Menu strony
Panna młoda
Suknia ślubna z sieciówki: sukienka

Odpowiednia suknia na ślub

Nie jest nowością, że wybór sukni ślubnej jest dla panny młodej sprawą bardzo istotną. Salon sukni ślubnych Lublin - Atelier i gazety na ten temat, są wtedy bardzo przydatne. Warto w tym czasie poprosić o radę znajomych lub sprzedawcę w sklepie z sukniami. Wiadomo, że mają oni duże doświadczenie w doborze sukien i takie rady mogą okazać się niezbędne.Nie ma panny młodej, która w dzień swojego ślubu nie chciałaby czarująco wyglądać.
Piękne stopy

Domowe SPA przed ślubem

Ślub to jedna z chwil, na którą wiele z nas czeka całe życie. Chcemy wówczas wyglądać pięknie i olśnić wszystkich gości. Czy jest to jednak możliwe, gdy jednocześnie pracujemy i organizujemy wesele?
Dekoracje sali weselnej

O które dekoracje warto zadbać podczas wesela?


Polskie wesela są znane ze znakomitej zabawy w gronie przyjaznych osób. Zazwyczaj są to naprawdę drobiazgowo przygotowane wydarzenia, których organizację rozpoczyna się czasem i dwa lata przed terminem. Oblężenie sal weselnych jest tak wielkie, że niekiedy trzeba czekać jeszcze dłużej.
Suknia ślubna inspirowana sukienką baletową

Ślubna moda damska – jaki strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, by zyskać dzisiaj pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

Sporo kobiet już od najmłodszych lat marzy o dniu swojego ślubu. Jest to bowiem podniosły moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone na Młodą Parę, gdyż to oni są bohaterami tego wieczoru. Nie można się wobec tego dziwić, że dziś każda Panna Młoda stara się zaplanować swoją ślubną kreację w najmniejszych szczegółach. Jakie rozwiązania są współcześnie modne?
olejek arganowy

Fryzura na dzień ślubu

Każda panna młoda może prezentować sięolśniewająco w tak szczególnym dla niej dniu. Zorganizowanie tak wielkiego wydarzenia może toczyć się przez długi okres. wesele jest wyjątkowym przedsięwzięciem i dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zapada w pamięć na długie lata. bądźmy pewni, że najważniejszym elementem wesela jest para młoda. chociaż to zwłaszcza wizerunek panny młodej ma absorbować uwagę przybyłych gości.
Ceremonia zaślubin

6 wskazówek jak urządzić własne wymarzone wesele?

Większość przyszłych małżonków marzy o wspaniałym, hucznym przyjęciu weselnym, na którym bawić się będą do samego rana, otoczeni radosną, szczęśliwą rodziną. Lecz żeby marzenie to spełnić i żeby ten jeden jedyny dzień w życiu rzeczywiście się okazał wspaniały, to należy sporo czasu spędzić na jego właściwym przygotowaniu. Weselne przygotowania zacząć należy od rezerwacji sali. Trzeba pomyśleć o tym sporo przed ślubem, bo wszystkie dobre i tanie lokale mogą mieć rezerwację nawet kilkanaście miesięcy w przód.
salony urody

Przygotowania do ślubu

Dzień zaślubin to dzień wyjątkowy i niepowtarzalny, którego wspomnienie towarzyszyć nam będzie do końca życia. Wyjątkowo i niepowtarzalnie powinna czuć się przed ołtarzem panna młoda.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
Wieczór panieński

Jaki kreacyjny upominek będzie bardzo dobry na wieczór panieński?

Wieczór panieński to coś co winna przeżyć każda Panna Młoda. Zazwyczaj wieczór panieński odbywa się na parę dni przed ślubem i na ogół jego organizacją zajmuje się świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten wolno spędzić na wiele rozlicznych sposobów, znaczące jest to, by był on istotnie niezapomniany. W czasie wieczoru panieńskiego wolno wyróżnić kilka stałych szczegółów, jednym z nich bezsprzecznie są prezenty dla przyszłej Panny Młodej.
Ceremonia zaślubin

Przyjęcie weselne to szczególna uroczystość - jak się ubrać?


Nikogo nie należy przekonywać, że wesele to niesamowita uroczystość, która pod małymi względami cieszy się swoimi prawami. Z jednej strony oczekuje dobrej elegancji, z drugiej zezwala, szczególnie paniom na minimalną dowolność, przez co mogą się one czuć dosyć swobodnie. Najważniejsze jest tu to, żeby odnaleźć idealny środek między tymi dwoma skrajnościami oraz by pamiętać, iż w tym dniu to nie my powinnyśmy okazać się najistotniejsze, ale panna młoda.
1 2