Menu strony
Laser
depilacja

Jak przygotować się dobrze do kosmetycznych zabiegów robionych laserem, żeby uniknąć jakichkolwiek kłopotów ze zdrowiem?

Laser to niebywale wszechstronne urządzenie. W czasie zabiegów laserowych można odmłodzić jak również ujednolicić skórę. Nieraz stosowany jest do depilacji, usuwania przebarwień, tatuaży jak też uszczelniania krwionośnych naczynek. Z uwagi na swoje rewelacyjne właściwości powstała moda na korzystanie z takich zabiegów. Urządzenia z laserem wydzielają specyficzne źródło światła o skupionej i równoległej wiązce.
Oczy

Leczenie chorób siatkówki ma szansę przemienić nasze życie

Wzrok jest niesamowicie istotnym elementem naszego organizmu, bo bez niego nasze funkcjonowanie jest mocno zmniejszone, wielu spraw nie możemy zrobić i musimy mocniej opierać się na funkcjonowaniu kolejnych zmysłów. Przez to należy troszczyć się o swoje oczy i kiedy widzimy, że dzieje się z nimi coś niedobrego, to musimy od razu zareagować.
Jak skutecznie pozbyć się blizn?

Jak skutecznie pozbyć się blizn?

Nie wszyscy potrafią się do nich przyzwyczaić. Charakterystyczne blizny mogą być mało widoczne i nieszkodliwe, ale potrafią również nam przeszkadzać. Na szczęście są sposoby, aby skutecznie je usunąć.
otyłość

Czy zabiegi modelowania sylwetki polepszają zdrowie człowieka, czy tylko dbają o jego estetykę?

W wielu krajach obecnie promuje się zdrowe nawyki w codziennym życiu. Zachęca się osoby do uprawiania sportu czy zdrowego odżywiania. Na skutki złej diety nie trzeba długo czekać. Można przyjrzeć się społeczeństwu USA, żeby się o tym przekonać. Tam mieszkańcy nierzadko jedzą fast foody, co prowadzi do dużej nadwagi. To zagrożenie współcześnie stało się obecnym w Polsce, bo złe odżywianie i wiele godzin spędzonych przed Internetem przez młodych prowadzi do ich tycia. Z drugiej strony jest szereg sposobów usuwania tłuszczu, które są bezpieczne i skuteczne. Czy możliwości medycyny estetycznej mogą polepszyć nie tylko wygląd, ale także stan zdrowia pacjenta? Czy możliwości usuwania tłuszczu zwalczają choroby wynikające z otyłości?
Zimą pamiętaj o depilacji

Depilacja laserowa - przełom w sferze kosmetyki. Elementarne wiadomości, jakie należy wiedzieć

Estetyczny wizerunek jest najważniejszym powodem, jaki skłania wiele kobiet do stosowania metod mających zredukować dodatkowe włosy z ciała. Przyczyną owych problemów niekiedy bywa nadwyżka męskich hormonów.
zabiegi pielęgnacyjne

Czynności pielęgnacyjne dzięki jakim kobiety mogą dbać bardziej o własną urodę

Działania pielęgnacyjne dzięki jakim przedstawicielki płci pięknej mają okazję zadbać bardziej o swoją skórę oddziałują na to, że czują się one zwyczajnie lepiej same ze sobą. Nie mają powinności w żaden sposób wskazywać komukolwiek własnej urody, bo systematyczne wizyty w salonie kosmetycznym czy w salonie spa rzeczywiście przynoszą spodziewane wyniki końcowe.
Złota medycyna estetyczna

Depilacja laserowa jako metoda trwała i pewna

Laser diodowy LIGHTSHEER jest aktualnie najnowocześniejszym i równocześnie najlepszym aparatem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą stałą i pewną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego ciała. Wiązka promieni mierzona ku skórze wnika zaledwie do 5 mm w głąb, co skutkuje na początku uszkodzenie mieszka, potem jego płynny zanik, a to w efekcie prowadzi do straty włosa.
akt - skóra

Jak obecna kosmetologia wykorzystuje nowinki techniczne przy różnych zabiegach.

Kobiety od wieków pragną, aby jak najładniej się prezentować. Nic dziwnego, że za swój wygląd są w stanie naprawdę dużo zapłacić, a także sporo wycierpieć, bo niektóre z zabiegów nie należą do najprzyjemniejszych. Oczywiście rzeczą wiadomą jest, że aby odpowiednio wyglądać trzeba przede wszystkim zadbać o siebie, jeżeli ktoś nic nie robi i na co dzień objada się słodyczami, to największa ilość zabiegów na nic się tu nie przyda. Lecz dla osób, jakie jednak pilnują tego, aby właściwie żyć na co dzień wizyta w dobrym gabinecie kosmetycznym naprawdę może sporo pomóc. A aktualnie jest w czym wybierać, bowiem medycyna i kosmetologia estetyczna bez przerwy idą mocno w przód. Jeszcze do niedawna jednym z największych problemów pań marzących o wymodelowaniu sylwetki było pytanie, ile kosztuje liposukcja i dlaczego tak drogo. Obecnie zamiast tego dość inwazyjnego zabiegu stosuje się lasery lub ultradźwięki, które nie tylko są znacznie bezpieczniejsze, lecz również dają przeważnie dużo lepsze efekty bez skutków ubocznych.
Kobieta

Bezinwazyjne operacje ginekologiczne są lepsze niż tradycyjne właściwie dla wszystkich kobiet. Sprawdź dlaczego na poniższym przykładzie

Laserowe zmniejszanie obwodu pochwy to zabieg bezinwazyjny, który gwarantuje, iż nie wystąpią po jego wykonaniu nieprzyjemne niechciane objawy. A tak się czasami dzieje po zastosowaniu innych zabiegów bezinwazyjnych. Wiążą się z długą rekonwalescencją, kiedy to mają miejsce skutki uboczne po zabiegu. całe szczęście wyżej wspomniana metoda to sposób bezpieczny i całkowicie skuteczny.
Blizna

Laser CO2, rewolucja w regeneracji skóry

Nietrudno zauważyć, iż kryzys omija bokiem branżę medycyny estetycznej. Zyskała miano najlepiej rozwijającej się w naszym kraju. I mimo, że zabiegi medycyny estetycznej wcale nie są tanie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polki szczególnie polubiły zabiegi z użyciem lasera.