Menu strony
Panna młoda
Wieczór panieński

Jaki kreacyjny upominek będzie bardzo dobry na wieczór panieński?

Wieczór panieński to coś co powinna przeżyć każda Panna Młoda. Z reguły wieczór panieński odbywa się na kilka dni przed ślubem i na ogół jego organizacją zajmuje się świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten wolno spędzić na sporo przeróżnych sposobów, ważkie jest to, by był on naprawdę niezapomniany. Podczas wieczoru panieńskiego można wyróżnić parę stałych elementów, jednym z nich z pewnością są prezenty dla przyszłej Panny Młodej.
Ceremonia zaślubin

6 wskazówek jak urządzić własne wymarzone wesele?

Większość narzeczonych marzy o hucznym, wspaniałym weselu, na którym bawić się będą do samego świtu, otoczeni radosną, szczęśliwą rodziną. Jednak aby marzenie to spełnić i żeby ten najważniejszy dzień w życiu rzeczywiście się okazał wyjątkowy, to należy sporo dni spędzić na jego właściwym przygotowaniu. Przygotowania weselne powinno się zacząć od wynajęcia sali. Należy zabrać się za to odpowiednio wcześnie, bo wszystkie dobre i tanie miejsca weselne mają rezerwację nawet kilka lat do przodu.
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Odpowiednia suknia na ślub

Nie jest nowością, że dla każdej panny młodej wybór sukni jest bardzo ważny. Salon sukni ślubnych Lublin Doroty Odój oraz magazyny poświęcone temu tematowi, przydają się wtedy bardzo często. W czasie przymiarek pomóc może rada znajomych lub sprzedawcy w sklepie z sukniami. Ich doświadczenie w doborze sukien może być duże więc rady mogą być niezastąpione.Nie ma panny młodej, która w dzień swojego ślubu nie chciałaby czarująco wyglądać.
Ceremonia zaślubin

Przyjęcie weselne to szczególna uroczystość - jak się ubrać?


Nikogo nie należy przekonywać, że wesele to niesamowita uroczystość, która pod małymi względami cieszy się swoimi prawami. Z jednej strony oczekuje dobrej elegancji, z drugiej zezwala, szczególnie paniom na minimalną dowolność, przez co mogą się one czuć dosyć swobodnie. Najważniejsze jest tu to, żeby odnaleźć idealny środek między tymi dwoma skrajnościami oraz by pamiętać, iż w tym dniu to nie my powinnyśmy okazać się najistotniejsze, ale panna młoda.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
olejek arganowy

Fryzura na dzień ślubu

Każda panna młoda chce wyglądaćwyjątkowo w tak szczególnym dla niej dniu. Przygotowania do tej uroczystości często trwają miesiącami. zawarcie związku małżeńskiego jest niecodziennym wydarzeniem i dzięki odpowiedniemu przygotowaniu utrwala się we wspomnieniach na długi czas. bądźmy pewni, że najistotniejszym elementem wesela jest para młoda. chociaż to przede wszystkim wizerunek panny młodej ma przykuwać uwagę gości weselnych.
Panna Młoda w turkusie

Panna Młoda w turkusie - stylizacja ślubna

W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda chce wyglądać zjawiskowo, ale jednocześnie być i czuć się sobą. Celem Marty, naszej Panny Młodej, było wyglądać pięknie i niepowtarzalnie - inaczej niż tradycyjna Panna Młoda. Dlatego jako kolor swojej sukni ślubnej wybrała turkus. Barwa niecodzienna i jakże odpowiednia na słoneczny letni dzień.
Suknia ślubna inspirowana sukienką baletową

Ślubna moda damska – jaki strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, by zyskać dzisiaj pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

Sporo kobiet już od najwcześniejszych lat marzy o dniu własnego ślubu. Jest to bowiem podniosły moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone na Młodą Parę, jako że to oni są bohaterami tego wieczoru. Nie można się z tego względu dziwić, że obecnie każda Panna Młoda stara się zaplanować swoją ślubną kreację w najmniejszych szczegółach. Jakie rozwiązania są współcześnie modne?
panna młoda zimą

Wszystko czego potrzeba przyszłej pannie młodej

Gdy kobieta mówi „tak” i staje się narzeczoną, to wszystko zaczyna się kręcić wokół ceremonii kościelnej i wesela. Jasne jest, że ślub i wesele to ogromna impreza, która jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym, dlatego trzeba o wszystko zadbać z pewnym wyprzedzeniem. Jednak poza wszystkimi organizacyjnymi aspektami najistotniejsze dla panny młodej jest, to jak będzie wyglądała.
Piękne stopy

Domowe SPA przed ślubem

Ślub to jedna z chwil, na którą wiele z nas czeka całe życie. Chcemy wówczas wyglądać pięknie i olśnić wszystkich gości. Czy jest to jednak możliwe, gdy jednocześnie pracujemy i organizujemy wesele?
1 2