Menu strony
Panna młoda
Panna Młoda w turkusie

Panna Młoda w turkusie - stylizacja ślubna

W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo, ale jednocześnie być i czuć się sobą. Celem Marty, naszej Panny Młodej, było wyglądać pięknie i niepowtarzalnie - inaczej niż tradycyjna Panna Młoda. Dlatego jako kolor swojej sukni ślubnej wybrała turkus. Barwa niecodzienna i jakże odpowiednia na słoneczny letni dzień.
Suknia ślubna inspirowana sukienką baletową

Ślubna moda damska – jaki strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, by zyskać dzisiaj pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

Sporo kobiet już od najwcześniejszych lat marzy o dniu własnego ślubu. Jest to bowiem podniosły moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone na Młodą Parę, jako że to oni są bohaterami tego wieczoru. Nie można się z tego względu dziwić, że obecnie każda Panna Młoda stara się zaplanować swoją ślubną kreację w najmniejszych szczegółach. Jakie rozwiązania są współcześnie modne?
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
Ceremonia zaślubin

Przyjęcie weselne to szczególna uroczystość - jak się ubrać?


Nikogo nie warto przekonywać, że wesele to niesamowita uroczystość, która pod niektórymi względami raduje się własnymi prawami. Z jednej strony oczekuje odpowiedniej elegancji, z drugiej zezwala, zwłaszcza paniom na pewną dowolność, przez co mogą się one czuć dość swobodnie. Najistotniejsze jest tu to, by znaleźć idealny środek między tymi dwoma skrajnościami i aby wspomnieć, że w tym dniu to nie my powinnyśmy okazać się najistotniejsze, tylko panna młoda.
Wieczór panieński

Jaki kreacyjny upominek będzie bardzo dobry na wieczór panieński?

Wieczór panieński to coś co powinna doświadczyć każda Panna Młoda. Przeważnie wieczór panieński odbywa się na kilka dni przed ślubem i najczęściej jego organizacją zajmuje się świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten można spędzić na multum rozlicznych sposobów, istotne jest to, by był on faktycznie niezapomniany. W czasie wieczoru panieńskiego można wyróżnić parę stałych elementów, jednym z nich bezsprzecznie są prezenty dla przyszłej Panny Młodej.
panna młoda zimą

Wszystko czego potrzeba przyszłej pannie młodej

Gdy kobieta mówi „tak” i staje się narzeczoną, to wszystko zaczyna się kręcić wokół ceremonii kościelnej i wesela. Jasne jest, że ślub i wesele to ogromna impreza, która jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym, dlatego trzeba o wszystko zadbać z pewnym wyprzedzeniem. Jednak poza wszystkimi organizacyjnymi aspektami najistotniejsze dla panny młodej jest, to jak będzie wyglądała.
Piękne stopy

Domowe SPA przed ślubem

Ślub to jedna z chwil, na którą wiele z nas czeka całe życie. Chcemy wówczas wyglądać pięknie i olśnić wszystkich gości. Czy jest to jednak możliwe, gdy jednocześnie pracujemy i organizujemy wesele?
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Odpowiednia suknia na ślub

Każdy zdaje sobie sprawę, że wybór sukni ślubnej jest dla panny młodej sprawą bardzo istotną. Salon sukni ślubnych Lublin - Atelier i gazety na ten temat, są wtedy bardzo przydatne. Warto w tym czasie poprosić o radę znajomych lub sprzedawcę w sklepie z sukniami. Ich doświadczenie w doborze sukien może być duże więc rady mogą być niezastąpione.Każda panna młoda w dzień ślubu chce czarująco wyglądać.
olejek arganowy

Fryzura na dzień ślubu

Każda panna młoda pragnie prezentować sięolśniewająco w tak nadzwyczajnym dla niej dniu. Przygotowania do tej uroczystości często trwają miesiącami. wesele jest niepowtarzalnym wydarzeniem i dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zapada w pamięć na długie lata. bądźmy pewni, że najistotniejszym elementem wesela jest para młoda. chociaż to szczególnie postać panny młodej ma absorbować uwagę gości weselnych.
Dekoracje sali weselnej

O które dekoracje warto zadbać podczas wesela?


Polskie wesela są znane ze świetnej zabawy w gronie najbliższych osób. Przeważnie są to dosyć szczegółowo przygotowane wydarzenia, których organizację rozpoczyna się czasem i dwa lata przed terminem. Oblężenie sal weselnych jest tak duże, że niekiedy trzeba czekać jeszcze dłużej.
1 2