwie dla wszystkich kobiet. Sprawdź dlaczego na poniższym przykładzie

Laserowe obkurczanie pochwy to zabieg bezinwazyjny, który gwarantuje, iż nie będą miały miejsca po nim nieprzyjemne niepożądane objawy. A tak się czasem dzieje po zastosowaniu innych operacji bezinwazyjnych. Wiążą się z uciążliwą rehabilitacją, podczas której występują powikłania po zabiegu. Na szczęście wyżej wspomniana metoda to sposób bezpieczny i w pełni skuteczny.
Jak skutecznie pozbyć się blizn?

Jak skutecznie pozbyć się blizn?

Nie wszyscy potrafią się do nich przyzwyczaić. Charakterystyczne blizny mogą być mało widoczne i nieszkodliwe, ale potrafią również nam przeszkadzać. Na szczęście są sposoby, aby skutecznie je usunąć.
otyłość

Czy zabiegi modelowania sylwetki polepszają zdrowie człowieka, czy tylko dbają o jego estetykę?

W bardzo wielu ojczyznach teraz promuje się zdrowy tryb życia. Zachęca się ludzi do zdrowego odżywiania czy uprawiania sportu. Niestety wielu ludzi źle się odżywiało. Można przyjrzeć się społeczeństwu amerykańskiemu, aby się o tym przekonać. Tam mieszkańcy często jedzą fast foody, co prowadzi do dużej nadwagi. To zagrożenie współcześnie stało się obecnym w Polsce, bo złe odżywianie i wiele godzin spędzonych przed Internetem przez młodych prowadzi do ich tycia. Z drugiej strony istnieje szereg metod usuwania tłuszczu, które są bezpieczne i skuteczne. Czy metody medycyny estetycznej mogą poprawić nie tylko wygląd, ale również stan zdrowia pacjenta? Czy metody modelowania sylwetki wyeliminują choroby wynikające z otyłości?
Złota medycyna estetyczna

Depilacja laserowa jako metoda trwała i pewna

Laser diodowy LIGHTSHEER jest obecnie najnowocześniejszym i równocześnie najlepszym przyrządem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą stałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na działania całego organizmu. Wiązka promieni wycelowana ku skórze wnika zaledwie do 5 mm w głąb, co skutkuje najpierw uszkodzenie mieszka, następnie jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do straty włosa.
Oczy

Leczenie chorób siatkówki ma szansę przemienić nasze życie

Wzrok jest niesamowicie istotnym elementem naszego organizmu, gdyż bez niego nasze działanie jest mocno ograniczone, wielu spraw nie możemy robić i musimy bardziej opierać się na działaniu pozostałych zmysłów. Przez to warto troszczyć się o własne oczy oraz kiedy dostrzegamy, że dzieje się z nimi coś niewłaściwego, to musimy natychmiast zareagować.
akt - skóra

Jak obecna kosmetologia wykorzystuje nowinki techniczne przy różnych zabiegach.

Panie od wieków pragną, aby jak najładniej się prezentować. Nic dziwnego, że za swój wygląd są w stanie dużo zapłacić, a także dużo cierpieć, bo niektóre z zabiegów nie należą do najprzyjemniejszych. Oczywiście wiadomym jest, że aby odpowiednio wyglądać w pierwszej kolejności trzeba o siebie dbać, jeżeli ktoś nic nie robi i na co dzień objada się słodyczami, to bawet duża ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Ale dla osób, jakie jednak pilnują tego, żeby właściwie żyć każdego dnia wizyta w porządnym gabinecie kosmetycznym rzeczywiście może bardzo pomóc. A aktualnie jest w czym wybierać, bowiem kosmetologia i medycyna bez przerwy idą mocno w przód. Jeszcze do niedawna największym zmartwieniem pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak drogo. Obecnie zamiast tego inwazyjnego zabiegu stosuje się ultradźwięki czy lasery, jakie nie tylko są dużo bardziej bezpieczne, lecz również dają najczęściej dużo lepsze efekty bez skutków ubocznych.
depilacja

Jak przygotować się dobrze do kosmetycznych zabiegów robionych laserem, żeby uniknąć jakichkolwiek kłopotów ze zdrowiem?

Laser to niebywale wszechstronne urządzenie. W czasie zabiegów laserowych można odmłodzić jak również ujednolicić skórę. Nieraz stosowany jest do depilacji, usuwania przebarwień, tatuaży jak też uszczelniania krwionośnych naczynek. Z uwagi na swoje rewelacyjne właściwości powstała moda na korzystanie z takich zabiegów. Urządzenia z laserem wydzielają specyficzne źródło światła o skupionej i równoległej wiązce.
Zimą pamiętaj o depilacji

Depilacja laserowa - przełom w sferze kosmetyki. Elementarne wiadomości, jakie należy wiedzieć

Estetyczny wizerunek jest najważniejszym powodem, jaki skłania wiele kobiet do stosowania metod mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Przyczyną owych problemów niekiedy bywa nadwyżka męskich hormonów.
zabiegi pielęgnacyjne

Czynności pielęgnacyjne dzięki jakim kobiety mogą dbać bardziej o własną urodę

Działania pielęgnacyjne dzięki jakim przedstawicielki płci pięknej mają okazję zadbać bardziej o swoją skórę oddziałują na to, że czują się one zwyczajnie lepiej same ze sobą. Nie mają powinności w żaden sposób wskazywać komukolwiek własnej urody, bo systematyczne wizyty w salonie kosmetycznym czy w salonie spa rzeczywiście przynoszą spodziewane wyniki końcowe.
Blizna

Laser CO2, rewolucja w regeneracji skóry

Nietrudno zauważyć, iż kryzys omija bokiem branżę medycyny estetycznej. Zyskała miano najlepiej rozwijającej się w naszym kraju. I mimo, że zabiegi medycyny estetycznej wcale nie są tanie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.